Kilpailu 9.4.2016 Mölli, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 12, ihanneaika 55 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 36,62 -18,38 0 -18,38  
2 6 gribru Tryffeli Nina Aalto TSAU 36,66 -18,34 0 -18,34  
3 2 petbra CousCous Nina Aalto TSAU 38,88 -16,12 0 -16,12  
4 4 lanhee Usko Tommi Kauko TSAU 40,90 -14,10 5 5  
5   schipp Kirppu Heidi Lehmusto   38,43 -16,57 10 10  
6 11 cavspa Åsa Virpi Laaksonen   26,10 -28,90 15 15  
  9 käävil Pulla Sanna Kunnasvirta TSAU 22,03 -32,97 0 -32,97 ULKOP
  3 schipp Mila Pia Rämö TSKK 26,41 -28,59 5 5 ULKOP
  5 cottul Peppi Roosa Örling KISA 43,19 -11,81 15 15 ULKOP
  1 lanhee Usko Tommi Kauko TSAU 38,37 -16,63 25 25 ULKOP
  7 kääpin Ässä Katja Nieminen ATT 41,13 -13,87 45 45 ULKOP
  8 schipp Nixi Maria Salonen ATT       KESK  

Medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 11, ihanneaika 55 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 borcol Mig Janita Leinonen LAW 20,75 -34,25 0 -34,25  
2 2 espves Nemi Anniina Luostarinen MYNSK 25,34 -29,66 0 -29,66  
3 3 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 26 -29,00 0 -29,00  
4 5 kääsna Alma Liisa Ilmalahti TSAU 26,13 -28,87 0 -28,87  
5 7 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 24,81 -30,19 5 5  
6 1 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 33,28 -21,72 5 5  
7 4 stbter Tara Suvi Pulliainen ATT 22,15 -32,85 10 10  
  8 shelam Batman Fanny Lindfors ATT 19,66 -35,34 0 -35,34 ULKOP
  6 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 23,75 -31,25 10 10 ULKOP
  11 borcol Kraken Lisa St Aubin (USA) 19,34 -35,66 15 15 ULKOP
  10 borcol Puck Mary Champagne (USA) 42,91 -12,09 20 20 ULKOP

Maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 28, ihanneaika 55 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 15 labnou Dax Salla Vartiainen JANKK 22,56 -32,44 0 -32,44  
2 7 lyhcol Pekko Mari Kaasalainen TSAU 22,62 -32,38 0 -32,38  
3 20 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 22,84 -32,16 0 -32,16  
4 3 novnou Della Laura Jortama AN 26,73 -28,27 0 -28,27  
5 11 borcol Luv Tem Jenni Uotila TSAU 19,50 -35,50 10 10  
6 13 parcol Salsa Merja Lemmetti RÄ-KÄ 57,66 2,66 10 12,66  
7 5 borcol Nick Mary Ann Wurst USA 39,78 -15,22 15 15  
8 19 borcol Flap Taru Ruohonen TSAU 25,93 -29,07 20 20  
9 23 borcol Finch Nic Jones (GBR) 43,97 -11,03 35 35  
  14 auskel Noah Sonja Paavola TSAU 17,66 -37,34 0 -37,34 ULKOP
    borcol Roc Janita Leinonen LAW 18,32 -36,68 0 -36,68 ULKOP
    borcol Dao Janita Leinonen LAW 19,53 -35,47 0 -35,47 ULKOP
  16 auspai Who Laura Lehtismäki ATT 20,25 -34,75 0 -34,75 ULKOP
  24 borcol Tuuri Iris Kieme PAGIS 22,15 -32,85 0 -32,85 ULKOP
  21 belpag Yxi Pia Rämö TSKK 23,59 -31,41 0 -31,41 ULKOP
  1 lyhcol Pekko Mari Kaasalainen TSAU 25,47 -29,53 0 -29,53 ULKOP
  9 novnou Della Laura Jortama AN 24,03 -30,97 5 5 ULKOP
  12 borcol Beryl Laura Short (GBR) 26,15 -28,85 5 5 ULKOP
    borcol Flap Taru Ruohonen TSAU 16,72 -38,28 10 10 ULKOP
  25 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU 52,81 -2,19 25 25 ULKOP
  17 parcol Salsa Merja Lemmetti RÄ-KÄ 55,09 0,09 25 25,09 ULKOP
    borcol Nick Mary Ann Wurst USA 30,72 -24,28 30 30 ULKOP
  18 x-rotu Riiviö Marika Ruohonen TSAU 40,53 -14,47 30 30 ULKOP
  6 borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU       HYL ULKOP
  10 sakpai Karda Teija Paijola SWAT       HYL ULKOP
    borcol Fu Janita Leinonen LAW       HYL  
  4 sakpai Karda Teija Paijola SWAT       KESK  
  22 parcol Juni Emmi Savolainen TSAU       KESK  
  2 lappor Nori Jonna Mäkinen         POIS  
  8 lappor Nori Jonna Mäkinen         POIS ULKOP