Kilpailu 21.4.2016 Mölli, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 9, ihanneaika 75 s, enimmäisaika 150 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 x-rotu Nekku Milla Antikainen TSAU 39,23 -35,77 0 -35,77  
2 5 borter Tirri Minna Lagström ATT 40,00 -35,00 0 -35,00  
3 3 karmäy Mango Satu Raikunen TSAU 44,42 -30,58 5 5  
4 4 kääsna Zena Noora Nordblom TSAU 49,74 -25,26 10 10  
5 1 käävil Sulo Maria Iinatti ATT 31,93 -43,07 15 15  
6 2 lanhee Max Fredriika Santanen ATT 56,08 -18,92 15 15  
7 6 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 46,92 -28,08 25 25  
8 9 parson Hyrrä Tiina Jaakkola ATT 54,66 -20,34 30 30  
  8 käävil Sulo Maria Iinatti ATT 29,60 -45,40 0 -45,40 ULKOP

Medi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 10, ihanneaika 75 s, enimmäisaika 150 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 shelam Elsa Camilla Kandelin TSAU 34,99 -40,01 0 -40,01  
2 9 x-rotu Luca Aada Tiermas TSAU 45,74 -29,26 0 -29,26  
3 10 bedlin Bianca Anne Hyyppä ATT 46,23 -28,77 0 -28,77  
4 5 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 50,96 -24,04 0 -24,04  
5 7 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 39,32 -35,68 5 5  
6 1 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 123,06 48,06 85 133,06  
  3 kääsna Lenni Satu Vuorinen RÄ-KÄ 46,10 -28,90 0 -28,90 ULKOP
  4 shelam Batman Fanny Lindfors ATT 29,30 -45,70 5 5 ULKOP
  8 espves Mii Annu Lintervo MYNSK 41,55 -33,45 20 20 ULKOP
  6 snauts Luna Katja Koskinen TSAU 72,09 -2,91 25 25 ULKOP

Maksi, tuomari Satu Sirpiö, koirakoita 15, ihanneaika 75 s, enimmäisaika 150 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 borcol Virtane Jan Dahl HANKO 25,52 -49,48 0 -49,48  
2 6 tsepai Babe Viivi Visasalo TSAU 35,72 -39,28 5 5  
3 2 borcol Veeti Jouni Suutari ATT 37,71 -37,29 10 10  
4 12 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 42,91 -32,09 10 10  
5 3 borcol Wuu Pasi Pohjanpalo WUH 48,82 -26,18 30 30  
6 5 borcol Taffany Leena Pirilä RÄ-KÄ 44,65 -30,35 35 35  
7 4 lyhcol Pekko Mari Kaasalainen TSAU 59,77 -15,23 45 45  
8 7 espves Rode Sari-Anna Pekuri RÄ-KÄ 53,21 -21,79 50 50  
  10 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU 28,29 -46,71 0 -46,71 ULKOP
  9 pitcol Ami Pasi Pohjanpalo WUH 39,43 -35,57 0 -35,57 ULKOP
  11 borcol Veeti Jouni Suutari ATT 28,86 -46,14 20 20 ULKOP
  8 borcol Virtane Jan Dahl HANKO 58,30 -16,70 55 55 ULKOP
  15 borcol Taffany Leena Pirilä RÄ-KÄ 66,97 -8,03 95 95 ULKOP
  14 lyhcol Pekko Mari Kaasalainen TSAU 149,62 74,62 25 99,62 ULKOP
  13 borcol Virtane Jan Dahl HANKO       KESK ULKOP