Kilpailu 9.6.2018 Kesäkuun epikset, avoin luokka, agility, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Pikkumini] [Mini] [Medi] [Pikkumaksi] [Maksi]

Pikkumini, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 2, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 150 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT 45,79 -4,21 5 5  
  2 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU       HYL  

Mini, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 4, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 150 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 parson Lupe Mikael Mildh LAW 32,74 -17,26 5 5  
  3 shelam Muru Roosa Örling KISA       HYL  
  4 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT       HYL  
  7 parson Vesper Mikael Mildh LAW       HYL  
  2 gribru Latte Nina Aalto TSAU       POIS  
  5 chihul Milo Laura Myllylä TSAU       POIS  
  6 gribru Tofu Nina Aalto TSAU       POIS  

Medi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 8, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 150 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 shelam Amigo Roosa Örling KISA 31,72 -18,28 0 -18,28  
2 7 espves Ali Anja Alanen RAUMA 31,86 -18,14 0 -18,14  
3 4 shelam Luca Eva Kajander TSAU 32,33 -17,67 0 -17,67  
4 5 parson Nipa Mikael Mildh LAW 40,48 -9,52 15 15  
  1 shelam Amigo Roosa Örling KISA       HYL  
  2 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT       HYL  
  3 espves Ali Anja Alanen RAUMA       HYL  
  6 parson Cosmo Matti Kautiainen ATT       HYL  

Pikkumaksi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 5, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 150 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   mudi Zara Jarkko Palm TSAU 33,92 -16,08 0 -16,08  
2   x-rotu Manja Kristiina Vuori TSAU 43,47 -6,53 5 5  
3   borcol Bonney Seppo Aalto TAMMI 60,15 10,15 5 15,15  
4   borcol Bonney Seppo Aalto TAMMI 62,13 12,13 15 27,13  
    borcol Kurumi Eve Taipale TSAU       HYL  

Maksi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 9, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 150 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 schape Kuje Sanni Ahanen MYNSK 40,51 -9,49 5 5  
2 6 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 40,56 -9,44 5 5  
3 7 borcol Kiri Seppo Aalto TAMMI 74,13 24,13 15 39,13  
4 9 schape Kuje Sanni Ahanen MYNSK 48,88 -1,12 10010 10010 2.startti
5 2 borcol Kiri Seppo Aalto TAMMI 78,94 28,94 10020 10048,94 2.startti
  1 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK       HYL 2.startti
  3 borcol Kharon Eve Taipale TSAU       HYL  
  5 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  8 borcol Kharon Eve Taipale TSAU       HYL