Kilpailu 1.5.2018 Vappupäivän tukiepikset putkiralli, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Maria Sori, koirakoita 15, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 102 mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 38,12 -21,88 0 -21,88  
2 100 käävil Lykke Nellie Aaltonen ATT 41,97 -18,03 0 -18,03  
3 96 lägpys Pippa Siiri Toivonen TASSU 42,60 -17,40 0 -17,40  
4 97 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU 43,28 -16,72 0 -16,72  
5 100 käävil Lykke Nellie Aaltonen ATT 43,94 -16,06 0 -16,06  
6 98 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 45,13 -14,87 0 -14,87  
7 95 gribel Mocca Nina Aalto TSAU 56,44 -3,56 5 5  
8 101 lägpys Tuisku Siiri Toivonen TASSU 40,28 -19,72 10 10  
9 104 vlyter Roxy Anniina Luostarinen MYNSK 50,81 -9,19 10 10  
10 108 gribel Paipai Nina Aalto TSAU 53,31 -6,69 10 10  
11 99 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 42,68 -17,32 20 20  
12 107 lägpys Tuisku Siiri Toivonen TASSU 53,28 -6,72 20 20  
13 103 gribru Latte Nina Aalto TSAU 53,45 -6,55 20 20  
14 106 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU 81,19 21,19 30 51,19  
15 105 mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 39,34 -20,66 1000 1000 2.suoritus

Medi, tuomari Maria Sori, koirakoita 11, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 112 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 32,90 -27,10 0 -27,10  
2 117 stahou Indy Elisa Teräväinen   42,97 -17,03 0 -17,03  
3 114 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 42,53 -17,47 10 10  
4 113 lagrom Dita Anniina Karpomäki TSAU 46,53 -13,47 10 10  
5 111 samoje Taika Heidi Tuominen   55,10 -4,90 10 10  
6 118 espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK 36,40 -23,60 15 15  
7 109 espves Utu Liisa Haapsaari MYNSK 46,44 -13,56 15 15  
8 116 shelam Candy Annika Miikkulainen TSAU 45,96 -14,04 25 25  
9 109 espves Utu Liisa Haapsaari MYNSK 76,68 16,68 10 26,68 2. suoritus
10 115 kromfo Lei Jaana Mero ATT 58,96 -1,04 30 30  
11 110 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 39,56 -20,44 10010 10010 2.suoritus

Maksi, tuomari Maria Sori, koirakoita 15, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 125 borcol Olavi Anette Lindell TSAU 30,28 -29,72 0 -29,72  
2 127 espves Nemi Anniina Luostarinen MYNSK 34,28 -25,72 0 -25,72  
3 120 borcol Live Jasmina Mero ATT 30,72 -29,28 10 10  
4 122 borcol Lego Joonas Rahkonen muuSeura 33,69 -26,31 10 10  
5   x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 36,35 -23,65 10 10  
6 130 borcol Inxu Anne Ristiniemi TSAU 41,32 -18,68 10 10  
7 131 borcol Live Jasmina Mero ATT 39,03 -20,97 15 15  
8 124 porves Tiuhti Petra Pippingsköld ATT 63,56 3,56 15 18,56  
9 133 borcol Lego Joonas Rahkonen muuSeura 35,25 -24,75 20 20  
10 128 borcol Ritva Tuomas Oksanen TASSU 37,13 -22,87 20 20  
11 119 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU 60,38 0,38 20 20,38  
12 129 borcol Rai Rai Aina Stenberg TSAU 23,56 -36,44 30 30  
13 129 borcol Rai Rai Aina Stenberg TSAU 48,16 -11,84 30 30  
14 132 borcol Ilo Taija Salokannel TSAU 55,53 -4,47 30 30  
15 121 borcol Iisi Taija Salokannel TSAU 35,40 -24,60 3010 3010