Kilpailu 27.12.2017 A agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 3] [Maksi 1] [Mini 1]

Maksi 3, kello 18:00, tuomari Johanna Nyberg, koirakoita 25, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 17 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 32,22 5,62 -17,78 0 -17,78  
2 4 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW 35,80 5,06 -14,20 0 -14,20  
3 20 borcol Chi Beck's Hill Goldeneye Jaakko Suoknuuti LAW 38,30 4,73 -11,70 0 -11,70  
4 15 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU 39,64 4,57 -10,36 0 -10,36  
5 21 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA 39,86 4,54 -10,14 0 -10,14  
6 14 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 42,13 4,30 -7,87 0 -7,87  
7 27 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 42,47 4,26 -7,53 0 -7,53  
8 9 borcol Yks Promillen Dubonnet Mikko Aaltonen ACTIV 34,13 5,30 -15,87 5 5  
9 7 belpam Gia Flammeus Magic Magia Hanna Sori TSAU 36,76 4,92 -13,24 5 5  
10 24 borcol Trii Little Step's Vertigo Iris Kieme PAGIS 43,05 4,20 -6,95 5 5  
11 1 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 43,23 4,19 -6,77 5 5  
12 10 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT 34,55 5,24 -15,45 10 10  
13 2 auspai Tyyne Titangus Apirka Jaana Leino HARJA 39,50 4,58 -10,50 10 10  
  3 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  5 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT         HYL  
  6 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  8 borcol Voltti Little Step's Volt Saija Mustonen LAW         HYL  
  12 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  16 borcol Vip Vii Bearpon`s Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  18 borcol Spock Eyewitness Levitator Marko Mäki OCA         HYL  
  19 auskel Neo Nallikallion Mä Olen Niin Pop Tapio Mäntysalo ATT         HYL  
  22 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT         HYL  
  23 auskel Hu Árkosligeti Magic Eyes Kea Mari Kaplas ACTIV         HYL  
  25 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  26 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  11 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT         POIS  
  13 x-rotu Ossi Ossi Piia Virtanen ATT         POIS  

Maksi 1, kello 19:25, tuomari Marjo Heino, koirakoita 6, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 37 borcol Ceri Something Like Girl Gone Wild Maiju Valtonen RAUMA 30,86 4,93 -19,14 5 5  
2 34 kulnou Rhett Häämörin Aamumyrsky Johanna Krusviita AN 48,98 3,10 -1,02 10 10  
3 32 holpal Alma Working Stripes Alma Sanna Kaski KISA 80,24 1,89 30,24 20 50,24  
  30 sakpai Karri Musanterin Carmen Jonna Saarni KISA         HYL  
  33 borcol Messi Look Sharp Adorable Silver Blue Heli Välipirtti KAT         HYL  
  38 rhokoi Milo Bawabu Ezigbo Ezenwata Laura Lehtonen TSAU         HYL  
  28 lksaks Jura Vesakon Jura Katja Taskinen SWAT         POIS  
  29 holpal Karu Kare-Saran Ai'kauhee Anri Saarinen TSAU         POIS  
  31 borcol Chin Chin Tending Drumfire Santtu Stenberg TSAU         POIS  
  35 borcol Flap Funway Fkin Perfect Taru Stenberg TSAU         POIS  
  36 borcol Aura Päättymätön Tunne Minna Tanner TAMSK         POIS  

Mini 1, kello 19:25, tuomari Marjo Heino, koirakoita 3, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 40 mittel Regina Lumikummun Regina Ani Oksanen TASSU 48,10 3,16 -1,90 0 -1,90 SERT
2 41 kääsna Ninni Darya's Joyful Jasmin Eeva-Stiina Hatakka TSAU 45,10 3,37 -4,90 5 5  
3 39 kääsna Alma Rantakaupin Öiden Lohtu Liisa Ilmalahti TSAU 45,26 3,36 -4,74 5 5  
  42 boster Kerttu U'nikatin Route Sixty-Six Niina Hjerp KISA         POIS