Kilpailu 9.12.2017 A agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:00, tuomari Jouni Kautto, koirakoita 15, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 322 shelam Wii Kråkeslottets Miss Infiniti Irene Erling HAU 39,88 4,09 -5,12 0 -5,12  
2 304 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 41,97 3,88 -3,03 0 -3,03  
3 317 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU 36,52 4,46 -8,48 5 5  
4 312 parson Cara Peatdigger Ion Fire Fly Sanna Rannikko JAU 37,33 4,37 -7,67 5 5  
5 319 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 38 4,29 -7,00 5 5  
6 381 parson Eddie Karvahaalarin Quicksilver Tanja Lappalainen VAU 41,88 3,89 -3,12 10 10  
  302 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  303 lägpys Pippa Mystarz Flyer To Jaxonville Siiri Toivonen TASSU         HYL  
  311 käävil Massimo Backseat Driver's Massimo Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  313 kääpin Ansa Pinserella's Pashmina Elisa Lyyrtö TSAU         HYL  
  315 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FORPK         HYL  
  316 shelam Syke Päättymätön Syke Janita Kangassalo HARJA         HYL  
  318 kääpin Reto Rapid Master's Royal Glory Tessa Kortelainen LÄGI         HYL  
  320 shelam Rudi Looney Toonie's Gold Rush Jessica Tiljander TSAU         HYL  
  321 borter Tirri Matchmeadow's Winter Magic Minna Lagström ATT         HYL  
  310 manter Jinx Rockstyle's Next Level Julia Åivo RFF         POIS  
  314 cavspa Åsa Trollsångens Kk Liqurizia Virpi Laaksonen TSKK         POIS  

Medi 3, kello 10:30, tuomari Jouni Kautto, koirakoita 15, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 324 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW 33,44 4,87 -11,56 0 -11,56  
2 342 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK 38,24 4,26 -6,76 0 -6,76  
3 337 espves Pihka Ran-Plan Furiousballad Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 35,18 4,63 -9,82 5 5  
4 344 brater Gizmo Billowhiz Lascar Stefan Fagerström AGIAX 40,05 4,07 -4,95 5 5  
5 339 x-rotu Winston Winston Jonna Aaltonen HAU 41,14 3,96 -3,86 5 5  
6 340 espves Daami Caraydan Kumba Salla Kantola RFF 41,16 3,96 -3,84 5 5  
7 326 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU 41,99 3,88 -3,01 5 5  
8 325 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 38,37 4,25 -6,63 10 10  
  323 shelam Trolla Shelteam Sheena Easton Dan Lindholm ÅBSK         HYL  
  333 koohon Zelda Cavalriina's Zelda Zayonara Annika Aavakare KSTK         HYL  
  334 parson Essie Party Nonstop Estelle Natali Happonen (EST)         HYL  
  335 shelam Touho Käpylaakson Ilon Viejä Minna Tikkanen HSKH         HYL  
  338 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  341 shelam Teppo Onnenpisaran Kultakimpale Ella Kaijärvi ATT         HYL  
  343 auskel Viima Vickulas Vispa Jouni Vahlstedt LÄGI         HYL  
  336 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         POIS  

Maksi 3, kello 16:25, tuomari Jouni Kautto, koirakoita 18, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 85 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 351 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 35,65 4,43 -8,35 0 -8,35  
2 375 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW 37,68 4,19 -6,32 0 -6,32  
3 374 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU 34,10 4,63 -9,90 5 5  
4 366 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT 36,62 4,32 -7,38 5 5  
5 368 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW 37,79 4,18 -6,21 5 5  
6 370 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 41,19 3,84 -2,81 5 5  
7 369 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS 36,12 4,37 -7,88 10 10  
  350 auskel Cinta Maiskis Marunda Mira Kangas TASSU         HYL  
  363 borcol Hikka Piggyland's Up In Class Leidi Maija Aapalahti A-KOT         HYL  
  364 borcol Einstein Easypower's Asterix Matti Suhonen A-KOT         HYL  
  365 borcol Chess Peatdigger Chess Sanna Rannikko JAU         HYL  
  367 borcol Olavi Sauropod Tuomas Oksanen TASSU         HYL  
  371 auskel Koda Didaktic's Bon Jovi Eetu Rajala TSAU         HYL  
  373 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  376 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  377 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  378 borcol Link Peatdigger Chip Jonna Aaltonen HAU         HYL  
  380 borcol Acxa Story Goes Stay With Me Sandra Gustafsson AGIAX         HYL  
  372 belpam Zena Tämä On Galaksi Jaana Väärälä ACTIV         POIS