Kilpailu 12.11.2017 F agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 16:15, tuomari Janne Karstunen, koirakoita 15, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 108 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 308 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU 46,07 4,25 -7,93 0 -7,93  
2 321 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU 47,76 4,10 -6,24 0 -6,24  
3 300 schipp Niki Bilgepump's Geisha Emma Ojala ATT 51,18 3,83 -2,82 0 -2,82  
4 309 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 55,43 3,54 1,43 10 11,43  
  301 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  303 parson Topi Tammenkolon Alexander Mari Lehtimäki RAUMA         HYL  
  305 shelam Sera Firabellen Katherine Blingström Tuula Kunnas KKK         HYL  
  306 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  307 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  315 mittel Edi Kujeen Edvin Sara Hagqvist LÄGI         HYL  
  316 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  317 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA         HYL  
  319 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  320 shelam Aida Safirrubir Winter Pearl Sonja Lehtilä WECA         HYL  
  322 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  304 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU         POIS  
  313 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         POIS  

Medi 3, kello 15:45, tuomari Janne Karstunen, koirakoita 20, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 108 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 334 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK 42,24 4,64 -11,76 0 -11,76  
2 326 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 45,12 4,34 -8,88 0 -8,88  
3 332 espves Pihka Ran-Plan Furiousballad Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 46,99 4,17 -7,01 0 -7,01  
4 324 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 51,23 3,83 -2,77 10 10  
  325 espves Pippsa Nadador Nevasca Furiosa Taru Stenberg TSAU         HYL  
  327 manter Chili Hannula Renholms Tango Rosa Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  328 espves Minttu Concurrido Brecina Riitta Haaranen JAU         HYL  
  329 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  
  331 shelam Tahvo Snowpaw Thunderball Marianne Ylitalo TSAU         HYL  
  336 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  337 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU         HYL  
  339 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  340 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK         HYL  
  342 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK         HYL  
  343 shelam Pilke Littleshet's Star Of Magic Melody Marja-Leena Järvenpää TSAU         HYL  
  344 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  348 espves Moona Concurrido Osita Riitta Haaranen JAU         HYL  
  349 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA         HYL  
  350 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  351 manter Speedy Hannula Renholms Roslagens Ros Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  

Maksi 3, kello 15:10, tuomari Janne Karstunen, koirakoita 18, ihanneaika 54 s, enimmäisaika 108 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 369 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 40,08 4,89 -13,92 0 -13,92  
2 380 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 40,68 4,82 -13,32 0 -13,32  
3 384 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 42,38 4,62 -11,62 0 -11,62  
4 371 borcol Kiri Never Never Land L'tight Turn Ilona Marjakoski TAMSK 43,59 4,50 -10,41 0 -10,41  
5 358 borcol Teppo Rajahiilen Sydänyö Anu Lepistö TAMSK 48,80 4,02 -5,20 0 -5,20  
6 352 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 43,49 4,51 -10,51 5 5  
7 367 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 57,23 3,42 3,23 5 8,23  
8 361 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU 51,14 3,83 -2,86 10 10  
  353 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  354 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  356 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  362 borcol Chhaina Päkäpaimenen Korkojen Kera Bea Snellman ATT         HYL  
  363 borcol Luna Demzina's Piece Of My Heart Satu Silanterä TSAU         HYL  
  365 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  377 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  381 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  382 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  383 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  374 pirset Nilsson Original Quiet Nights Marika Tiittanen TSAU         POIS