Kilpailu 12.11.2017 D agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 12:45, tuomari Janne Karstunen, koirakoita 14, ihanneaika 53 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 309 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 47,92 4,01 -5,08 0 -5,08  
2 300 schipp Niki Bilgepump's Geisha Emma Ojala ATT 48,32 3,97 -4,68 0 -4,68  
3 316 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 41,44 4,63 -11,56 5 5  
4 317 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 45,83 4,19 -7,17 10 10  
5 318 jackru Tyyne Pieceof Fruitcake Persikka Mari Lehtimäki RAUMA 47,52 4,04 -5,48 15 15  
6 313 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU 51,07 3,76 -1,93 15 15  
  301 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  303 parson Topi Tammenkolon Alexander Mari Lehtimäki RAUMA         HYL  
  304 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU         HYL  
  305 shelam Sera Firabellen Katherine Blingström Tuula Kunnas KKK         HYL  
  306 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  319 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  320 shelam Aida Safirrubir Winter Pearl Sonja Lehtilä WECA         HYL  
  322 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  

Medi 3, kello 12:15, tuomari Janne Karstunen, koirakoita 20, ihanneaika 53 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 349 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA 42,31 4,54 -10,69 0 -10,69  
2 345 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 42,39 4,53 -10,61 0 -10,61  
3 339 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 44,14 4,35 -8,86 0 -8,86  
4 324 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 45,27 4,24 -7,73 0 -7,73  
5 326 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 47 4,09 -6,00 0 -6,00  
6 323 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU 49,24 3,90 -3,76 0 -3,76  
7 337 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU 49,74 3,86 -3,26 0 -3,26  
8 347 espves Nemi Bonachón Pink Floyd Anniina Luostarinen MYNSK 52,56 3,65 -0,44 0 -0,44  
9 344 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI 40,21 4,78 -12,79 15 15  
  325 espves Pippsa Nadador Nevasca Furiosa Taru Stenberg TSAU         HYL  
  328 espves Minttu Concurrido Brecina Riitta Haaranen JAU         HYL  
  329 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  
  335 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  340 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK         HYL  
  341 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  342 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK         HYL  
  343 shelam Pilke Littleshet's Star Of Magic Melody Marja-Leena Järvenpää TSAU         HYL  
  346 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Lotta Jokinen TSAU         HYL  
  348 espves Moona Concurrido Osita Riitta Haaranen JAU         HYL  
  350 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  

Maksi 3, kello 11:35, tuomari Janne Karstunen, koirakoita 26, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 354 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 41,73 4,60 -8,27 0 -8,27  
2 384 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 42,61 4,51 -7,39 0 -7,39  
3 373 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW 43,78 4,39 -6,22 5 5  
4 383 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT 42,92 4,47 -7,08 10 10  
5 386 labnou Pommac Pommac Katja Taskinen SWAT 55,49 3,46 5,49 5 10,49  
6 367 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 55,55 3,46 5,55 5 10,55  
7 364 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT 42,04 4,57 -7,96 15 15  
  352 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  353 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  356 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  357 borcol Spirit Nice Of You To Come Bye Always Ready Heidi Karanko WECA         HYL  
  358 borcol Teppo Rajahiilen Sydänyö Anu Lepistö TAMSK         HYL  
  360 borcol Vip Vii Bearpon's Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  361 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  365 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  366 x-rotu Ossi Ossi Piia Virtanen ATT         HYL  
  368 borcol Olavi Sauropod Anette Lindell TASSU         HYL  
  369 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  371 borcol Kiri Never Never Land L'tight Turn Ilona Marjakoski TAMSK         HYL  
  376 espves Into Aquagruaz Frontinto Nina Koskinen VEIKK         HYL  
  377 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  379 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko WECA         HYL  
  380 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW         HYL  
  381 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  382 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  385 borcol Molly Gwynion Rubel Anni Strang HSKH         HYL  
  355 auspai Stella Coppercreek's Prairie Wind Sanni Murto TSAU         POIS