Kilpailu 7.10.2017 B hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 3] [Mini 3] [Medi 3]

Maksi 3, kello 10:00, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 23, ihanneaika 44 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 55 borcol Vanttu Piggyland's Odile Minna Viitanen KKK 35,00 4,71 -9,00 0 -9,00 SERT-H
2 77 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT 35,02 4,71 -8,98 0 -8,98  
3 70 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW 35,55 4,64 -8,45 5 5  
4 66 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 48,09 3,43 4,09 5 9,09  
  53 auskel Binka Kengurukolon Deja Vu Jan Dahl HANKO         HYL  
  56 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Salonen TSAU         HYL  
  57 belpam Nuka Tammikallion Nougat Miia Lönnqvist JAU         HYL  
  58 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT         HYL  
  59 borcol Mojje Mojje Marie Bertell ÅBSK         HYL  
  60 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  61 belpam Kipu Tammikallion Suttura Janne Lönnqvist JAU         HYL  
  65 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU         HYL  
  67 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  68 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  69 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA         HYL  
  71 borcol Ouzo Promillen Efes Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  72 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  73 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  76 borcol Zorba Piggyland's Orfeus Gerda Johansson ÅBSK         HYL  
  79 borcol Virtane Maple Yard No Biggie Jan Dahl HANKO         HYL  
  80 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW         HYL  
  81 borcol Liina Garth Fire Terhi Leonsaari TSAU         HYL  
  54 borcol Rytsölä Magical Joy Dream Lover Marjo Korander IMPHA         HYL  
  74 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         POIS  
  75 auspai Oiva Ounou Mieletön Merihirviö Laura Pälä ÄETSÄ         POIS  

Mini 3, kello 10:50, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 18, ihanneaika 44 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 13 shelam Stella Shetwood Dazzling Lady Sonia Delatte ATT 35,59 4,64 -8,41 0 -8,41  
2 22 käävil Kiero Yellowmellow Not Just A Doll Vesa Kunttu HAU 37,08 4,45 -6,92 0 -6,92  
3 12 kääpin Mini Bonzer's Sex Bomb Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 37,49 4,40 -6,51 0 -6,51  
4 20 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 39,00 4,23 -5,00 0 -5,00  
5 3 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 40,88 4,04 -3,12 0 -3,12  
6 6 ventol Into Konkkaronkan Utelias Ukko Henna Tauriainen TSKK 44,11 3,74 0,11 0 0,11  
  1 parson Stella Scream Cracker's Cinnamon Toast Oona Mäntysaari ATT         HYL  
  5 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  7 shelam Carma Khimairan Age Of Miracles Ira Mikkanen MAH         HYL  
  8 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  9 käävil Kerttu Wandart Racquel Julia Hartman ATT         HYL  
  10 parson Lumo After Barnakin Enchant Moon Anniina Välttilä RAUMA         HYL  
  14 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FORPK         HYL  
  15 lanhee Poca Coppercoat's Pocahontas Heel Rita Larjava ATT         HYL  
  16 x-rotu Ani Ani Petra Malin ATT         HYL  
  17 shelam Zalza Zoy Zoy's Hot Zalza Gerda Johansson ÅBSK         HYL  
  19 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  21 shelam Rudi Looney Toonie's Gold Rush Jessica Tiljander TSAU         HYL  
  2 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         POIS  

Medi 3, kello 11:20, tuomari Minna Räsänen, koirakoita 26, ihanneaika 44 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 43 espves Daami Caraydan Kumba Salla Kantola RFF 34,30 4,81 -9,70 0 -9,70 SERT-H
2 50 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO 34,72 4,75 -9,28 0 -9,28  
3 44 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Marjo Korander IMPHA 36,39 4,53 -7,61 0 -7,61  
4 27 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF 36,53 4,52 -7,47 0 -7,47  
5 30 shelam Amigo Amigo Katja Taskinen SWAT 36,70 4,50 -7,30 0 -7,30  
6 33 brater Gizmo Billowhiz Lascar Stefan Fagerström AGIAX 41,65 3,96 -2,35 5 5  
7 45 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU 40,28 4,10 -3,72 10 10  
  23 kesvil Kasi Casadoris Casimir Senni Aaltonen KKK         HYL  
  24 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Välttilä RAUMA         HYL  
  25 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  
  28 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA         HYL  
  31 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT         HYL  
  32 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄHMIS         HYL  
  34 auskel Maus Kelmi Kipenäinen Taina Westerholm LAW         HYL  
  35 espves Caos Caraydan Hoya Merrillii Krista Honkonen BAT         HYL  
  36 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU         HYL  
  37 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW         HYL  
  38 espves Iippa Papa Sam's Winona Whirlwind Emma Velling ATT         HYL  
  40 parson Raipe Viininvartijan Bablo Juha Alenius AGRY         HYL  
  41 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  
  42 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors LAW         HYL  
  46 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  47 pumi Näpsä Kápolnási-Csutorás Nudli Tiina Mälkki PAHA         HYL  
  48 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  51 espves Flippi Caraydan Felix Felicis Mikko Hakala RAUMA         HYL  
  52 espves Älli Caraydan Que Bicho Terhi Hakala RAUMA         HYL  
  29 espves Pippsa Nadador Nevasca Furiosa Taru Ruohonen TSAU         POIS  
  49 espves Haba Concurrido Habladuria Sanna Laine RÄHMIS         POIS