Kilpailu 16.9.2017 C hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 15:40, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 31, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 305 shelam Stella Shetwood Dazzling Lady Sonia Delatte ATT 33,84 4,37 -7,16 0 -7,16  
2 312 käävil Pulla Trucker's Obsession Sanna Kunnasvirta TSAU 34,38 4,30 -6,62 0 -6,62  
3 339 jackru Hese Endell What A Night Pasi Partanen E-HKK 37,65 3,93 -3,35 0 -3,35  
4 332 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 37,66 3,93 -3,34 0 -3,34  
5 320 lanhee Hiili Jarabindan Doba Hiili Outi Hälli E-HKK 39,69 3,73 -1,31 0 -1,31  
6 337 papill Simo Pompeux Most Wanted Elisa Liemola RAUMA 40,77 3,63 -0,23 0 -0,23  
7 331 kääpin Reto Rapid Master's Royal Glory Tessa Kortelainen LÄGI 41,14 3,60 0,14 0 0,14  
8 330 papill Mocca Neelis Absolut Mocca Jaana Airola P-HAU 36,62 4,04 -4,38 5 5  
9 322 papill Aura Millan Aurora Gorealis Niina Nurmi FPUKO 46,22 3,20 5,22 0 5,22  
10 304 papill Dita Afrodite Niina Nurmi FPUKO 47,22 3,13 6,22 0 6,22  
11 336 shelam Rudi Looney Toonie's Gold Rush Jessica Tiljander TSAU 42,37 3,49 1,37 5 6,37  
12 315 lanhee Nala Jarabindan Super Nala Nougat Milia Mutka WECA 42,74 3,46 1,74 5 6,74  
13 333 cavspa Alma Crowley Princess Of Spring Miisa Keto KISA 44,97 3,29 3,97 5 8,97  
14 340 papill Aksu Apollon Niina Nurmi FPUKO 52,04 2,84 11,04 0 11,04  
15 313 papill Luca Thingummy's Pink Solidier Jaana Salonen KAT 47,21 3,13 6,21 5 11,21  
16 334 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK 47,99 3,08 6,99 5 11,99  
17 311 papill Pai Neelis Bonnie Pie Jaana Airola P-HAU 49,01 3,02 8,01 5 13,01  
18 318 toyvil Blenda Adventurer Ann-Sofie Gustafsson ÅBSK 44,37 3,34 3,37 10 13,37  
  300 papill Isla Golden Thing's Brilliant Star Tiinamari Harjula E-HKK         HYL  
  301 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  303 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  306 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  
  307 toyvil Doris Pudelpower's Black Sunshine Rigmor Jansson ÅBSK         HYL  
  309 shelam Pate Silimen Usvan Teräsmies Ulla Nikkilä P-HAU         HYL  
  310 parson Hariett Fouruse's Dixie Nightbird Pia Laakso ÅBSK         HYL  
  319 phalen Frey Lead-Star's Frey Frerick Maiju Valtonen RAUMA         HYL  
  343 shelam Trick Silimen Usvametsän Prinssi Marja Peltonen P-HAU         HYL  
  323 shelam Stella Sleepless Eleventh Hour Miia Kortesluoma KSKY         HYL  
  328 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  329 shelam Noomi Naomagic Anne-Mari Savola TOISK         HYL  
  342 papill Pontus Mohairs Pontiac Connection Nina Rajala TAMSK         HYL  

Medi 3, kello 16:25, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 21, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 345 espves Moona Concurrido Osita Riitta Haaranen JAU 32,96 4,49 -8,04 0 -8,04  
2 366 shelam Jedi Peltsun Boop-Jedi Warrior Jani Laitamäki TOISK 38,06 3,89 -2,94 0 -2,94  
3 367 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU 38,53 3,84 -2,47 0 -2,47  
4 356 shelam Juksu Abundantia's Bi Black Diamond Kaisa Vehmaa ÄETSÄ 39,26 3,77 -1,74 0 -1,74  
5 368 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU 41,86 3,54 0,86 0 0,86  
6 363 parson Urho Juurusjärven Urho Minna Määttä TASSU 44,46 3,33 3,46 0 3,46  
7 350 shelam Fendi Bumtsi Bum Zip Your Lip Linda Loikkanen SISU 37,42 3,95 -3,58 5 5  
8 354 shelam Foxi Foxitar Discoständi Heli Vainio-Korhonen KANAV 45,09 3,28 4,09 5 9,09  
9 344 shelam Skip Golden Rose Whisper Of Destiny Marja Peltonen P-HAU 45,48 3,25 4,48 5 9,48  
  348 shelam Amigo Amigo Katja Taskinen SWAT         HYL  
  349 lagrom Jade Tulan Amorosa All'alba Malin Keto-Tokoi ATT         HYL  
  351 shelam Stella Halivaaran Kevään Tuline Flicka Sanna Ahola HANKO         HYL  
  352 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  353 shelam Pilke Littleshet's Star Of Magic Melody Marja-Leena Järvenpää TSAU         HYL  
  357 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  361 espves ALI Bonachón Morouga Anja Alanen RAUMA         HYL  
  362 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA         HYL  
  365 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  369 espves Minttu Concurrido Brecina Riitta Haaranen JAU         HYL  
  370 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  371 parson Lissu Bravefellow Larissa Annamaria Ristimäki RAUMA         HYL  

Maksi 3, kello 16:55, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 18, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 372 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 31,41 4,71 -9,59 0 -9,59  
2 389 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS 31,79 4,66 -9,21 0 -9,21  
3 375 borcol Chi Beck's Hill Goldeneye Tuulia Liuhto LAW 33,48 4,42 -7,52 0 -7,52  
4 391 auskel Binka Kengurukolon Deja Vu Jan Dahl HANKO 34,57 4,28 -6,43 0 -6,43  
5 395 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 35,33 4,19 -5,67 0 -5,67  
6 381 shelam Kassu Pähkinäpolun Aamu-Usva Marjut Järvinen KSKY 39,75 3,72 -1,25 0 -1,25  
7 374 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 35,76 4,14 -5,24 10 10  
8 382 parcol Kiki Ovenslope Beauty And The Beast Martta Riihimäki ATT 37,47 3,95 -3,53 10 10  
9 390 rhokoi Iiro Inyeti's Ibubesi Oili Stenroos 11004841 47,96 3,09 6,96 10 16,96  
  373 borcol Virtane Maple Yard No Biggie Jan Dahl HANKO         HYL  
  378 mudi Vekku Vimmatun Vähänköviksu Tiinamari Harjula E-HKK         HYL  
  380 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW         HYL  
  385 borcol Remo Xeniitin Demo Sari Thil HI-HA         HYL  
  386 borcol NINJA Xeniitin Daredevil Jarkko Jormanainen LÄGI         HYL  
  387 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  388 belpag pauli Branco Tania Mahkonen TSAU         HYL  
  392 borcol Olavi Sauropod Anette Lindell TASSU         HYL  
  393 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW         HYL  
  379 isovil Kardemumma Sir Ascot's Classy Cardamon Alli Arppe I-HAH         POIS  
  383 borcol Di Little Step's Wendy Kati Immonen SPOK         POIS