Kilpailu 20.8.2017 D agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 1] [Medi 1] [Maksi 1] [Mini 2] [Medi 2] [Maksi 2]

Mini 1, kello 12:15, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 3, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 202 käävil Nasu Terhomäen Love Me Wilhelmina Koivunen TSAU 42,43 3,77 -8,57 0 -8,57 LUVA
2 201 lägpys Tuisku Cimillan Ågot Tarutyttö Siiri Toivonen TASSU 39,12 4,09 -11,88 10 10  
  204 shelam Ninni Amorousprincess Anu Järvinen FORPK         HYL  
  207 shelam Valo Mei Dan Mustikka Anna Syvänen TSAU         POIS  

Medi 1, kello 12:15, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 1, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  209 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH         HYL  

Maksi 1, kello 12:15, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 11, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 228 espves Tida Taimariz Golden Touch Sanni Kaakkolahti HSKH 28,26 5,66 -22,74 0 -22,74 SERT
2 224 borcol Pepper Baja Matape Thiwahe Janniliisa Tolsa A-KOT 32,37 4,94 -18,63 0 -18,63 SERT
3 225 belpat Riia Kuunsirpin True Queen Tiinamari Harjula E-HKK 28,24 5,67 -22,76 5 5  
4 223 belpag Winna Qojotes Winn Noir Ria Muurinen E-HKK 31,72 5,04 -19,28 5 5  
5 219 borcol Chico Noblefamily's Follow The River Heidi Lehtonen ATT 46,85 3,41 -4,15 10 10  
  216 mudi Zara Mustan Tassun Pamela Jarkko Palm TSAU         HYL  
  217 parcol Basti Ovenslope Once Upon A King Martta Riihimäki ATT         HYL  
  218 lagrom Balbo Yestas Wooster Minna Hietanen ATT         HYL  
  220 borcol Just Tending Win Leena Välimäki TSAU         HYL  
  222 lyhcol Hupi Lifedream Off To The Races Vilja Korpisaari TSAU         HYL  
  227 belpag Vmos Eloisa Versio Heidi Jaakkola SBPKY         HYL  
  212 pitcol Neo Say Wuf Hacker Hope Ulla Lahtinen RAUMA         POIS  
  221 borcol Gea Peatdigger Rose Mari Niinikoski JAU         POIS  

Mini 2, kello 13:45, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 5, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 200 gribru Latte Latte Nina Aalto TSAU 50,10 3,37 -0,90 0 -0,90 LUVA
2 235 cavspa Åsa Trollsångens Kk Liqurizia Virpi Laaksonen TSKK 36,47 4,63 -14,53 5 5  
3 231 parson Stella Scream Cracker's Cinnamon Toast Oona Mäntysaari ATT 36,73 4,60 -14,27 10 10  
4 229 x-rotu Boris Boris Vera Hakala ATT 47,60 3,55 -3,40 15 15  
5 236 kääsna Kössi Imagine Des Diables D'ebene Jenni Helander WUH 53,22 3,17 2,22 15 17,22  

Medi 2, kello 13:45, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 1, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 239 shelam Amigo Amigo Katja Taskinen SWAT 35,49 4,76 -15,51 0 -15,51 LUVA
  238 parson Sky Finding Nemo's Skyfall Mervi Juntunen TSAU         POIS  

Maksi 2, kello 13:45, tuomari Markku Kaukinen, koirakoita 5, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 242 borcol Virtane Maple Yard No Biggie Jan Dahl HANKO 31,81 5,31 -19,19 0 -19,19 SERT
2 245 borcol Wiksu Easypower's Aurora Maria Lepänhaara TSAU 40,44 4,18 -10,56 5 5  
3 268 holpal Wimma Kare-Saran Ai'mää vai Taina Korhonen TSAU 41,42 4,08 -9,58 5 5  
4 244 auskel Tykki Royal Coctail Jääkuningatar Jekku Marika Ruohonen TSAU 46,08 3,67 -4,92 10 10  
  243 x-rotu Ossi Ossi Piia Virtanen ATT         HYL  
  241 lagrom Otso Nuxo Funny Frog Kirsi Stenroos ATT         POIS