Kilpailu 20.8.2017 C hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 1] [Medi 1] [Maksi 1] [Mini 2] [Maksi 2]

Mini 1, kello 11:30, tuomari Kari Jalonen, koirakoita 3, ihanneaika 38 s, enimmäisaika 70 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 202 käävil Nasu Terhomäen Love Me Wilhelmina Koivunen TSAU 35,19 3,61 -2,81 0 -2,81 LUVA
2 201 lägpys Tuisku Cimillan Ågot Tarutyttö Siiri Toivonen TASSU 25,66 4,95 -12,34 10 10  
  206 kleins Ina Fabulous Ina Fenix Eija Kumpula TSAU         HYL  
  207 shelam Valo Mei Dan Mustikka Anna Syvänen TSAU         POIS  

Medi 1, kello 11:30, tuomari Kari Jalonen, koirakoita 2, ihanneaika 127 s, enimmäisaika 38 s, eteneminopeus 0,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  209 cocspa Malva Lahjakas Aamelia Tea Huotari I-HAH         HYL  
  210 kääsna Edi Imbrez All Required Ella Sarkula FORPK         HYL  
  208 shiba Dazu Nakazo Av Enerhaugen Taru Mäkelä ATT         POIS  

Maksi 1, kello 11:30, tuomari Kari Jalonen, koirakoita 9, ihanneaika 38 s, enimmäisaika 70 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 224 borcol Pepper Baja Matape Thiwahe Janniliisa Tolsa A-KOT 26,45 4,80 -11,55 5 5  
2 217 parcol Basti Ovenslope Once Upon A King Martta Riihimäki ATT 26,20 4,85 -11,80 10 10  
3 228 espves Tida Taimariz Golden Touch Sanni Kaakkolahti HSKH 23,57 5,39 -14,43 15 15  
  214 borcol KasKas Never Never Land M'hiryuu Marjo Viljamaa NAS         HYL  
  216 mudi Zara Mustan Tassun Pamela Jarkko Palm TSAU         HYL  
  218 lagrom Balbo Yestas Wooster Minna Hietanen ATT         HYL  
  219 borcol Chico Noblefamily's Follow The River Heidi Lehtonen ATT         HYL  
  222 lyhcol Hupi Lifedream Off To The Races Vilja Korpisaari TSAU         HYL  
  225 belpat Riia Kuunsirpin True Queen Tiinamari Harjula E-HKK         HYL  
  212 pitcol Neo Say Wuf Hacker Hope Ulla Lahtinen RAUMA         POIS  
  220 borcol Just Tending Win Leena Välimäki TSAU         POIS  
  221 borcol Gea Peatdigger Rose Mari Niinikoski JAU         POIS  

Mini 2, kello 13:10, tuomari Kari Jalonen, koirakoita 7, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 203 papill Isla Golden Thing's Brilliant Star Tiinamari Harjula E-HKK 38,70 4,21 -10,30 0 -10,30 LUVA
2 230 kesvil Kiri Imagia Agimakia Kaisa Saarinen ATT 36,61 4,45 -12,39 5 5  
3 236 kääsna Kössi Imagine Des Diables D'ebene Jenni Helander WUH 47,71 3,42 -1,29 5 5  
4 232 jackru Pyry Terrmite's Zubrowka Johanna Mäkynen ATT 46,77 3,48 -2,23 15 15  
  229 x-rotu Boris Boris Vera Hakala ATT         HYL  
  231 parson Stella Scream Cracker's Cinnamon Toast Oona Mäntysaari ATT         HYL  
  235 cavspa Åsa Trollsångens Kk Liqurizia Virpi Laaksonen TSKK         HYL  

Maksi 2, kello 13:10, tuomari Kari Jalonen, koirakoita 6, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 241 lagrom Otso Nuxo Funny Frog Kirsi Stenroos ATT 42,18 3,86 -6,82 0 -6,82 SERT
2 242 borcol Virtane Maple Yard No Biggie Jan Dahl HANKO 32,43 5,03 -16,57 10 10  
  240 borcol Darwin Oakmeadow Storm Warning Emma-Lina Eriksson TSAU         HYL  
  243 x-rotu Ossi Ossi Piia Virtanen ATT         HYL  
  244 auskel Tykki Royal Coctail Jääkuningatar Jekku Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  245 borcol Wiksu Easypower's Aurora Maria Lepänhaara TSAU         HYL