Kilpailu 11.6.2017 H agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:55, tuomari Jari Helin, koirakoita 10, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 3 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Janita Leinonen LAW 34,33 4,46 -8,67 0 -8,67  
2 16 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 35,00 4,37 -8,00 0 -8,00  
3 12 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU 36,83 4,15 -6,17 0 -6,17  
4 13 koohon Nita Oorbellen Lisa Sini-Tuulia Laaksonen ATT 41,02 3,73 -1,98 0 -1,98  
5 6 manter Jinx Rockstyle's Next Level Julia Åivo RFF 36,86 4,15 -6,14 5 5  
  4 ventol Into Konkkaronkan Utelias Ukko Henna Tauriainen TSKK         HYL  
  7 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  
  8 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  10 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  11 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  15 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         POIS  

Medi 3, kello 10:55, tuomari Jari Helin, koirakoita 13, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 26 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU 44,05 3,47 1,05 0 1,05  
2 21 isllam Natta Nuppusen Nattanemona Kaisa Saarinen ATT 45,91 3,33 2,91 0 2,91  
3 27 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF 38,04 4,02 -4,96 5 5  
4 23 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW 39,29 3,89 -3,71 5 5  
5 20 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Emmiina Abrahamsson LÄGI 45,76 3,34 2,76 10 12,76  
6 24 espves Reima Caraydan Gustnado Johanna Suuronen ATT 47,05 3,25 4,05 25 29,05  
  18 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  
  22 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         HYL  
  28 schape Sissi Härdellin Bellflower Marko Kapiainen HSKH         HYL  
  30 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  31 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA         HYL  
  33 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  36 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  

Maksi 3, kello 10:00, tuomari Jari Helin, koirakoita 18, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 61 borcol Pirtu Promillen Pirtu Tuulia Liuhto LAW 33,60 4,55 -9,40 0 -9,40  
2 63 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT 34,82 4,39 -8,18 0 -8,18  
3 64 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 36,85 4,15 -6,15 5 5  
4 48 pirset Nilsson Original Quiet Nights Marika Tiittanen TSAU 44,56 3,43 1,56 5 6,56  
5 62 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW 44,32 3,45 1,32 10 11,32  
6 47 borcol Chhaina Päkäpaimenen Korkojen Kera Bea Snellman ATT 45,16 3,39 2,16 10 12,16  
7 44 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 34,48 4,44 -8,52 15 15  
  39 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT         HYL  
  40 borcol Ouzo Promillen Efes Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  41 borcol Bess Peatdigger Bess Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  43 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  45 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  46 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT         HYL  
  49 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  52 auskel Nils Deepeyes Dull Flame Of Desire V Unnu Vaara HSKH         HYL  
  55 borcol Prio Never Never Land X'maverick Hannaleena Salmi LÄGI         HYL  
  57 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT         HYL  
  60 borcol Minkki Neovison Raisa Vähätalo JAU         HYL