Kilpailu 11.6.2017 G hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:00, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 12, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 14 shelam Hunni Cardiwe's Absurd Bi Black Iida Vakkuri HAU 31,56 5,07 -10,44 0 -10,44  
2 16 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 33,71 4,75 -8,29 0 -8,29  
3 8 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT 35,86 4,46 -6,14 0 -6,14  
4 11 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI 36,05 4,44 -5,95 0 -5,95  
5 4 ventol Into Konkkaronkan Utelias Ukko Henna Tauriainen TSKK 42,03 3,81 0,03 0 0,03  
6 12 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU 38,64 4,14 -3,36 5 5  
  5 parson Lumo After Barnakin Enchant Moon Anniina Aho RAUMA         HYL  
  6 manter Jinx Rockstyle's Next Level Julia Åivo RFF         HYL  
  7 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  
  9 x-rotu Risto Risto Vera Hakala ATT         HYL  
  10 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  13 koohon Nita Oorbellen Lisa Sini-Tuulia Laaksonen ATT         HYL  
  15 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         POIS  

Medi 3, kello 10:00, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 17, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 25 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 33,40 4,79 -8,60 0 -8,60  
2 34 koohon Flow Phoenix-Shila Van Youngmuskyteira Merja Suomalainen RIMA 34,95 4,58 -7,05 0 -7,05  
3 21 isllam Natta Nuppusen Nattanemona Kaisa Saarinen ATT 42,83 3,74 0,83 0 0,83  
4 31 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA 32,60 4,91 -9,40 5 5  
5 29 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO 35,40 4,52 -6,60 5 5  
6 35 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Aho RAUMA 38,40 4,17 -3,60 5 5  
7 28 schape Sissi Härdellin Bellflower Marko Kapiainen HSKH 47,44 3,37 5,44 10 15,44  
  19 shelam Lilli Kaunissaaren Lilla Madde Essi Joronen TASSU         HYL  
  20 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Emmiina Abrahamsson LÄGI         HYL  
  22 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         HYL  
  23 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  24 espves Reima Caraydan Gustnado Johanna Suuronen ATT         HYL  
  26 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU         HYL  
  27 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         HYL  
  30 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  33 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  36 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  

Maksi 3, kello 10:45, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 22, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 51 borcol Wiu Eyewitness White-Hot Pasi Kangas HPSK 31,82 5,03 -10,18 0 -10,18  
2 61 borcol Pirtu Promillen Pirtu Tuulia Liuhto LAW 32,23 4,96 -9,77 0 -9,77  
3 40 borcol Ouzo Promillen Efes Tuulia Liuhto LAW 33,02 4,85 -8,98 0 -8,98  
4 57 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT 33,18 4,82 -8,82 0 -8,82  
5 46 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 41,66 3,84 -0,34 0 -0,34  
6 64 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 35,09 4,56 -6,91 5 5  
7 54 belpat Inari Hukkarullan Ihanuus Susanna Eskelinen TORKK 39,80 4,02 -2,20 5 5  
  38 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU         HYL  
  39 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT         HYL  
  41 borcol Bess Peatdigger Bess Raisa Vähätalo JAU         HYL  
  43 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  44 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  45 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  47 borcol Chhaina Päkäpaimenen Korkojen Kera Bea Snellman ATT         HYL  
  48 pirset Nilsson Original Quiet Nights Marika Tiittanen TSAU         HYL  
  49 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  52 auskel Nils Deepeyes Dull Flame Of Desire V Unnu Vaara HSKH         HYL  
  53 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  55 borcol Prio Never Never Land X'maverick Hannaleena Salmi LÄGI         HYL  
  56 borcol Vip Vii Bearpon's Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  62 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW         HYL  
  63 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT         HYL