Kilpailu 11.6.2017 E agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 12:00, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 10, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 1 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU 40,78 4,39 -8,22 0 -8,22  
2 2 mittel Lumo Kestikievarin Bertta Reetta Kangaslampi TAMSK 44,08 4,06 -4,92 5 5  
3 10 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU 37,43 4,78 -11,57 10 10  
4 9 x-rotu Risto Risto Vera Hakala ATT 54,78 3,27 5,78 5 10,78  
  7 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  
  11 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  12 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  13 koohon Nita Oorbellen Lisa Sini-Tuulia Laaksonen ATT         HYL  
  14 shelam Hunni Cardiwe's Absurd Bi Black Iida Vakkuri HAU         HYL  
  16 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU         HYL  
  15 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         POIS  

Medi 3, kello 12:00, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 11, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 34 koohon Flow Phoenix-Shila Van Youngmuskyteira Merja Suomalainen RIMA 38,33 4,67 -10,67 5 5  
2 28 schape Sissi Härdellin Bellflower Marko Kapiainen HSKH 39,40 4,54 -9,60 10 10  
3 30 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU 43,52 4,11 -5,48 10 10  
4 32 lagrom Jade Tulan Amorosa All'alba Malin Keto-Tokoi ATT 45,97 3,89 -3,03 15 15  
  27 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         HYL  
  29 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO         HYL  
  31 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA         HYL  
  33 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  35 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Aho RAUMA         HYL  
  36 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  37 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  22 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         POIS  

Maksi 3, kello 12:50, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 17, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 51 borcol Wiu Eyewitness White-Hot Pasi Kangas HPSK 35,56 5,03 -13,44 0 -13,44  
2 43 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU 37,11 4,82 -11,89 0 -11,89  
3 41 borcol Bess Peatdigger Bess Raisa Vähätalo JAU 38,18 4,69 -10,82 5 5  
4 64 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU 39,86 4,49 -9,14 5 5  
5 54 belpat Inari Hukkarullan Ihanuus Susanna Eskelinen TORKK 35,59 5,03 -13,41 10 10  
6 52 auskel Nils Deepeyes Dull Flame Of Desire V Unnu Vaara HSKH 36,37 4,92 -12,63 10 10  
7 53 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 44 4,07 -5,00 10 10  
8 55 borcol Prio Never Never Land X'maverick Hannaleena Salmi LÄGI 36,24 4,94 -12,76 20 20  
  40 borcol Ouzo Promillen Efes Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  44 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  49 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  50 borcol Lucky Promillen Dom Perignon Tiia Mäenpää TSAU         HYL  
  56 borcol Vip Vii Bearpon's Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  57 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT         HYL  
  58 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  62 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW         HYL  
  63 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT         HYL