Kilpailu 10.6.2017 D hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 12:00, tuomari Jari Helin, koirakoita 14, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 15 käävil Kiero Yellowmellow Not Just A Doll Vesa Kunttu HAU 34,30 4,58 -6,70 0 -6,70 SERT-H
2 10 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU 38,52 4,08 -2,48 0 -2,48  
3 12 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari PIRKU 34,04 4,61 -6,96 5 5  
4 6 parson Tellu Stonesound Dancing Queen Mira Povelainen ATT 38,89 4,04 -2,11 5 5  
5 4 kääsna Minttu Raven's Tot Feel At Home Matilda Salo TAMMI 42,91 3,66 1,91 10 11,91  
  1 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Janita Leinonen LAW         HYL  
  3 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW         HYL  
  5 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  8 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  9 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         HYL  
  11 kääpin Reto Rapid Master's Royal Glory Tessa Kortelainen LÄGI         HYL  
  13 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  16 parson Lupe Scream Cracker's Gt-To-Go Mikael Mildh LAW         HYL  
  17 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  

Medi 3, kello 12:25, tuomari Jari Helin, koirakoita 18, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 21 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 30,80 5,10 -10,20 0 -10,20  
2 19 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK 31,61 4,97 -9,39 0 -9,39  
3 22 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK 31,78 4,94 -9,22 0 -9,22  
4 33 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 32,80 4,79 -8,20 0 -8,20  
5 40 espves Pinni Concurrido Cadencia Milja Haapamäki TAMSK 37,40 4,20 -3,60 0 -3,60  
6 43 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK 34,31 4,58 -6,69 5 5  
7 38 shelam Pilke Littleshet's Star Of Magic Melody Marja-Leena Järvenpää TSAU 36,24 4,33 -4,76 5 5  
8 27 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU 36,87 4,26 -4,13 5 5  
9 31 espves Haba Concurrido Habladuria Sanna Laine RÄ-KÄ 39,10 4,01 -1,90 5 5  
10 42 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO 31,11 5,05 -9,89 10 10  
11 37 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli LAU 33,40 4,70 -7,60 10 10  
12 30 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU 33,52 4,68 -7,48 10 10  
  23 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  26 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU         HYL  
  29 shelam Muru Shandy's First Kiss Marjo Alander WECA         HYL  
  34 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU         HYL  
  35 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  36 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KKK         HYL  

Maksi 3, kello 13:00, tuomari Jari Helin, koirakoita 14, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 82 s, eteneminopeus 3,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 46 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU 31,42 5,00 -9,58 0 -9,58  
2 59 auskel Oho Dinaisa Star In The Dark Johanna Anttila RAGIT 34,73 4,52 -6,27 0 -6,27  
3 48 borcol Chhaina Päkäpaimenen Korkojen Kera Bea Snellman ATT 35,51 4,42 -5,49 0 -5,49  
4 50 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 40,96 3,83 -0,04 0 -0,04  
5 62 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA 36,18 4,34 -4,82 5 5  
6 58 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU 34,82 4,51 -6,18 10 10  
7 44 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU 35,54 4,42 -5,46 10 10  
  45 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  47 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  51 borcol Eino Jippon Jenni Inkinen ATT         HYL  
  53 borcol Liina Garth Fire Terhi Leonsaari TSAU         HYL  
  55 belpam Cava Malimaniac's Caramba Christa Savolainen KKK         HYL  
  56 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  57 belpag pauli Branco Tania Mahkonen TSAU         HYL