Kilpailu 10.6.2017 C agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 12:55, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 11, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 16 parson Lupe Scream Cracker's Gt-To-Go Mikael Mildh LAW 39,33 4,68 -11,67 0 -11,67  
2 13 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU 41,29 4,46 -9,71 5 5  
3 12 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari PIRKU 45,26 4,07 -5,74 5 5  
4 4 kääsna Minttu Raven's Tot Feel At Home Matilda Salo TAMMI 48,93 3,76 -2,07 5 5  
5 6 parson Tellu Stonesound Dancing Queen Mira Povelainen ATT 61,17 3,01 10,17 15 25,17  
  2 käävil Cecilia Froggies Nighty-Night Leena Syväoja KIRSUT         HYL  
  3 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW         HYL  
  8 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  10 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  15 käävil Kiero Yellowmellow Not Just A Doll Vesa Kunttu HAU         HYL  
  17 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  

Medi 3, kello 13:15, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 17, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 29 shelam Muru Shandy's First Kiss Marjo Alander WECA 40,98 4,49 -10,02 0 -10,02  
2 43 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK 40,88 4,50 -10,12 5 5  
3 24 espves ALI Bonachón Morouga Anja Alanen RAUMA 42,48 4,33 -8,52 5 5  
4 40 espves Pinni Concurrido Cadencia Milja Haapamäki TAMSK 46,59 3,95 -4,41 5 5  
5 26 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU 48,78 3,77 -2,22 5 5  
  19 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK         HYL  
  21 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  22 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK         HYL  
  23 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  31 espves Haba Concurrido Habladuria Sanna Laine RÄ-KÄ         HYL  
  33 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  
  34 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU         HYL  
  35 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  36 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KKK         HYL  
  37 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli LAU         HYL  
  38 shelam Pilke Littleshet's Star Of Magic Melody Marja-Leena Järvenpää TSAU         HYL  
  42 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO         HYL  

Maksi 3, kello 12:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 14, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 49 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 38,60 4,77 -12,40 0 -12,40  
2 50 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT 53,96 3,41 2,96 0 2,96  
3 44 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU 36,13 5,09 -14,87 5 5  
4 62 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA 41,85 4,40 -9,15 10 10  
5 57 belpag pauli Branco Tania Mahkonen TSAU 46,70 3,94 -4,30 25 25  
  45 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  47 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  48 borcol Chhaina Päkäpaimenen Korkojen Kera Bea Snellman ATT         HYL  
  53 borcol Liina Garth Fire Terhi Leonsaari TSAU         HYL  
  55 belpam Cava Malimaniac's Caramba Christa Savolainen KKK         HYL  
  56 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  58 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  59 auskel Oho Dinaisa Star In The Dark Johanna Anttila RAGIT         HYL  
  60 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  52 auspai Stella Coppercreek's Prairie Wind Sanni Murto TSAU         POIS