Kilpailu 10.6.2017 B hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:00, tuomari Jari Helin, koirakoita 13, ihanneaika 36 s, enimmäisaika 72 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 5 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU 28,66 4,89 -7,34 0 -7,34  
2 12 shelam Lili Cimillan Fiini Friidu Noora Huotari PIRKU 29,38 4,76 -6,62 0 -6,62  
3 15 käävil Kiero Yellowmellow Not Just A Doll Vesa Kunttu HAU 30,59 4,58 -5,41 0 -5,41  
4 7 shelam Stella Shetwood Dazzling Lady Sonia Delatte ATT 30,78 4,55 -5,22 0 -5,22  
5 11 kääpin Reto Rapid Master's Royal Glory Tessa Kortelainen LÄGI 34,48 4,06 -1,52 0 -1,52  
6 6 parson Tellu Stonesound Dancing Queen Mira Povelainen ATT 37,44 3,74 1,44 0 1,44  
7 9 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU 30,25 4,63 -5,75 10 10  
8 2 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja KIRSUT 51,92 2,70 15,92 0 15,92  
9 4 kääsna Minttu Raven's Tot Feel At Home Matilda Salo TAMMI 46,00 3,04 10,00 10 20,00  
  3 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW         HYL  
  10 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  13 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  17 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  

Medi 3, kello 10:35, tuomari Jari Helin, koirakoita 21, ihanneaika 36 s, enimmäisaika 72 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 19 espves Letti Concurrido Karateca Milja Haapamäki TAMSK 28,22 4,96 -7,78 0 -7,78  
2 33 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 28,93 4,84 -7,07 0 -7,07 SERT-H
3 36 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KKK 29,07 4,82 -6,93 0 -6,93  
4 22 pyrpap Käki Berger D'arbazile Saut De Drôle Coucou Nina Leminen TAMSK 29,09 4,81 -6,91 0 -6,91  
5 27 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU 32,78 4,27 -3,22 0 -3,22  
6 25 espves Pinni Concurrido Cadencia Noora Haapamäki TAMSK 34,38 4,07 -1,62 0 -1,62  
7 39 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF 29,44 4,76 -6,56 5 5  
8 42 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO 30,57 4,58 -5,43 5 5  
9 26 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU 35,05 3,99 -0,95 5 5  
10 32 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 29,72 4,71 -6,28 10 10  
11 43 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK 34,20 4,09 -1,80 10 10  
  20 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  21 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  23 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  28 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  29 shelam Muru Shandy's First Kiss Marjo Alander WECA         HYL  
  31 espves Haba Concurrido Habladuria Sanna Laine RÄ-KÄ         HYL  
  34 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi HAU         HYL  
  35 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  37 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli LAU         HYL  
  41 kromfo Svingi Jettildan Bielefeld Anne-Mari Piispanen ATT         HYL  

Maksi 3, kello 11:10, tuomari Jari Helin, koirakoita 12, ihanneaika 36 s, enimmäisaika 72 s, eteneminopeus 3,9 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 49 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 28,12 4,98 -7,88 0 -7,88  
2 62 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA 30,90 4,53 -5,10 5 5  
  44 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  45 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  46 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU         HYL  
  47 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  51 borcol Eino Jippon Jenni Inkinen ATT         HYL  
  55 belpam Cava Malimaniac's Caramba Christa Savolainen KKK         HYL  
  56 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  58 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  59 auskel Oho Dinaisa Star In The Dark Johanna Anttila RAGIT         HYL  
  61 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  52 auspai Stella Coppercreek's Prairie Wind Sanni Murto TSAU         POIS