Kilpailu 7.5.2017 C hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 1] [Medi 1] [Maksi 1] [Mini 2] [Medi 2] [Maksi 2]

Mini 1, kello 11:30, tuomari Jari Tienhaara, koirakoita 3, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 102 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  100 engkte Maddy Stonemeadow's Going Slightly Mad Kaisa Karanko TSAU         HYL  
  102 gribru Latte Latte Nina Aalto TSAU         HYL  
  103 norfte Klaus Hooligan Hurmuri Kirsi Rastas TSAU         HYL  

Medi 1, kello 11:30, tuomari Jari Tienhaara, koirakoita 1, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 102 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 108 espves Papu Caraydan Silat Sanna Kunnasvirta TSAU 38,47 4,03 -12,53 10 10  
  106 puli Moira Rastamyrskyn Sadepilvi Luna Laajakallio LÄGI         POIS  

Maksi 1, kello 11:30, tuomari Jari Tienhaara, koirakoita 12, ihanneaika 51 s, enimmäisaika 102 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 110 labnou Onni Eliel Mervi Koskela RÄ-KÄ 39,12 3,96 -11,88 0 -11,88  
2 113 x-rotu Onni Onni Susanna Hannula RÄ-KÄ 41,85 3,70 -9,15 0 -9,15 LUVA
3 122 borcol Oiva Easypower's Abu Maija Rannikko TSAU 37,00 4,19 -14,00 10 10  
4 112 auskel Neo Nallikallion Mä Olen Niin Pop Tapio Mäntysalo ATT 39,93 3,88 -11,07 10 10  
  111 auskel Suzi Kelmi Kultavaranto Pauliina Kuronen HI-HA         HYL  
  114 x-rotu Ossi Ossi Piia Virtanen ATT         HYL  
  115 kksaks Demo Taavi-Tuulin Amadeus Merja Valta ATT         HYL  
  116 pitcol Kira Maple Yard Overdose Nina Karhunen HI-HA         HYL  
  117 borcol Xam Maple Yard No Mercy Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  118 espves Rode Ran-plan Fankyballad Sari-Anna Pekuri RÄ-KÄ         HYL  
  120 auspai Rondo Landzett Corleone Merja Suutari TSAU         HYL  
  124 borcol Venko Peatdigger Chloe Tiina Muros TSAU         HYL  

Mini 2, kello 13:00, tuomari Jari Tienhaara, koirakoita 2, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 201 schipp MAISA Maisa Anne Lankiniemi KISA 49,51 3,19 1,51 5 6,51  
2 202 kääsna Kaxen Trixer Gary Glitter Moa Thors TAMMI 59,30 2,66 11,30 0 11,30  

Medi 2, kello 13:00, tuomari Jari Tienhaara, koirakoita 7, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  209 espves Hoppu Ygeia Designed By Zorrazos Eija Virtanen ATT         HYL  
  210 pumi Faina Noisy Dog's Faina Susanne Backman-Mendelin TAMMI         HYL  
  211 shelam Tomo Karhuveljen Anda Tiina Linna LÄGI         HYL  
  212 isllam Jomi Sunnusteins Íslandsljómi Tanja Kääriäinen TSAU         HYL  
  213 parson Sky Finding Nemo's Skyfall Mervi Juntunen TSAU         HYL  
  215 schape Bosse Puuparran Valtteri Pirjo Kupiainen ATT         HYL  
  216 schape Pilke Lumikuono Pamplona Jamona Sanni Ahanen KISA         HYL  

Maksi 2, kello 13:00, tuomari Jari Tienhaara, koirakoita 10, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 222 mudi Ere Nyirségfia Fickó Virva Nousiainen-Hiiri RIMA 37,21 4,25 -10,79 5 5  
2 224 holpal Katti Azuricoyotes Chimarvamidium Aino Ihamäki TAMSK 33,56 4,71 -14,44 10 10  
3 226 borcol Razzle Hob Nob Sweet On You Daly Bronagh (USA) 37,04 4,27 -10,96 10 10  
  219 borcol Darwin Oakmeadow Storm Warning Emma-Lina Eriksson TSAU         HYL  
  220 samoje Aku Frostbite's Piña Colada Boy Maria Eerola SAMY         HYL  
  221 lyhcol Pekko Dandinas Smooth Motion Mari Välikangas TSAU         HYL  
  225 lagrom Edi Rozebottel's Teddy Boy Tuula Kotiranta HARJA         HYL  
  227 borcol Kip Qma Kipinä Heli Räsänen RAUMA         HYL  
  228 lagrom Otso Nuxo Funny Frog Kirsi Stenroos ATT         HYL  
  230 borcol Onni Finish Luck Casey Coughlin (USA)         HYL