Kilpailu 6.5.2017 C hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 14:40, tuomari Sari Mikkilä, koirakoita 26, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 88 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 319 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU 31,98 5,13 -12,02 0 -12,02 SERT-H, FI AVA-H
2 321 shelam Stella Shetwood Dazzling Lady Sonia Delatte ATT 32,15 5,10 -11,85 0 -11,85  
3 300 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 33,40 4,91 -10,60 0 -10,60  
4 314 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT 35,18 4,66 -8,82 0 -8,82  
5 322 shelam Särö Tricky Blue's First Tricky Boy Oili Komulainen HU-PU 36,42 4,50 -7,58 0 -7,58  
6 331 papill Sheldon Starstruck Moonpie Chinak Helga Westerlind (SWE) 36,97 4,44 -7,03 0 -7,03  
7 323 mittel Iisa Jemeritan Multicolor Geisha Inkeri Vapalahti TASSU 37,66 4,36 -6,34 0 -6,34  
8 333 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä TSAU 31,42 5,22 -12,58 5 5  
9 307 kääpin Ansa Pinserella's Pashmina Elisa Lyyrtö TSAU 50,02 3,28 6,02 5 11,02  
10 308 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja KIRSUT 55,24 2,97 11,24 5 16,24  
  328 espves Ebba Bonachón Ebba Tanja Pitkänen RAUMA         HYL  
  302 kääpin Reto Rapid Master's Royal Glory Tessa Kortelainen LÄGI         HYL  
  304 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  305 parson Redi Gwragged Annwn Red Hot Vixen Johanna Sallinen KAT         HYL  
  306 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FORPK         HYL  
  311 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  312 parson Hilde Jackville Mimosa Milja Silvasti TSAU         HYL  
  313 shelam Ralli Mocha Anni Komulainen HU-PU         HYL  
  315 borter Jimi Junipermoor's Irish Dreamboy Marielle Wikman-Karstunen BAT         HYL  
  316 kääsna DEX Hömpötin Daze'n'dizzy Tiina Puisto RAUMA         HYL  
  317 papill Tush Tollegend Just Lookin' For Some Monique Plinck (USA)         HYL  
  318 shelam Aida Safirrubir Winter Pearl Sonja Lehtilä KSKY         HYL  
  324 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  325 boster Rocky Great Gremlin's Bestman Heidi Vallineva KIRSUT         HYL  
  326 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         HYL  
  329 cocspa Aisha Rizi-Bizi B-Aisa Kristina Henriksson TAMMI         HYL  
  309 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         POIS  

Medi 3, kello 15:20, tuomari Sari Mikkilä, koirakoita 28, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 88 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 354 mudi Skitso Mustantassun April Elsi Pulli ACE 28,81 5,69 -15,19 0 -15,19  
2 344 cocspa Salli Fieldlan Eager Sanna Toivola-Järvinen HAU 30,80 5,32 -13,20 0 -13,20  
3 338 mudi Didi Mustantassun Penelope Elsi Pulli ACE 31,34 5,23 -12,66 0 -12,66  
4 355 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK 31,97 5,13 -12,03 0 -12,03  
5 361 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KKK 32,58 5,03 -11,42 0 -11,42  
6 337 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Asko Jokinen TSAU 32,72 5,01 -11,28 0 -11,28  
7 341 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT 32,88 4,99 -11,12 0 -11,12  
8 368 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU 33,69 4,87 -10,31 0 -10,31  
9 369 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU 37,31 4,40 -6,69 0 -6,69  
10 352 lagrom Jade Tulan Amorosa All'alba Malin Keto-Tokoi ATT 40,59 4,04 -3,41 0 -3,41  
11 357 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO 31,09 5,28 -12,91 5 5  
12 363 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 31,84 5,15 -12,16 5 5  
13 343 parson Urho Juurusjärven Urho Minna Määttä TASSU 38,42 4,27 -5,58 5 5  
14 365 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK 36,32 4,51 -7,68 10 10  
  339 kesvil Echo Woolly Bohemia's Jar Jar Binks Sofia Knuts TSAU         HYL  
  345 borcol Jura Chinagirl Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  349 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  350 shelam Pipsa Sopuriinan Riemu Aila Rajaheimo KKK         HYL  
  351 espves ALI Bonachón Morouga Anja Alanen RAUMA         HYL  
  358 kesvil Tico Bakito's Dark Diamond Maarit Ala-Mettälä TSAU         HYL  
  359 kromfo Tapa Alobelin Bianca Hanna Degerman TAMSK         HYL  
  360 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT         HYL  
  362 shelam Lilli Astraia Ronja Hyrkkänen TSAU         HYL  
  364 espves Zip Bonachón Manzano Taru Mäkinen RAUMA         HYL  
  367 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  370 mudi Raivo Take One Jhonny Boy Marjut Pulli ACE         HYL  
  371 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT         HYL  
  347 manter Speedy Hannula Renholms Roslagens Ros Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  340 kääsna Bruno Juliuksen Bruno Moa Thors TAMMI         POIS  
  366 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         POIS  

Maksi 3, kello 12:15, tuomari Sari Mikkilä, koirakoita 39, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 88 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 406 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 28,90 5,68 -15,10 0 -15,10  
2 384 borcol Rhea Tending Gifted Juha Orenius CITYB 29,55 5,55 -14,45 0 -14,45  
3 401 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HAU 30,00 5,47 -14,00 0 -14,00  
4 402 borcol Piäni Rohkee Olifant Tending Moxie Elina Rajala WECA 30,92 5,30 -13,08 0 -13,08  
5 390 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW 31,37 5,23 -12,63 0 -12,63  
6 377 borcol Olavi Sauropod Tuomas Oksanen TASSU 33,17 4,94 -10,83 0 -10,83  
7 383 dalmat Kelmi Lanacos Audi Quattro Marika Salminen ATT 35,78 4,58 -8,22 0 -8,22  
8 412 belpat Puuma Akatemian Puuma Anna Orenius CITYB 32,41 5,06 -11,59 5 5  
9 403 borcol HIP Johan On Triplatupla Bee Backlund CITYB 32,87 4,99 -11,13 5 5  
10 398 borcol Rin Funway Cuz I Can Henri Havo LAU 34,73 4,72 -9,27 5 5  
11 414 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU 35,65 4,60 -8,35 5 5  
12 376 auspai Pita Ardiente Donita Ines Tiia Söderholm AST 35,72 4,59 -8,28 5 5  
13 393 belpat Hätä No-How Zany Girl Heikki Järvinen HAU 36,35 4,51 -7,65 5 5  
14 408 lyhcol Nuray Mirthgard Aisha Andromeda Niina Manninen TSAU 36,39 4,51 -7,61 5 5  
15 374 lyhcol Hertta Clingstone's Me Myself And I Anni Pohjola ACTIV 39,92 4,11 -4,08 5 5  
16 409 borcol Roc Be Angel Czech Fan Jaakko Suoknuuti LAW 33,38 4,91 -10,62 10 10  
17 389 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU 34,74 4,72 -9,26 10 10  
18 410 novnou Ippu Redadict Bluffing Into Blind Helena Virtanen ATT 38,16 4,30 -5,84 20 20  
  372 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW         HYL  
  373 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  378 belpag Pertti Valkohampaan Fanaatikko Asko Salmi HSKH         HYL  
  379 hovawa Mila Hofmacher Milan Laura Pohjola ACTIV         HYL  
  380 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT         HYL  
  381 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  382 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  385 lyhcol Kyran Cinnaberry's Last Man Standing Marjo Viljamaa KKK         HYL  
  388 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  391 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT         HYL  
  392 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Kontto TSAU         HYL  
  394 borcol Hups Tronic Jinx Sanna Rautio HAU         HYL  
  395 belpat Kauko Flammeus U Should Know Me Iida Rinne TSAU         HYL  
  396 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU         HYL  
  397 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT         HYL  
  399 belpat Roosa Kuunsirpin Under The Stars Maria Keskitalo HARJA         HYL  
  400 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  416 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  417 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  418 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU         HYL  
  419 borcol Gaia Tending Kayo Juha Orenius CITYB         HYL  
  387 borcol Flow Somollis Flo-Jo Maria Mäkelä PCTEAM         POIS  
  405 borcol Toby Kerales Toby Rose Savkov (USA)         POIS  
  413 borcol Liina Garth Fire Terhi Leonsaari TSAU         POIS