Kilpailu 26.3.2017 D agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 3] [Medi 3] [Mini 3]

Maksi 3, kello 12:25, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 19, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 375 borcol HIP Johan On Triplatupla Bee Backlund CITYB 33,52 4,89 -12,48 0 -12,48 SERT-A
2 384 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 35,62 4,60 -10,38 0 -10,38  
3 367 espves Kiito Ferdores Jerry Lee Lewis Annina Kukkohovi I-HAH 38,21 4,29 -7,79 0 -7,79  
4 362 lyhcol Nuray Mirthgard Aisha Andromeda Niina Manninen TSAU 41,97 3,91 -4,03 5 5  
5 378 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 49,09 3,34 3,09 5 8,09  
  358 borcol Prix Johan On Gp Nelli Mäkelä RAUMA         HYL  
  361 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW         HYL  
  363 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  364 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  365 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT         HYL  
  366 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  371 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  372 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  373 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  374 borcol Des Johan On Svingi Tiiu Toijala HAU         HYL  
  377 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA         HYL  
  382 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  383 borcol Zorba Piggyland's Orfeus Gerda Johansson ÅBSK         HYL  
  385 borcol Piäni Rohkee Olifant Tending Moxie Elina Rajala WECA         HYL  
  368 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW         POIS  
  380 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         POIS  

Medi 3, kello 13:15, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 26, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 354 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 33,62 4,88 -12,38 0 -12,38  
2 351 novnou Riesa Wildanas Too Hot To Handle Elena Nisula HSKK 34,44 4,76 -11,56 0 -11,56  
3 325 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU 39,82 4,12 -6,18 0 -6,18  
4 336 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU 39,85 4,11 -6,15 0 -6,15  
5 341 espves Arpa Concurrido Mariquita Annina Kukkohovi I-HAH 42,66 3,84 -3,34 0 -3,34  
6 342 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT 36,46 4,50 -9,54 5 5  
7 356 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 37,45 4,38 -8,55 5 5  
8 340 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU 39,57 4,14 -6,43 5 5  
9 355 x-rotu Javanainen Javanainen Marjo Leander WECA 42,25 3,88 -3,75 10 10  
10 346 shelam Pipsa Sopuriinan Riemu Aila Rajaheimo KKK 53,92 3,04 7,92 10 17,92  
  324 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU         HYL  
  327 puli Nelli Narukerän Elegantti Elli Mari Pelto-Piri WECA         HYL  
  328 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK         HYL  
  329 pyrpap Skip Entre Nous Merde Du Diable Päivi Purra RIMA         HYL  
  330 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄ-KÄ         HYL  
  331 shelam Juksu Abundantia's Bi Black Diamond Kaisa Vehmaa ÄETSÄ         HYL  
  332 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  
  333 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU         HYL  
  335 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT         HYL  
  338 koohon Lenni Oorbellen Lenny Mari Parsama ATT         HYL  
  339 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  343 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU         HYL  
  348 x-rotu Skrållan Skrållan Åsa Rancken TSAU         HYL  
  350 espves Mökö Nadador Dafne De Nina Tea Huotari I-HAH         HYL  
  353 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK         HYL  
  357 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL  
  344 novnou Nova Hedera's Lemon Tree Linda Sundström TSAU         POIS  

Mini 3, kello 14:15, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 20, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 92 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 314 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 35,84 4,58 -10,16 0 -10,16  
2 320 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU 36,48 4,50 -9,52 0 -9,52  
3 300 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 37,07 4,42 -8,93 0 -8,93  
4 317 shelam Stenley Elbar's Golden Dominik Dmitri Kargin (EST) 37,43 4,38 -8,57 0 -8,57  
5 315 mittel Flow Mikälie Tsunami Johanna Tanskanen TSAU 38,18 4,30 -7,82 0 -7,82  
6 303 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU 40,97 4,00 -5,03 0 -5,03  
7 316 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FORPK 47,52 3,45 1,52 0 1,52  
8 321 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 44,97 3,65 -1,03 5 5  
9 313 parson Paavo Speedpump Betacrisis Henna Nikkanen ATT 53,45 3,07 7,45 10 17,45  
  301 shelam Ohmi Cimillan Betty Boop Kristina Jokio WALAT         HYL  
  302 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT         HYL  
  304 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä TSAU         HYL  
  305 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  306 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  307 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  308 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  309 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU         HYL  
  310 shelam Milla Shet Up Qamomilla Raija Småträsk ATT         HYL  
  311 espves Ebba Bonachón Ebba Tanja Pitkänen RAUMA         HYL  
  318 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK         HYL