Kilpailu 26.3.2017 B agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 3] [Medi 3] [Mini 3]

Maksi 3, kello 10:45, tuomari Anne Savioja, koirakoita 23, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 364 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 32,10 4,89 -10,90 0 -10,90  
2 361 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 32,96 4,76 -10,04 0 -10,04  
3 385 borcol Piäni Rohkee Olifant Tending Moxie Elina Rajala WECA 38,98 4,03 -4,02 0 -4,02  
4 365 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT 36,26 4,33 -6,74 10 10  
5 374 borcol Des Johan On Svingi Tiiu Toijala HAU 36,42 4,31 -6,58 10 10  
6 362 lyhcol Nuray Mirthgard Aisha Andromeda Niina Manninen TSAU 39,18 4,01 -3,82 10 10  
7 376 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT 42,59 3,69 -0,41 15 15  
  358 borcol Prix Johan On Gp Nelli Mäkelä RAUMA         HYL  
  360 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  363 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  368 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW         HYL  
  370 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU         HYL  
  371 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  372 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  373 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  375 borcol HIP Johan On Triplatupla Bee Backlund CITYB         HYL  
  377 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA         HYL  
  378 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT         HYL  
  379 auspai Stella Coppercreek's Prairie Wind Sanni Murto TSAU         HYL  
  381 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Santtu Stenberg TSAU         HYL  
  382 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU         HYL  
  384 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  380 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         POIS  
  383 borcol Zorba Piggyland's Orfeus Gerda Johansson ÅBSK           ULKOP

Medi 3, kello 15:20, tuomari Anne Savioja, koirakoita 25, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 84 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 324 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU 36,77 4,22 -5,23 0 -5,23  
2 337 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF 37,28 4,16 -4,72 0 -4,72 SERT-A
3 347 kesvil Echo Woolly Bohemia's Jar Jar Binks Sofia Knuts TSAU 39,80 3,89 -2,20 0 -2,20  
4 350 espves Mökö Nadador Dafne De Nina Tea Huotari I-HAH 35,06 4,42 -6,94 5 5  
5 355 x-rotu Javanainen Javanainen Marjo Leander WECA 36,78 4,21 -5,22 5 5  
6 327 puli Nelli Narukerän Elegantti Elli Mari Pelto-Piri WECA 41,39 3,74 -0,61 5 5  
7 334 kromfo Tofsan Krumme Furche Flammentanz Åsa Rancken TSAU 45,16 3,43 3,16 5 8,16  
  325 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         HYL  
  326 kääsna Amos Willy Lee Pepper Love Affair Maarit Huhti ATT         HYL  
  328 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK         HYL  
  329 pyrpap Skip Entre Nous Merde Du Diable Päivi Purra RIMA         HYL  
  330 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄ-KÄ         HYL  
  331 shelam Juksu Abundantia's Bi Black Diamond Kaisa Vehmaa ÄETSÄ         HYL  
  338 koohon Lenni Oorbellen Lenny Mari Parsama ATT         HYL  
  339 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  340 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  341 espves Arpa Concurrido Mariquita Annina Kukkohovi I-HAH         HYL  
  342 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT         HYL  
  343 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU         HYL  
  346 shelam Pipsa Sopuriinan Riemu Aila Rajaheimo KKK         HYL  
  351 novnou Riesa Wildanas Too Hot To Handle Elena Nisula HSKK         HYL  
  353 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK         HYL  
  354 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  356 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  357 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL  
  344 novnou Nova Hedera's Lemon Tree Linda Sundström TSAU         POIS  

Mini 3, kello 16:20, tuomari Anne Savioja, koirakoita 16, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 84 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 317 shelam Stenley Elbar's Golden Dominik Dmitri Kargin (EST) 35,84 4,32 -6,16 0 -6,16  
2 321 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 36,20 4,28 -5,80 0 -5,80  
3 311 espves Ebba Bonachón Ebba Tanja Pitkänen RAUMA 37,04 4,18 -4,96 0 -4,96  
4 318 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 41,11 3,77 -0,89 0 -0,89  
5 315 mittel Flow Mikälie Tsunami Johanna Tanskanen TSAU 35,80 4,33 -6,20 5 5  
6 303 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU 38,72 4,00 -3,28 5 5  
6 304 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä TSAU 38,72 4,00 -3,28 5 5  
8 314 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 34,70 4,47 -7,30 10 10  
  300 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA         HYL  
  302 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT         HYL  
  305 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  307 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         HYL  
  316 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FORPK         HYL  
  319 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU         HYL  
  320 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         HYL  
  322 mittel Venla Säde Mari Mäkelä I-HAH         HYL