Kilpailu 26.3.2017 A hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 3] [Mini 3] [Medi 3]

Maksi 3, kello 10:00, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 20, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 361 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 27,59 5,69 -15,41 0 -15,41  
2 377 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA 30,94 5,07 -12,06 0 -12,06 SERT-H
3 379 auspai Stella Coppercreek's Prairie Wind Sanni Murto TSAU 34,45 4,56 -8,55 5 5  
4 378 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 34,97 4,49 -8,03 5 5  
5 373 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU 28,37 5,53 -14,63 20 20  
  358 borcol Prix Johan On Gp Nelli Mäkelä RAUMA         HYL  
  359 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU         HYL  
  360 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  363 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  364 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  369 borcol Eino Jippon Jenni Inkinen ATT         HYL  
  370 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU         HYL  
  371 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  372 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  374 borcol Des Johan On Svingi Tiiu Toijala HAU         HYL  
  375 borcol HIP Johan On Triplatupla Bee Backlund CITYB         HYL  
  376 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT         HYL  
  383 borcol Zorba Piggyland's Orfeus Gerda Johansson ÅBSK         HYL  
  384 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  385 borcol Piäni Rohkee Olifant Tending Moxie Elina Rajala WECA         HYL  
  380 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         POIS  

Mini 3, kello 15:30, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 18, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 314 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 28,79 5,45 -14,21 0 -14,21  
2 315 mittel Flow Mikälie Tsunami Johanna Tanskanen TSAU 29,37 5,35 -13,63 0 -13,63  
3 306 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU 29,71 5,28 -13,29 0 -13,29  
4 300 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 29,84 5,26 -13,16 0 -13,16  
5 317 shelam Stenley Elbar's Golden Dominik Dmitri Kargin (EST) 30,09 5,22 -12,91 0 -12,91  
6 322 mittel Venla Säde Mari Mäkelä I-HAH 30,26 5,19 -12,74 0 -12,74  
7 313 parson Paavo Speedpump Betacrisis Henna Nikkanen ATT 30,33 5,18 -12,67 0 -12,67  
8 318 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 34,80 4,51 -8,20 0 -8,20  
9 301 shelam Ohmi Cimillan Betty Boop Kristina Jokio WALAT 37,93 4,14 -5,07 0 -5,07  
10 319 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU 35,32 4,45 -7,68 5 5  
11 312 parson Tuure Double Barrel's Dynamic Diesel Asko Nissinen ATT 37,50 4,19 -5,50 5 5  
12 316 kääsna Robi Imbrez Forever Fenway Anu Sarkula FORPK 45,77 3,43 2,77 10 12,77  
  302 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT         HYL  
  304 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä TSAU         HYL  
  305 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  311 espves Ebba Bonachón Ebba Tanja Pitkänen RAUMA         HYL  
  320 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU         HYL  
  323 jackru Tiltu Pearlfield's Galway Girl Kristina Jokio WALAT         HYL  

Medi 3, kello 16:10, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 22, ihanneaika 43 s, enimmäisaika 86 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 356 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 27,39 5,73 -15,61 0 -15,61  
2 354 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW 27,63 5,68 -15,37 0 -15,37  
3 351 novnou Riesa Wildanas Too Hot To Handle Elena Nisula HSKK 28,03 5,60 -14,97 0 -14,97  
4 328 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK 30,04 5,23 -12,96 0 -12,96  
5 330 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄ-KÄ 31,50 4,98 -11,50 0 -11,50  
6 324 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU 33,51 4,68 -9,49 0 -9,49  
7 334 kromfo Tofsan Krumme Furche Flammentanz Åsa Rancken TSAU 35,82 4,38 -7,18 5 5  
8 346 shelam Pipsa Sopuriinan Riemu Aila Rajaheimo KKK 37,93 4,14 -5,07 5 5  
9 342 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT 31,62 4,97 -11,38 10 10  
  325 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         HYL  
  327 puli Nelli Narukerän Elegantti Elli Mari Pelto-Piri WECA         HYL  
  340 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  341 espves Arpa Concurrido Mariquita Annina Kukkohovi I-HAH         HYL  
  343 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU         HYL  
  345 shelam Tilda Funnytail Hot For Action Eeva Brockmann TSAU         HYL  
  347 kesvil Echo Woolly Bohemia's Jar Jar Binks Sofia Knuts TSAU         HYL  
  348 x-rotu Skrållan Skrållan Åsa Rancken TSAU         HYL  
  349 espves Mii Bonachón Mirasol Liisa Haapsaari MYNSK         HYL  
  350 espves Mökö Nadador Dafne De Nina Tea Huotari I-HAH         HYL  
  352 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT         HYL  
  355 x-rotu Javanainen Javanainen Marjo Leander WECA         HYL  
  357 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL  
  339 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         POIS  
  344 novnou Nova Hedera's Lemon Tree Linda Sundström TSAU         POIS  
  353 koohon Ella Lentävän Luppakorvan Liitolikka Kaisa Jalava TAMSK         POIS