Kilpailu 25.3.2017 D agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 13:50, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 11, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 306 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU 35,37 4,84 -12,63 0 -12,63 SERT-A
2 303 shelam Dina DINASTIA SUNNY FAMILI Ekaterina Patskevitch (RUS) 37,61 4,55 -10,39 0 -10,39  
3 307 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU 37,70 4,54 -10,30 0 -10,30  
4 304 shelam Wii Käpäläkoplan Wii Heidi Kohonen ATT 39,47 4,33 -8,53 0 -8,53  
5 305 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT 42,25 4,05 -5,75 0 -5,75  
6 308 käävil Kerttu Wandart Racquel Julia Hartman ATT 42,58 4,02 -5,42 0 -5,42  
7 300 kääsna DEX Hömpötin Daze'n'dizzy Tiina Puisto RAUMA 44,66 3,83 -3,34 0 -3,34  
  200 kleins Mimmi Gyanta's Edge Of Sanity Juulia Savolainen ATT         HYL  
  301 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  302 cavspa Ruttu Giggling Flaming Joy Birgitta Virsiheimo TSAU         HYL  
  309 kääpin Manu Magnum Petra Malin ATT         HYL  

Medi 3, kello 13:50, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 8, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 312 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT 34,96 4,89 -13,04 0 -13,04  
2 318 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU 39,20 4,36 -8,80 0 -8,80  
  310 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         HYL  
  311 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT         HYL  
  313 manter Chili Hannula Renholms Tango Rosa Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  314 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  315 espves Mökö Nadador Dafne De Nina Tea Huotari I-HAH         HYL  
  317 shelam Niitti Linnaisten Briljantti Hymy Katja Taskinen SWAT         HYL  
  316 espves Pika Concurrido Jubileo Emilia Kainulainen I-HAH         POIS  

Maksi 3, kello 13:10, tuomari Petteri Kerminen, koirakoita 16, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 327 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE 35,55 4,81 -12,45 0 -12,45  
2 328 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS 36,30 4,71 -11,70 0 -11,70  
3 336 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 39,80 4,30 -8,20 0 -8,20  
4 331 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 34,00 5,03 -14,00 5 5  
5 320 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT 34,97 4,89 -13,03 5 5  
6 329 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU 34,98 4,89 -13,02 5 5  
7 335 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU 49,14 3,48 1,14 5 6,14  
8 332 borcol Fleet Tammikallion Zaguero Petri Mannonen TSAU 43,36 3,94 -4,64 10 10  
  321 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Santtu Stenberg TSAU         HYL  
  322 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  323 borcol Chi.Li. BRINNGS VIKTORY STAR Alexey Vityugov (RUS)         HYL  
  324 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU         HYL  
  333 borcol Pirkko Velociraptor Anette Lindell TASSU         HYL  
  334 borcol Prix Johan On Gp Nelli Mäkelä RAUMA         HYL  
  337 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Kontto TSAU         HYL  
  338 pirset Nilsson Original Quiet Nights Marika Tiittanen TSAU         HYL  
  330 espves Noki Concurrido Zarpazo Emilia Kainulainen I-HAH         POIS