Kilpailu 25.3.2017 C agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 13:00, tuomari Anne Savioja, koirakoita 10, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 301 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 38,66 4,78 -11,34 0 -11,34  
2 303 shelam Dina DINASTIA SUNNY FAMILI Ekaterina Patskevitch (RUS) 41,09 4,50 -8,91 0 -8,91  
3 304 shelam Wii Käpäläkoplan Wii Heidi Kohonen ATT 41,31 4,48 -8,69 0 -8,69  
4 306 shelam Iisi Cimillan Ihan Iisi Teea Mäkelä PIRKU 40,55 4,56 -9,45 5 5  
5 305 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT 44,18 4,19 -5,82 5 5  
6 308 käävil Kerttu Wandart Racquel Julia Hartman ATT 54,58 3,39 4,58 15 19,58  
  300 kääsna DEX Hömpötin Daze'n'dizzy Tiina Puisto RAUMA         HYL  
  302 cavspa Ruttu Giggling Flaming Joy Birgitta Virsiheimo TSAU         HYL  
  307 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU         HYL  
  309 kääpin Manu Magnum Petra Malin ATT         HYL  

Medi 3, kello 13:00, tuomari Anne Savioja, koirakoita 9, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 317 shelam Niitti Linnaisten Briljantti Hymy Katja Taskinen SWAT 44,54 4,15 -5,46 0 -5,46 SERT-A
2 319 kääsna Bruno Juliuksen Bruno Moa Thors TAMMI 52,88 3,50 2,88 0 2,88  
3 315 espves Mökö Nadador Dafne De Nina Tea Huotari I-HAH 39,30 4,71 -10,70 5 5  
4 311 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 39,49 4,68 -10,51 5 5  
  310 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         HYL  
  312 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT         HYL  
  313 manter Chili Hannula Renholms Tango Rosa Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  314 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  318 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU         HYL  
  316 espves Pika Concurrido Jubileo Emilia Kainulainen I-HAH         POIS  

Maksi 3, kello 13:45, tuomari Anne Savioja, koirakoita 17, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 336 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 36,38 5,09 -13,62 0 -13,62  
2 327 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE 39,90 4,64 -10,10 0 -10,10  
3 338 pirset Nilsson Original Quiet Nights Marika Tiittanen TSAU 48,54 3,81 -1,46 0 -1,46  
4 331 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 36,88 5,02 -13,12 5 5  
5 322 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU 37,65 4,91 -12,35 5 5  
6 335 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU 40,44 4,57 -9,56 5 5  
7 323 borcol Chi.Li. BRINNGS VIKTORY STAR Alexey Vityugov (RUS) 41,92 4,41 -8,08 5 5  
8 321 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Santtu Stenberg TSAU 42,82 4,32 -7,18 5 5  
9 332 borcol Fleet Tammikallion Zaguero Petri Mannonen TSAU 43,89 4,22 -6,11 5 5  
10 320 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT 36,39 5,08 -13,61 10 10  
11 334 borcol Prix Johan On Gp Nelli Mäkelä RAUMA 45,16 4,10 -4,84 10 10  
  326 auskel Teuvo Devonairs Davy Jones Petra Malin ATT         HYL  
  324 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU         HYL  
  328 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  329 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU         HYL  
  333 borcol Pirkko Velociraptor Anette Lindell TASSU         HYL  
  337 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Kontto TSAU         HYL  
  330 espves Noki Concurrido Zarpazo Emilia Kainulainen I-HAH         POIS