Kilpailu 25.3.2017 A hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 1] [Medi 1] [Maksi 1] [Mini 2] [Maksi 2]

Mini 1, kello 10:00, tuomari Anne Savioja, koirakoita 5, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 70 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 101 kesvil Dumle Goldfire's Silky Marshmallow Tiia-Riitta Lehtinen TSAU 41,34 3,46 -0,66 0 -0,66 LUVA
2 102 engkte Maddy Stonemeadow's Going Slightly Mad Kaisa Karanko TSAU 50,66 2,82 8,66 5 13,66  
  100 boster Kerttu U'nikatin Route Sixty-Six Niina Hjerp KISA         HYL  
  103 kääsna HURME Hömpötin Hurmuri By Pp-Love Tiina Puisto RAUMA         HYL  
  106 kääsna ARSKA Dumond Black Gatsby Marja-Terttu Rusi TSKK         HYL  

Medi 1, kello 10:00, tuomari Anne Savioja, koirakoita 6, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 70 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 109 espves Anki Caraydan Que Guay Annika Henttinen MYNSK 29,20 4,90 -12,80 0 -12,80 LUVA
  104 tarupi Rocky Ransu Milla Lehtonen ATD         HYL  
  105 parson Biitti Pitmywits Let The Beat Go On Emmi Hautala TSAU         HYL  
  107 shiba Dazu Nakazo Av Enerhaugen Taru Mäkelä ATT         HYL  
  108 x-rotu Pepe Pepe Janita Kukkonen KISA         HYL  
  110 schape Bosse Puuparran Valtteri Pirjo Kupiainen ATT         HYL  

Maksi 1, kello 10:40, tuomari Anne Savioja, koirakoita 17, ihanneaika 42 s, enimmäisaika 70 s, eteneminopeus 3,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 124 borcol Trii Little Step's Vertigo Iris Kieme PAGIS 25,85 5,53 -16,15 0 -16,15 LUVA
2 114 borcol Oiva Easypower's Abu Maija Rannikko TSAU 27,79 5,14 -14,21 0 -14,21 LUVA
3 116 parcol Tyyne Memorylane Red Riding Hood Olivia Helin TSAU 33,71 4,24 -8,29 0 -8,29 LUVA
4 118 porves Myy Gotcha Tiger Lily Petra Pippingsköld ATT 35,38 4,04 -6,62 0 -6,62  
5 117 bouvie Luna Ainoainen Synovia Minna Tuominen TASSU 44,05 3,25 2,05 10 12,05  
6 122 auskel Mio Promotion Benelli Tornado Noora Salminen ATT 34,30 4,17 -7,70 15 15  
  111 kulnou Rhett Häämörin Aamumyrsky Johanna Krusviita AN         HYL  
  112 borcol Chico Noblefamily's Follow The River Heidi Lehtonen ATT         HYL  
  113 shelam Harri Nappulavaaran Potentiaali Kaija Korppoo TASSU         HYL  
  115 borcol Tempo Vinkeän Veikkausvoitto Tarja Lamberg OKK         HYL  
  119 borcol Moet Funway Get Party Started Tiia Vitikainen ACE         HYL  
  120 borcol Xam Maple Yard No Mercy Mira Pihlajamäki LÄGI         HYL  
  121 pitcol Cheri Maple Yard Omg Päivi Granö ATT         HYL  
  123 mudi Hipsu Takkutukan Pohjantähti Eeva-Stiina Hatakka TSAU         HYL  
  125 auskel Rilla Yacatis Irenta-Joy Kaisa Kujala RAUMA         HYL  
  126 borcol Veeti Easypower's Amadeus Jouni Suutari ATT         HYL  
  127 holpal Alma Working Stripes Alma Sanna Kaski KISA         HYL  

Mini 2, kello 11:40, tuomari Anne Savioja, koirakoita 7, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 204 parson Erin Scotstyles Mindy Super Marja Karjalainen ATT 33,85 4,22 -7,15 0 -7,15 LUVA
2 200 kleins Mimmi Gyanta's Edge Of Sanity Juulia Savolainen ATT 40,97 3,49 -0,03 0 -0,03 SERT
  201 kääsna Kaxen Trixer Gary Glitter Moa Thors TAMMI         HYL  
  202 kesvil Kiri Imagia Agimakia Kaisa Saarinen ATT         HYL  
  203 boster Pepe East Bostons Benedictus Saana Harjula RFF         HYL  
  205 x-rotu Wimmu Wimmu Roosa Koski HARJA         HYL  
  206 lanhee Usko Lindkullas Elmer Tommi Kauko TSAU         HYL  

Maksi 2, kello 11:40, tuomari Anne Savioja, koirakoita 8, ihanneaika 41 s, enimmäisaika 65 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 211 borcol Hori Matterhorn Ekaterina Patskevitch (RUS) 27,34 5,30 -13,66 5 5  
2 207 kerter Fina Geijes For Me And My Gal Mia Lundsten BAT 37,98 3,82 -3,02 10 10  
  208 x-rotu Riku Richard Roosa Koski HARJA         HYL  
  210 shelam Vipo Mei Dan Han Salla Heikkilä TSAU         HYL  
  212 borcol Wiksu Easypower's Aurora Maria Lepänhaara TSAU         HYL  
  213 labnou Qelmi Qelmi Katja Taskinen SWAT         HYL  
  214 borcol Simo Woollandian Tiera Taija Heikkilä TASSU         HYL  
  215 borcol Hippi Durante Star Light Miia Kaplas ACTIV         HYL