Kilpailu 5.3.2017 C hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 1] [Medi 1] [Mini 1] [Maksi 2] [Medi 2] [Mini 2]

Maksi 1, kello 11:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 10, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 10 borcol Leia Peatdigger Zen Cora Jouni Orenius (SWE) 23,20 5,73 -16,80 0 -16,80  
2 15 borcol Xam Maple Yard No Mercy Mira Pihlajamäki LÄGI 25,23 5,27 -14,77 5 5  
  4 auspai Roi Peak'nstuff Lozin' Must Bror Svarfvar ATT         HYL  
  5 holpal Alma Working Stripes Alma Sanna Kaski KISA         HYL  
  6 borcol Chico Noblefamily's Follow The River Heidi Lehtonen ATT         HYL  
  7 borcol Metku Walking Disaster's Llandovery Arto Laitinen P-HAU         HYL  
  11 borcol Noki Muttaburra Midnight Sun Hanna Kaisa Haapanen TSAU         HYL  
  12 silnou Ilpo Flatout Google Play Riikka Hinkkanen KIRSUT         HYL  
  13 mudi Hipsu Takkutukan Pohjantähti Eeva-Stiina Hatakka TSAU         HYL  
  14 borcol Trii Little Step's Vertigo Iris Kieme PAGIS         HYL  

Medi 1, kello 11:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 3, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 17 shelam Kio Uneksijan Karvamönkiäinen Taru Sjöholm ATT 29,53 4,50 -10,47 0 -10,47 LUVA
2 16 tarupi Rocky Ransu Milla Lehtonen ATD 55,84 2,38 15,84 15 30,84  
  18 shelam Taavi Pilvimarjan Constantijn Mikaela Burgos ATD         HYL  

Mini 1, kello 11:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 2, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 80 s, eteneminopeus 3,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  20 lägpys Viima Kompiaisen Draamaa Tarjolla Elisa Haatainen RAUMA         HYL  
  23 kääsna HURME Hömpötin Hurmuri By Pp-Love Tiina Puisto RAUMA         HYL  

Maksi 2, kello 13:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 4, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
  25 espves Niini Notre Dame De Los Cerros De Quinto Camilla Nordblad BAC         HYL  
  26 holpal Taika Kiilankullan Vellamo Anni Petäjoki ATT         HYL  
  27 borcol Benji Astra Benji Jaana Tapiovuori HI-HA         HYL  
  28 borcol Wiksu Easypower's Aurora Saana Koivunen TSAU         HYL  

Medi 2, kello 13:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 4, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 31 tarupi Bruno Hejdalen's Bruno Päivi Koivisto KISA 39,32 3,99 -5,68 0 -5,68 LUVA
  29 kääsna Amos Willy Lee Pepper Love Affair Maarit Huhti ATT         HYL  
  30 espves Hoppu Ygeia Designed By Zorrazos Eija Virtanen ATT         HYL  
  33 pumi Näpsä Kápolnási-Csutorás Nudli Tiina Mälkki PAHA         HYL  

Mini 2, kello 13:30, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 4, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 38 shelam Mazy Gjerulff Eager To Be Amazing Kajsa Lampén JAU 31,37 5,01 -13,63 0 -13,63 SERT
2 39 mittel Hurri Huraus Hurrikaani Heli Ollila TSAU 36,82 4,26 -8,18 0 -8,18  
3 36 schipp MAISA Maisa Anne Lankiniemi KISA 64,72 2,43 19,72 10 29,72  
  22 kesvil Kiri Imagia Agimakia Kaisa Saarinen ATT         HYL