Kilpailu 4.3.2017 A agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:10, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 16, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 37 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä TSAU 39,76 4,58 -10,24 0 -10,24  
2 49 parson Topi Tammenkolon Alexander Mari Lehtimäki RAUMA 44,00 4,14 -6,00 0 -6,00  
3 43 mittel Iisa Jemeritan Multicolor Geisha Inkeri Vapalahti TASSU 49,70 3,66 -0,30 0 -0,30  
4 41 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU 52,25 3,48 2,25 5 7,25  
  29 koohon Nita Oorbellen Lisa Sini-Tuulia Laaksonen ATT         HYL  
  30 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA         HYL  
  31 mittel Flow Mikälie Tsunami Johanna Tanskanen TSAU         HYL  
  33 käävil Kit Pudelpower's Born To Run Juha Kujala TSAU         HYL  
  35 espves Ebba Bonachón Ebba Tanja Pitkänen RAUMA         HYL  
  38 cavspa Alma Crowley Princess Of Spring Miisa Keto KISA         HYL  
  40 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  42 parson Lumo After Barnakin Enchant Moon Anniina Aho RAUMA         HYL  
  44 tarupi Pulmu Yacatis Zigne Af Nordri Ossi Lehtinen HAU         HYL  
  45 shelam Kirill Taikahännän Prinssi Kirsi Hyvärinen ACTIV         HYL  
  46 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  48 koohon Rianna Bullbenz Kooi Nora Sade Anne Trygg ATT         HYL  

Medi 3, kello 10:45, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 22, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 5 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 38,78 4,69 -11,22 0 -11,22  
2 17 mudi Niitti Irhaberki Jegyes Babám Anne Huittinen PIRKU 40,40 4,51 -9,60 0 -9,60  
3 2 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Aho RAUMA 43,52 4,18 -6,48 0 -6,48  
4 21 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU 49,97 3,64 -0,03 0 -0,03  
5 28 pyrpap Skip Entre Nous Merde Du Diable Päivi Purra RIMA 45,56 3,99 -4,44 5 5  
6 6 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU 48,88 3,72 -1,12 10 10  
7 27 pyrpap Sani Calins Nounours Sans Nuages Tiina Mäkinen KIRSUT 56,91 3,20 6,91 15 21,91  
  1 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT         HYL  
  3 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  
  7 espves ALI Bonachón Morouga Anja Alanen RAUMA         HYL  
  8 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA         HYL  
  13 shelam Niitti Linnaisten Briljantti Hymy Katja Taskinen SWAT         HYL  
  14 parson Urho Juurusjärven Urho Minna Määttä TASSU         HYL  
  15 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU         HYL  
  16 schape Tesla Flying Duster's Time Bomb Riina Pullinen WECA         HYL  
  18 shelam Teddy Merry Moonray's Giorgio Armani Karolina Söderlund LÄGI         HYL  
  19 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL  
  20 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW         HYL  
  23 kesvil Echo Woolly Bohemia's Jar Jar Binks Sofia Knuts TSAU         HYL  
  24 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT         HYL  
  25 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  26 amecoc Ossi Fabelsfee Lets Talk About Me Lotta Tuuva LAU         HYL  

Maksi 3, kello 16:25, tuomari Anders Virtanen, koirakoita 28, ihanneaika 49 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 61 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 37,90 4,70 -11,10 0 -11,10  
2 91 borcol Roc Be Angel Czech Fan Jaakko Suoknuuti LAW 39,09 4,55 -9,91 0 -9,91  
3 73 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 46,50 3,83 -2,50 0 -2,50  
4 76 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU 38,67 4,60 -10,33 5 5  
5 85 borcol Elmo Maple Yard Ka-Boom Maija Anttolainen A-KOT 39,82 4,47 -9,18 5 5  
6 71 auskel Risto Coshagh Beltane Salla Luoma STAR 45,96 3,87 -3,04 5 5  
7 56 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW 49,18 3,62 0,18 10 10,18  
  55 borcol Taavi Despina Gard Arto Laitinen P-HAU         HYL  
  58 borcol Vip Vii Bearpon's Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  59 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Saana Koivunen TSAU         HYL  
  60 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko TSAU         HYL  
  62 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  63 borcol Leon Gladiator Janne Rajala ACE         HYL  
  65 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  68 borcol Voltti Little Step's Volt Saija Mustonen LAW         HYL  
  70 borcol Riesa Bearpon's Via Verrari Nina Saarentaa TSAU         HYL  
  74 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  75 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT         HYL  
  77 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  78 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  79 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE         HYL  
  80 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  81 auskel Frida Cefeus Ztrålande Frida Ii Tiina Kontto TSAU         HYL  
  83 borcol Pyry Little Step's Vroom Sari Sailas HI-HA         HYL  
  86 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  87 borcol Nadi Eyewitness Me Myself N'eye Jenni Leino LAW         HYL  
  88 belpat Kauko Flammeus U Should Know Me Iida Rinne TSAU         HYL  
  90 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄ-KÄ         HYL  
  53 auspai Tikru Hazelmoor Xantippe Maria Mäkelä PCTEAM         POIS