Kilpailu 12.2.2017 C hyppyrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 3] [Mini 3] [Medi 3]

Maksi 3, kello 11:30, tuomari Henri Luomala, koirakoita 30, ihanneaika 38 s, enimmäisaika 76 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 312 borcol Kiss Darleyfalls Finn Chise Elina Jänesniemi RFF 27,03 5,18 -10,97 0 -10,97  
2 327 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 27,71 5,05 -10,29 0 -10,29  
3 314 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 29,49 4,75 -8,51 0 -8,51 SERT-H
4 300 borcol Fleet Tammikallion Zaguero Petri Mannonen TSAU 30,25 4,63 -7,75 0 -7,75  
5 307 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Santtu Stenberg TSAU 31,23 4,48 -6,77 0 -6,77  
6 306 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 34,60 4,05 -3,40 0 -3,40  
7 305 borcol Lucky Promillen Dom Perignon Tiia Mäenpää TSAU 35,91 3,90 -2,09 0 -2,09  
  302 borcol Oona Eventually Zeta Orionis Eija Vähä-Impola TSAU         HYL  
  303 borcol Into Ilovispilä Comebye Indie Aino Mutka I-HAH         HYL  
  308 borcol Teema Tending Quantum Maria Savonen TASSU         HYL  
  309 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW         HYL  
  310 belpat Norma Willow Creek Qimmig Lauri Setälä ÄETSÄ         HYL  
  311 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU         HYL  
  313 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  315 borcol Soppa Magical Joy Quicksilver's Dream Suvi Reini ATT         HYL  
  316 auspai Dex Black Zone's Crown Imperial Bror Svarfvar ATT         HYL  
  317 auspai Iines Drover's I Told You So Sonja Löfgren KKK         HYL  
  318 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU         HYL  
  320 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  321 borcol Elmo Maple Yard Ka-Boom Maija Anttolainen A-KOT         HYL  
  322 borcol Vip Vii Bearpon`s Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  324 belpam Riiu Alfamale Aura Niina Närhi ATT         HYL  
  325 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU         HYL  
  326 belpag pauli Branco Tania Mahkonen TSAU         HYL  
  329 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU         HYL  
  330 borcol Lilla Muussen Peatdigger Bute Senni Huotari VEIKK         HYL  
  331 belpag Teo Willow Creek Unabomber Pauli Hasu ÄETSÄ         HYL  
  334 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve WECA         HYL  
  335 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄ-KÄ         HYL  
  336 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW         HYL  
  301 belpat Roosa Kuunsirpin Under The Stars Maria Keskitalo HARJA         POIS  
  304 borcol Haiku Shadoway's Dreaming Wide Awake Jenni Normala TVA         POIS  
  332 borcol Tuuri Never Never Land U'dare Devil Iris Kieme PAGIS         POIS  

Mini 3, kello 13:20, tuomari Henri Luomala, koirakoita 28, ihanneaika 38 s, enimmäisaika 76 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 358 cocspa Sinni Namusillan Mareta Hanna Hyvärinen TAMSK 27,60 5,07 -10,40 0 -10,40  
2 361 shelam Häkä Cardiwe's Everlasting Love Milla Saari HI-HA 28,23 4,96 -9,77 0 -9,77  
3 362 käävil Aksu Kirsikkapuun Allways On Fire Juha Kujala TSAU 28,80 4,86 -9,20 0 -9,20  
4 354 shelam Wii Käpäläkoplan Wii Heidi Kohonen ATT 29,33 4,77 -8,67 0 -8,67  
5 353 shelam Wii Kråkeslottets Miss Infiniti Irene Erling ATD 29,99 4,67 -8,01 0 -8,01  
6 350 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI 30,11 4,65 -7,89 0 -7,89  
7 363 toyvil Greta Pudelpower's Big Fighter Rigmor Jansson ÅBSK 34,26 4,09 -3,74 0 -3,74  
8 365 toyvil Kiwi Pudelpower's I'm On Fire Susanna Hagman ÅBSK 36,42 3,84 -1,58 0 -1,58  
9 355 jackru Putte Pearlfield's Gangnam Style Olivia Riiheläinen WALAT 37,13 3,77 -0,87 0 -0,87  
10 340 käävil Lucy Silberlöwe Arjean Von Pansy Rigmor Jansson ÅBSK 38,55 3,63 0,55 0 0,55  
11 372 mittel Flow Mikälie Tsunami Johanna Tanskanen TSAU 30,82 4,54 -7,18 5 5  
12 371 shelam Luna Karvakedon Luna Hanne Vallinkoski LÄGI 31,09 4,50 -6,91 5 5  
  338 parson Lumo After Barnakin Enchant Moon Anniina Aho RAUMA         HYL  
  339 jackru Tiltu Pearlfield's Galway Girl Kristina Jokio WALAT         HYL  
  341 käävil Tami Backseat Driver's Tambest Ulla Viholainen FPUKO         HYL  
  342 koohon Nita Oorbellen Lisa Sini-Tuulia Laaksonen ATT         HYL  
  344 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT         HYL  
  345 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU         HYL  
  346 parson Hariett Fouruse's Dixie Nightbird Pia Laakso ÅBSK         HYL  
  348 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  349 käävil Pulla Trucker's Obsession Sanna Kunnasvirta TSAU         HYL  
  351 shelam Kessu Taimitarhan Keisari Eetu Rajala TSAU         HYL  
  352 parson Tuure Double Barrel's Dynamic Diesel Hanna Häkkinen ATT         HYL  
  359 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  367 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU         HYL  
  368 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  369 espves Ebba Bonachón Ebba Tanja Pitkänen RAUMA         HYL  
  370 shelam Milla Shet Up Qamomilla Raija Småträsk ATT         HYL  
  347 x-rotu Risto Risto Vera Hakala ATT         POIS  
  360 karmäy Viljami Olpesa Al Törmän Viljami Jaana Koivisto PAHA         POIS  
  366 parson Topi Tammenkolon Alexander Mari Lehtimäki RAUMA         POIS  

Medi 3, kello 14:25, tuomari Henri Luomala, koirakoita 30, ihanneaika 38 s, enimmäisaika 76 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 393 espves Wilma Nadador Frente Furiosa Tiina Nordlund HANKO 27,00 5,18 -11,00 0 -11,00  
2 388 kesvil SIRIUS Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI 27,98 5,00 -10,02 0 -10,02 SERT-H
3 373 espves Älli Caraydan Que Bicho Terhi Hakala RAUMA 30,00 4,67 -8,00 0 -8,00  
4 385 espves Mii Bonachón Mirasol Liisa Haapsaari MYNSK 36,22 3,87 -1,78 0 -1,78  
5 381 kromfo Ida Demians Hazara Elina Kukkonen TSAU 40,72 3,44 2,72 0 2,72  
6 384 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 28,58 4,90 -9,42 5 5  
7 399 espves Sulo Caraydan Rockii Tiina Väli-Mattila RAUMA 30,91 4,53 -7,09 5 5  
8 402 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 31,41 4,46 -6,59 5 5  
9 374 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Aho RAUMA 31,67 4,42 -6,33 5 5  
10 405 koohon Flow Phoenix-Shila Van Youngmuskyteira Merja Suomalainen RIMA 33,72 4,15 -4,28 15 15  
  375 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU         HYL  
  377 espves Nemi Bonachón Pink Floyd Anniina Luostarinen MYNSK         HYL  
  379 shelam Leevi Black Classiel's Seville Katariina Kuiro TAMSK         HYL  
  380 kromfo Tofsan Krumme Furche Flammentanz Åsa Rancken TSAU         HYL  
  382 kromfo Svingi Jettildan Bielefeld Anne-Mari Piispanen ATT         HYL  
  383 espves Åsa Tulimaan Onerva Emma Velling ATT         HYL  
  386 shelam Tilda Funnytail Hot For Action Eeva Brockmann TSAU         HYL  
  387 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         HYL  
  389 espves Flippi Caraydan Felix Felicis Mikko Hakala RAUMA         HYL  
  390 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU         HYL  
  391 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  392 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         HYL  
  394 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT         HYL  
  395 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT         HYL  
  396 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  397 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU         HYL  
  398 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  
  400 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT         HYL  
  403 parson Urho Juurusjärven Urho Minna Määttä TASSU         HYL  
  406 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL