Kilpailu 15.1.2017 F agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 14:30, tuomari Anne Savioja, koirakoita 13, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 111 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 41,94 4,05 -4,06 0 -4,06  
2 101 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 43,61 3,90 -2,39 0 -2,39  
3 113 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK 47,22 3,60 1,22 0 1,22  
4 103 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU 41,78 4,07 -4,22 5 5  
5 107 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 52,73 3,22 6,73 0 6,73  
6 100 kääsna DEX Hömpötin Daze'n'dizzy Tiina Puisto RAUMA 54,62 3,11 8,62 0 8,62  
7 102 kääpin Mini Bonzer's Sex Bomb Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 53,88 3,15 7,88 5 12,88  
  104 phalen Frey Lead-Star's Frey Frerick Maiju Valtonen RAUMA         HYL  
  105 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  106 käävil Kerttu Wandart Racquel Julia Hartman ATT         HYL  
  109 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  110 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH         HYL  
  112 kääsna Nipa Sini-Minin Game Boy Tiina Puisto RAUMA         HYL  
  108 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         POIS  

Medi 3, kello 14:30, tuomari Anne Savioja, koirakoita 16, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 128 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT 41,10 4,14 -4,90 0 -4,90  
2 125 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF 44,04 3,86 -1,96 0 -1,96  
3 127 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 44,55 3,82 -1,45 0 -1,45  
4 117 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU 46,49 3,66 0,49 0 0,49  
5 118 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU 47,22 3,60 1,22 0 1,22  
6 124 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU 50,62 3,36 4,62 0 4,62  
7 122 parson Lissu Bravefellow Larissa Annamaria Ristimäki WECA 42,73 3,98 -3,27 5 5  
8 126 shelam Loru Päättymätön Taika Sanna Hovila ATT 49,33 3,45 3,33 20 23,33  
  114 kesvil Sirius Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  115 kääsna Uuno Herttuattaren Don-Juan Heini Mäkelä KSKY         HYL  
  119 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU         HYL  
  120 parson ukko Kamunkorven Julma-Jussi Ville Pirisjoki YLÖKK         HYL  
  121 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT         HYL  
  123 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT         HYL  
  129 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL  
  131 kromfo Muka Bingis Boo Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK         HYL  
  116 kromfo Hikka Krumme Furche Yolander Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK         POIS  
  130 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU         POIS  

Maksi 3, kello 15:20, tuomari Anne Savioja, koirakoita 16, ihanneaika 46 s, enimmäisaika 75 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 145 borcol Lucky Promillen Dom Perignon Tiia Mäenpää TSAU 37,54 4,53 -8,46 0 -8,46  
2 132 borcol Ross Something Like Army Brat Janika Karenmaa RAUMA 40,40 4,21 -5,60 0 -5,60  
3 146 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU 40,42 4,21 -5,58 0 -5,58  
4 142 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 41,26 4,12 -4,74 0 -4,74  
5 148 borcol Bolt Something Like Extra Power Janika Karenmaa RAUMA 41,83 4,06 -4,17 0 -4,17  
6 141 borcol Riesa Bearpon's Via Verrari Nina Saarentaa TSAU 42,09 4,04 -3,91 0 -3,91  
7 139 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW 44,97 3,78 -1,03 0 -1,03  
8 134 belpam Riko No-How Eye Of The Tiger Liisa Elo TVA 45,59 3,73 -0,41 0 -0,41  
9 135 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU 37,70 4,51 -8,30 5 5  
10 138 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve WECA 39,12 4,35 -6,88 5 5  
11 143 borcol Vip Vii Bearpon`s Vip Anne Ristiniemi TSAU 42,92 3,96 -3,08 5 5  
  133 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  136 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  140 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  144 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Saana Koivunen TSAU         HYL  
  147 auskel Hupi Nallikallion Kaitse O Viksu Tiina Jaakkola SWAT         HYL  
  137 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW         POIS