Kilpailu 15.1.2017 E agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 13:30, tuomari Anne Savioja, koirakoita 13, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 111 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU 33,38 5,51 -16,62 0 -16,62  
2 109 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI 39,43 4,67 -10,57 0 -10,57  
3 101 papill Minttu Pompeux Me Myself And I Marika Hiltunen VEIKK 41,27 4,46 -8,73 0 -8,73  
4 107 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK 51,11 3,60 1,11 10 11,11  
5 112 kääsna Nipa Sini-Minin Game Boy Tiina Puisto RAUMA 54,85 3,36 4,85 10 14,85  
  100 kääsna DEX Hömpötin Daze'n'dizzy Tiina Puisto RAUMA         HYL  
  102 kääpin Mini Bonzer's Sex Bomb Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  103 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU         HYL  
  104 phalen Frey Lead-Star's Frey Frerick Maiju Valtonen RAUMA         HYL  
  105 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  106 käävil Kerttu Wandart Racquel Julia Hartman ATT         HYL  
  110 volpin Lily Wishful Thinking Principessa Perlina Niina Murisoja HSKH         HYL  
  113 papill Bixie Pompeux Magic Power Marika Hiltunen VEIKK         HYL  
  108 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU         POIS  

Medi 3, kello 13:30, tuomari Anne Savioja, koirakoita 18, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 131 kromfo Muka Bingis Boo Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK 32,89 5,59 -17,11 0 -17,11  
2 116 kromfo Hikka Krumme Furche Yolander Kaisa Ylä-Tuuhonen TAMSK 34,55 5,33 -15,45 0 -15,45  
3 120 parson ukko Kamunkorven Julma-Jussi Ville Pirisjoki YLÖKK 34,65 5,31 -15,35 0 -15,35  
4 124 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU 46,91 3,92 -3,09 0 -3,09  
5 119 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU 46,93 3,92 -3,07 5 5  
6 123 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors ATT 35,17 5,23 -14,83 10 10  
7 121 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola ATT 37,36 4,93 -12,64 10 10  
8 118 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU 45,86 4,01 -4,14 15 15  
  114 kesvil Sirius Woolly Bohemia's Stone Cold Crazy Kalle Kekarainen LÄGI         HYL  
  115 kääsna Uuno Herttuattaren Don-Juan Heini Mäkelä KSKY         HYL  
  117 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU         HYL  
  122 parson Lissu Bravefellow Larissa Annamaria Ristimäki WECA         HYL  
  125 shelam Keiju Käpäläkoplan Tuisku Aila Laitinen RFF         HYL  
  126 shelam Loru Päättymätön Taika Sanna Hovila ATT         HYL  
  127 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT         HYL  
  128 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  129 cocspa Netta Namusillan Sikuriina Marianne Helander WECA         HYL  
  40 espves Pippsa Nadador Nevasca Furiosa Taru Ruohonen TSAU         HYL  
  130 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU         POIS  

Maksi 3, kello 14:15, tuomari Anne Savioja, koirakoita 16, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 3,7 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 142 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 37,22 4,94 -12,78 0 -12,78  
2 146 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU 36,63 5,02 -13,37 5 5  
3 144 borcol Silirimpsis Funway Raise Your Glass Saana Koivunen TSAU 38,11 4,83 -11,89 10 10  
4 141 borcol Riesa Bearpon's Via Verrari Nina Saarentaa TSAU 38,76 4,75 -11,24 15 15  
  132 borcol Ross Something Like Army Brat Janika Karenmaa RAUMA         HYL  
  133 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  134 belpam Riko No-How Eye Of The Tiger Liisa Elo TVA         HYL  
  135 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  136 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  138 belpam Tuhma Frosty Forest Knock Out Emma Alve WECA         HYL  
  139 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW         HYL  
  140 borcol Ralla Easypower's Aladdin Noora Aarnio TSAU         HYL  
  143 borcol Vip Vii Bearpon`s Vip Anne Ristiniemi TSAU         HYL  
  145 borcol Lucky Promillen Dom Perignon Tiia Mäenpää TSAU         HYL  
  147 auskel Hupi Nallikallion Kaitse O Viksu Tiina Jaakkola SWAT         HYL  
  148 borcol Bolt Something Like Extra Power Janika Karenmaa RAUMA         HYL  
  137 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW         POIS