Kilpailu 6.3.2016 D agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3, kello 10:55, tuomari Timo Teileri, koirakoita 27, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 307 käävil Pulla Trucker's Obsession Sanna Kunnasvirta TSAU 37,73 4,14 -7,27 0 -7,27  
2 332 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU 38,93 4,01 -6,07 0 -6,07 SERT-A
3 304 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU 41,35 3,77 -3,65 0 -3,65  
4 305 kesvil Jade Anyway My Mercedes Elina Laakso ATT 45,02 3,46 0,02 0 0,02  
5 313 bichav Wilda Tequilaville's Xtravaganza Helena Aspfors PAWS 49,74 3,14 4,74 0 4,74  
6 315 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh ATT 44,35 3,52 -0,65 5 5  
7 331 borter Lisbet Foxilux Margin Wanderer Hanna-Lena Väätäjä ACTIV 42,01 3,71 -2,99 10 10  
8 306 koohon Asta Lucky Nana's Cara Ti Amoris Satu Halmela KOOHO 42,32 3,69 -2,68 10 10  
  300 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Asko Jokinen TSAU         HYL  
  302 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä RAUMA         HYL  
  303 phalen Frey Lead- Star' S Frey Frerick Maiju Valtonen RAUMA         HYL  
  329 borter Wilma Foxilux Wikkelä Wilma Hanna-Lena Väätäjä ACTIV         HYL  
  309 cavspa Ruttu Giggling Flaming Joy Birgitta Virsiheimo TSAU         HYL  
  310 lägpys Pippa Mystarz Flyer To Jaxonville Siiri Toivonen TASSU         HYL  
  311 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  312 schipp Tapsa Bilgepump's Irwin Marjaana Korhonen ATT         HYL  
  314 parson Topi Tammenkolon Alexander Mari Lehtimäki RAUMA         HYL  
  316 shelam Myra Pilvimarjan Unelma Heini Lehtonen TSAU         HYL  
  318 mittel Iisa Jemeritan Multicolor Geisha Inkeri Vapalahti TASSU         HYL  
  319 shelam Kirill Taikahännän Prinssi Kirsi Hyvärinen ACTIV         HYL  
  321 boster Nasu Showdown Lady Layla Melina Ylinentalo RAUMA         HYL  
  323 parson Paavo Speedpump Betacrisis Henna Nikkanen ATT         HYL  
  325 käävil Aksu Kirsikkapuun Allways On Fire Juha Kujala TSAU         HYL  
  326 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT         HYL  
  327 shelam Wii Käpäläkoplan Wii Heidi Kohonen ATT         HYL  
  328 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU         HYL  
  330 mittel Flow Mikälie Tsunami Johanna Tanskanen TSAU         HYL  

Medi 3, kello 11:40, tuomari Timo Teileri, koirakoita 15, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 335 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU 39,65 3,93 -5,35 0 -5,35  
  334 schipp Teppo Bilgepump's Giddy Marjaana Korhonen ATT         HYL  
  336 koohon Yego Amoenus Yego Jari Laitinen KKK         HYL  
  338 espves Åsa Tulimaan Onerva Emma Velling ATT         HYL  
  340 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Riina Rastas TSAU         HYL  
  341 espves Gimma Marikharon Naramig Taru Ruohonen TSAU         HYL  
  343 engkte Veikko Twinstripe Heron Tiina Kovalainen ACE         HYL  
  344 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT         HYL  
  345 espves Pihka Ran-Plan Furiousballad Tyyni-Tuuli Kosonen ATT         HYL  
  346 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU         HYL  
  347 parson Urho Juurusjärven Urho Minna Määttä TASSU         HYL  
  348 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU         HYL  
  349 espves Peso Bonachon Cafe Au Lait Anja Alanen RAUMA         HYL  
  352 auskel zalama Roayl Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU         HYL  
  353 shelam Tahvo Snowpaw Thunderball Marianne Ylitalo TSAU         HYL  
  339 espves Reima Caraydan Gustnado Hanna Häkkinen ATT         POIS  

Maksi 3, kello 13:00, tuomari Timo Teileri, koirakoita 43, ihanneaika 45 s, enimmäisaika 90 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 435 borcol Leon Gladiator Janne Rajala ACE 34,12 4,57 -10,88 0 -10,88  
2 403 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 34,46 4,53 -10,54 0 -10,54  
3 442 borcol Bond Trust Your Heart Ean Tiia Vitikainen ACE 35,10 4,44 -9,90 0 -9,90  
4 420 borcol Rusina Tytalwyn Kate Joona Sumela HSKH 36,14 4,32 -8,86 0 -8,86  
5 440 auskel Hoku Mimosan Vikkelä Vaeltaja Sonja Aerikkala TSAU 40,02 3,90 -4,98 0 -4,98  
6 426 belpag pauli Branco Tania Mahkonen TSAU 41,14 3,79 -3,86 0 -3,86  
7 444 lyhcol Tesni Koiruuksien Nelli Karamelli Niina Manninen TSAU 43,90 3,55 -1,10 0 -1,10  
8 407 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU 36,14 4,32 -8,86 5 5  
9 417 espves Elda Nadador Diosa De Las Flores Tyyni-Tuuli Kosonen ATT 37,93 4,11 -7,07 5 5  
10 433 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA 40,59 3,84 -4,41 5 5  
11 406 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU 48,71 3,20 3,71 5 8,71  
12 418 borcol Fleet Tammikallion Zaguero Petri Mannonen TSAU 41,32 3,78 -3,68 10 10  
13 413 lyhcol Donna Asandzan Cathella Riikka Heiskanen TSAU 53,07 2,94 8,07 5 13,07  
14 429 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT 38,05 4,10 -6,95 15 15  
15 439 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU 45,18 3,45 0,18 15 15,18  
  226 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT         HYL  
  400 rhokoi Iiro Inyeti's Ibubesi Oili Stenroos SRB         HYL  
  401 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT         HYL  
  402 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU         HYL  
  404 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT         HYL  
  405 borcol Tuuri Never Never Land U' Dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  408 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  409 borcol Flow Somollis Flo-Jo Maria Mäkelä PCTEAM         HYL  
  410 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  411 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  414 lyhcol Nuray Mirthgard Aisha Andromeda Niina Manninen TSAU         HYL  
  415 shelam Kio Benjamin Elina Jalonen ATT         HYL  
  419 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT         HYL  
  421 borcol Tuju Somollis Tuju Kati Dahlström TAKUT         HYL  
  422 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  423 borcol Ross Something Like Army Brat Janika Karenmaa RAUMA         HYL  
  424 auspai Dex Blackzone Crown Imperial Bror Svarfvar ATT         HYL  
  427 borcol Soihtu Eyewitness Wildfire Anna-Maija Saharanta LAW         HYL  
  428 auspai Varjo Saussurea Stop'n Think Kirsi Karhuniemi YLÖKK         HYL  
  430 belpag Santos Opium De Bruine Buck Tiina Kovalainen ACE         HYL  
  431 auspai Elli Riekonhovin Elizabeth Minna Vahlström HSKH         HYL  
  432 borcol Iisi Piggyland´s Icewein Taija Salokannel TSAU         HYL  
  434 borcol Chi Beck's Hill Goldeneye Janita Leinonen LAW         HYL  
  436 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  437 novnou Ippu Redadict Bluffing Into Blind Helena Virtanen ATT         HYL  
  438 borcol Kharon Oakmeadow Spellcaster Eve Taipale TSAU         HYL  
  443 borcol Pyry Little Step's Vroom Sari Sailas HI-HA         HYL  
  445 borcol Roc Be Angel Czech Fan Jaakko Suoknuuti LAW         HYL