Kilpailu 20.6.2015 C agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Maksi 1] [Mini 1] [Medi 1] [Mini 2] [Medi 2] [Maksi 2] [Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Maksi 1, kello 10:05, tuomari Sari Mikkilä, koirakoita 31, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 133 belpat Demi Black Master`s Depend On Me Pasi Pohjanpalo WUH 39,86 3,89 -12,14 0 -12,14 SERT
2 139 borcol Hoppu Amazeme Fool Moon Milma Luukkonen JAT 41,83 3,70 -10,17 0 -10,17 LUVA
3 155 borcol Pilke Maccabee Rising Sun Pia Heikkilä TSAU 42,35 3,66 -9,65 0 -9,65 LUVA
4 151 valpai Väiski Kustom Karake's Wiseguy Annika Heikkonen FPUKO 42,99 3,61 -9,01 0 -9,01 SERT
5 138 lappor Kiuru Koivulehdon Frammåt Miia Jylhä TSAU 43,14 3,59 -8,86 0 -8,86 SERT
6 160 lappor Pääsky Kielapihkan Ursula Miia Jylhä TSAU 44,73 3,46 -7,27 0 -7,27 LUVA
7 137 borcol Pimu Oakmeadow Expected Friend Mia Hellstén TSAU 33,16 4,67 -18,84 5 5  
8 163 borcol Whoopy Little Step's Whoopy Anu Rajaheimo KKK 33,22 4,67 -18,78 5 5  
9 158 borcol Ouzo Promillen Efes Tuulia Liuhto LAW 35,92 4,32 -16,08 5 5  
10 157 auskel Maisa Kiipelin Kova Kanuuna Noora Heino I-HAH 38,28 4,05 -13,72 5 5  
11 132 novnou Bono Trindy's Star Material Marika Saarinen KSKY 42,58 3,64 -9,42 5 5  
12 152 sakpai Coco Symppis Cokis Susanna Kuisma ATT 43,30 3,58 -8,70 5 5  
13 136 auspai Piitu Zharmant's Angelina Jolie Jari Johansson K-PKK 46,36 3,34 -5,64 5 5  
14 162 labnou Pommac Pommac Katja Taskinen SWAT 48,21 3,21 -3,79 5 5  
15 147 pumi Vili Elohopean Alati Äänessä Marja-Leena Helenius KSKK 56,36 2,75 4,36 10 14,36  
16 145 x-rotu Bella Bella Martina Mäkelä TSAU 32,19 4,82 -19,81 15 15  
17 149 x-rotu Judy Judy Tua Axelsson SIUNT 53,91 2,88 1,91 15 16,91  
18 146 borcol Metka Perfect Wish Taija Kontulainen ATT 42,24 3,67 -9,76 20 20  
  134 isovil Kielo Villamore Tocco Di Roma Satu Ervasti FPUKO         HYL  
  135 espves Bolero Canes Marinos Bolero Hans Seppelin POSE         HYL  
  140 mudi Torsti Take One Blue Devil Emmi Vesterinen TAMSK         HYL  
  141 isovil namu Nerian Bona Dea Tiina Jussila SVK         HYL  
  148 schape Rosy Puuparran Roosa Pirjo Kupiainen ATT         HYL  
  153 parcol Koda Curiosity Birk Borkason Hanna Jäntti HAU         HYL  
  154 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  156 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW         HYL  
  161 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  164 auspai Stella Coppercreek's Prairie Wind Sanni Murto TSAU         HYL  
  165 x-rotu Iita Iita Jenni Mäki WECA         HYL  
  166 borcol Remo Xeniitin Demo Sari Thil HI-HA         HYL  
  167 belpam Oikku Dubion Oikku Jutta Salmi MYNSK         HYL  
  150 borcol Flow Somollis Flo-Jo Maria Mäkelä PCTEAM         POIS  
  159 holpap Usko Hollandroy Usko Anne Karjalainen AK-6         POIS  

Mini 1, kello 10:40, tuomari Sari Mikkilä, koirakoita 11, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 111 shelam Toffee Huisin Summernight Sun Tarja Rostén ATT 48,70 3,18 -3,30 0 -3,30 LUVA
2 109 vlyter Roxy Ave Albico Bellatrix Anniina Luostarinen MYNSK 54,42 2,85 2,42 0 2,42  
3 110 parson Lumo After Barnakin Enchant Moon Anniina Aho RAUMA 47,21 3,28 -4,79 5 5  
4 100 gribel Manteli Savenkoff Dark Almond Nina Aalto TSAU 54,14 2,86 2,14 5 7,14  
5 108 kleins Kamu Candybay's Inside The Fire Linda Jansén TSAU 55,46 2,80 3,46 5 8,46  
6 102 borter Felix Verticaltail`s Itelix Maren Konttinen PAWS 55,06 2,82 3,06 10 13,06  
7 180 käävil Töppönen Trucker´s Only For You Annika Kunnasvirta TSAU 51,05 3,04 -0,95 15 15  
8 116 kääsna Santtu Backout's Iceberg Eerika Kotijoki LÄGI 64,71 2,39 12,71 10 22,71  
  101 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU         HYL  
  112 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK         HYL  
  114 kääsna Lego Ugly Duckling's Shadows Run Black Kirsti Kauppi PAWS         HYL  
  107 parson Tellu Stonesound Dancing Queen Mira Povelainen ATT         POIS  
  115 chihup Urho Chinellyn Brave Soldier Elina Huttunen ERTTI         POIS  

Medi 1, kello 11:00, tuomari Sari Mikkilä, koirakoita 10, ihanneaika 52 s, enimmäisaika 104 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 131 espves Haba Concurrido Habladuria Sanna Laine RÄ-KÄ 36,78 4,21 -15,22 0 -15,22 LUVA
2 129 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU 40,94 3,79 -11,06 5 5  
3 130 brater Hippi Monsterosa Super Mario Elina Rantanen ATT 50,67 3,06 -1,33 10 10  
4 124 parson Poppi Kesäyön Päivänsäde Johanna Anttila I-HAH 41,43 3,74 -10,57 15 15  
5 126 parson Aku Erimarin Geronimo Timo Latovehmas FPUKO 50,14 3,09 -1,86 15 15  
  118 pyrpap Didi Drole D'oiseau Mousquet Rouge Feu Anne-Mari Sinisalo RÄ-KÄ         HYL  
  123 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi ACE         HYL  
  125 cocspa Toivo Heart Rock Denis Minna Pikkarainen COC         HYL  
  127 shelam Loru Päättymätön Taika Sanna Hovila ATT         HYL  
  128 koohon Dave Chirpy Superhero Petri Tamminen TAMSK         HYL  

Mini 2, kello 14:30, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 18, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 215 cavspa Ruttu Giggling Flaming Joy Birgitta Virsiheimo TSAU 52,58 2,93 4,58 0 4,58  
2 214 kääpin Olga Mildstream Gonnabe Feeling Chic Kristina Lehtomäki LÄGI 40,88 3,77 -7,12 5 5  
3 203 tarupi Lilli Yacatis Lady Lilyann Markus Ahtinen ATT 48,52 3,17 0,52 5 5,52  
4 213 gribru pähkinä Pähkinä Nina Aalto TSAU 59,61 2,58 11,61 0 11,61  
5 207 mittel Puhti Gyanta's Ava Adore Juulia Savolainen ATT 57,84 2,66 9,84 5 14,84  
6 209 chihul Iines Adele Emmi-Lotta Pirhonen WECA 62,24 2,47 14,24 5 19,24  
  113 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT         HYL  
  200 jackru Arttu Saunajaakon Villi Viikinki Tiina Kuusisto ATT         HYL  
  201 x-rotu Boris Boris Vera Hakala ATT         HYL  
  204 borter Röja Klettermusens Disney Queen Elisabeth Nilsson (SWE)         HYL  
  205 käävil Kiero Yellowmellow Not Just A Doll Sini Tikkaniemi ACE         HYL  
  206 lägpys Viki Jaxonville Toivoa Täynnä Mervi Laaksonen ATT         HYL  
  208 mittel Nelli Karhunpesän Vauhti-Veera Päivi Koivuniemi NU-PU         HYL  
  210 shelam Kippari Eveetun Lumi Mies Anna Heinonen BAT         HYL  
  211 schipp Varpu Intopiukan Meegog Jenni Helander WUH         HYL  
  212 parson Usva Tairngire Make Me Duchess Jonna Noppari WECA         HYL  
  216 jackru Pina Jackxellent Hundred Volts Krista Laukkanen RAUMA         HYL  
  217 tiispa Lily Nanaza Chilily Carita Fast HSKK         HYL  

Medi 2, kello 15:00, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 12, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 219 koohon Eka Lentävän Luppakorvan Eka Vekara Henna Lappi NODO 50,04 3,08 2,04 10 12,04  
2 227 schape Elma Vahtivaaran Amanda Linda Virtanen RAUMA 55,35 2,78 7,35 5 12,35  
3 228 shelam Nao Käpäläkoplan Tuuli Tiina Linna LÄGI 41,61 3,70 -6,39 15 15  
4 229 cocspa Martta Heart Rock X Offender Minna Tanner COC 53,39 2,88 5,39 10 15,39  
5 218 kääsna Giga Pro Auctore Giga Nigra Kirsti Kauppi PAWS 57,83 2,66 9,83 10 19,83  
  220 espves Maire Zorrazo Fairytale Tuulia Soininen LÄGI         HYL  
  221 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  224 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  225 parson Fairy Speedpump Gammawarning Taina Helin YLÖKK         HYL  
  226 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU         HYL  
  230 parson Lissu Bravefellow Larissa Annamaria Ristimäki WECA         HYL  
  231 pumi Taivas Elohopean Etenee Ääneti Pirita Kurka E-HKK         HYL  

Maksi 2, kello 15:30, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 22, ihanneaika 48 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 249 borcol Saarni Magical Joy I'm Your Dream Miira Hellsten LÄGI 41,53 3,71 -6,47 5 5  
2 246 kerter Luna Crionna Bernadotte Jonna Pietilä I-HAH 42,78 3,60 -5,22 10 10  
3 232 auspai Vappu Attic Angel's Coyote Witch Virpi Ullakonoja ATT 56,63 2,72 8,63 5 13,63  
4 251 sakpai Unssi Reikon Für Uns Heli Ollila TSAU 53,65 2,87 5,65 10 15,65  
5 244 meksii Milo Adentro Tlacaelel Kristiina Jokimies I-HAH 70,15 2,19 22,15 10 32,15  
  142 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT         HYL  
  233 lappor Rampo Kielapihkan Tulin Voittamaan Outi Puhakka LAPPA         HYL  
  234 auspai Päre Ardiente Lindo Pjojo Laura Ruissalo HI-HA         HYL  
  235 borcol Ninja Xeniitin Daredevil Jarkko Jormanainen LÄGI         HYL  
  237 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW         HYL  
  239 belpat Kauko Flammeus U Should Know Me Suvi Reini ATT         HYL  
  245 kulnou Suvi Ruokorapseen Auriina Markku Pajulahti TAMSK         HYL  
  247 shelam Vipo Mei Dan Han Salla Heikkilä TSAU         HYL  
  248 x-rotu Lara Lara Jenni Mäki WECA         HYL  
  250 espves Jetta Unna's Una Jera Ulla Tuomi SATA         HYL  
  253 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  254 auspai Xena Black Zone's Legal Defender Tuuli Sistonen KOIVU         HYL  
  255 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄ-KÄ         HYL  
  256 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU         HYL  
  257 borcol Tuju Somollis Tuju Kati Dahlström TAKUT         HYL  
  258 belpat Unni Traxa's Designed For Flammeus Arja Jaakkola LÄGI         HYL  
  259 auspai Make Easy Make My Day Milja Kunnas-Grönholm NODO         HYL  
  238 dalmat Kelmi Lanacos Audi Quattro Marika Salminen ATT         POIS  
  243 belpag Ruuti Eloisa Sinko Sari Nieminen NPKH         POIS  

Mini 3, tuomari Marjo Heino, koirakoita 30, ihanneaika 44 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 327 shelam Sumu Sleepless Amazing Race Sari Mikkilä LAGU 33,68 4,63 -10,32 0 -10,32  
2 328 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Puttonen RAUMA 34,90 4,47 -9,10 0 -9,10  
3 306 shelam Luna Karvakedon Luna Hanne Vallinkoski LÄGI 36,31 4,30 -7,69 0 -7,69  
4 319 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU 37,45 4,17 -6,55 0 -6,55  
5 339 borter Lämä Foo Fighters Where Are We Running Noora Haapanen KOVA 37,82 4,12 -6,18 0 -6,18  
6 325 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT 38,22 4,08 -5,78 0 -5,78  
7 322 jackru Billy Stallhagen's Bill Clinton Martina Stjernberg KKK 38,59 4,04 -5,41 0 -5,41  
8 305 ceskyt Voltti Sötnosar's Fantom Jarno Järvinen TSAU 39,57 3,94 -4,43 0 -4,43  
9 320 mittel Kapu Huraus Cappucino Heli Ollila TSAU 41,78 3,73 -2,22 0 -2,22  
10 316 lanhee Poca Coppercoat's Pocahontas Heel Rita Larjava ATT 43,18 3,61 -0,82 0 -0,82  
11 321 parson Tuure Double Barrel's Dynamic Diesel Hanna Häkkinen ATT 35,81 4,36 -8,19 5 5  
12 329 borter Storma Stormvind Timo Tyyskä (SWE) 38,12 4,09 -5,88 5 5  
13 326 cavspa Remu Yours Maxwell Smart Petri Tamminen TAMSK 40,55 3,85 -3,45 5 5  
14 335 mittel Iisa Jemeritan Multicolor Geisha Inkeri Vapalahti TASSU 40,98 3,81 -3,02 5 5  
15 309 mittel Taika Mikälie Heikunkeikun Tanja Nummelin WECA 44,84 3,48 0,84 5 5,84  
16 317 borter Carla Verticaltail`s Carla Harri Konttinen PAWS 39,32 3,97 -4,68 10 10  
17 324 parson Flora Gwragged Annwn Thunderbolt Jari Helin YLÖKK 41,41 3,77 -2,59 10 10  
18 332 cocspa Minni Heart Rock Crying In The Rain Jan Egeland-Jensen TAMSK 50,16 3,11 6,16 5 11,16  
19 202 lägpys Likka Tulikäpälän Pistoliekki Paula Luomala KOIVU 49,04 3,18 5,04 10 15,04  
20 323 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU 38,49 4,05 -5,51 20 20  
21 334 shelam Lumi Käpäläkoplan O'no Pauliina Linna LÄGI 39,56 3,94 -4,44 20 20  
22 303 kleins Nape Thomdy Dom's Santino Henna Dufva ATT 66,95 2,33 22,95 5 27,95  
  300 borter Messi Foo Fighters Pedal To The Medal Laura Sutinen ACE         HYL  
  301 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Hanna Sori TSAU         HYL  
  304 borter Saima Little Duck's Sweet Charm Virpi Ullakonoja ATT         HYL  
  308 jackru Hertta Hertta Jonna Noppari WECA         HYL  
  315 shelam Rela Kiljuiita Jenna Kantola ATT         HYL  
  318 parson Nila Abysmal Themis To Qd Päivikki Turula I-HAH         HYL  
  330 schipp Överi Mökötuvan Överi Maria Salonen ATT         HYL  
  338 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  314 kesvil Jade Anyway My Mercedes Elina Laakso ATT         POIS  
  333 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         POIS  
  336 lägpys Pippa Mystarz Flyer To Jaxonville Siiri Toivonen TASSU         POIS  

Medi 3, kello 17:35, tuomari Marjo Heino, koirakoita 24, ihanneaika 44 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 364 parson Kapu Pardonna's Athos Jari Valtonen TSAU 37,40 4,17 -6,60 0 -6,60  
2 341 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU 38,49 4,05 -5,51 0 -5,51 SERT-Fi AVA
3 358 espves Gimma Marikharon Naramig Taru Ruohonen ATT 32,11 4,86 -11,89 5 5  
4 348 shelam Java Yokotai Blue Moon Satu Tuomela HSKH 33,43 4,67 -10,57 5 5  
5 359 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU 35,19 4,43 -8,81 5 5  
6 353 parson Masteri Kylini Wish Master Anniina Aho RAUMA 38,17 4,09 -5,83 5 5  
7 357 koohon Bitti Wishdecoy Phantom Nicole Petteri Kerminen WECA 40,26 3,88 -3,74 5 5  
8 365 mudi Savu Kisbiró Csokor Annika Vaahtoranta WECA 41,19 3,79 -2,81 5 5  
9 356 shelam Gizmo Khimairan Blue Tangle Of Lies Sarah Oreilly AGRY 43,01 3,63 -0,99 5 5  
10 360 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 43,88 3,56 -0,12 5 5  
11 355 borter Kami Tigerlike Super Trouper Anu Luoto SIUNT 48,71 3,20 4,71 5 9,71  
12 370 parson Raipe Viininvartijan Bablo Juha Alenius AGRY 36,66 4,26 -7,34 10 10  
13 361 cocspa Arla Heart Rock Heart Of Glass Katri Alavalkama COC 58,24 2,68 14,24 0 14,24  
14 362 käävil Welmu Bakito´s Dark Angel Saana Koivunen TSAU 43,39 3,60 -0,61 15 15  
  299 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU         HYL  
  340 mudi Niitti Irhaberki Jegyes Babám Anne Huittinen PIRKU         HYL  
  343 cocspa Odile Frosty Morning's Odile Anna Pekkala I-HAH         HYL  
  344 auskel zalama Roayl Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen ATT         HYL  
  345 espves Huima Caraydan Karachi Johanna Suuronen ATT         HYL  
  346 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU         HYL  
  347 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU         HYL  
  363 koohon Vili Nordkooik's Lord Willy V. D. Bas Anitta Kerminen WECA         HYL  
  367 manter Speedy Hannula Renholms Roslagens Ros Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  371 shelam Jope Raivoroope Elsi Pulkkinen ATT         HYL  
  349 pyrpap Vissa Entre Nous Camomille Bleue Kati Erholtz HSKH         POIS  

Maksi 3, kello 18:15, tuomari Marjo Heino, koirakoita 48, ihanneaika 44 s, eteneminopeus 3,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 403 borcol Jazzie All Zet All Jazzed Up Margit Luts (EST) 32,48 4,80 -11,52 0 -11,52 SERT-A
2 379 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT 34,47 4,53 -9,53 0 -9,53  
3 420 borcol Kosti Promillen Cruzan Laura Leppänen MÄNTS 34,63 4,51 -9,37 0 -9,37  
4 395 kroati Satiainen Mawlch Satir Tommi Raita-aho TAMSK 34,95 4,46 -9,05 0 -9,05  
5 428 belpam Kukkis Ruutipussi Kukkis Anne Huittinen PIRKU 35,37 4,41 -8,63 0 -8,63  
6 399 belpat Norma Willow Creek Qimmig Lauri Setälä ÄETSÄ 38,18 4,09 -5,82 0 -5,82  
7 412 espves Jekku Zorrazo Pepita Hilkka Leino-Forsman KKK 38,48 4,05 -5,52 0 -5,52  
8 407 lyhcol Flora Lubin's Garden Flower Taija Salo TAMSK 38,67 4,03 -5,33 0 -5,33  
9 430 borcol Aki Tirtess Akira Jana Trepp (EST) 43,26 3,61 -0,74 0 -0,74  
10 377 pitcol Tinka Merry Moonray's Samba Swing Tarja Kiander HAU 44,52 3,50 0,52 0 0,52  
11 405 borcol Iisi Piggyland´s Icewein Taija Salokannel TSAU 33,88 4,60 -10,12 5 5  
12 384 borcol Roope Peatdigger Ben Marika Käki HAU 33,98 4,59 -10,02 5 5  
13 426 borcol Fleet Tammikallion Zaguero Petri Mannonen TSAU 34,02 4,59 -9,98 5 5  
14 391 borcol Diego Trust Your Heart Glen Timo Sutinen ACE 34,28 4,55 -9,72 5 5  
15 375 borcol Tuuri Never Never Land U' Dare Devil Iris Kieme PAGIS 34,85 4,48 -9,15 5 5  
16 408 borcol Jaime Decathlete's Gallardo Tiina Kuusisto ATT 37,21 4,19 -6,79 5 5  
17 381 lksaks Kirppu Tappijalan Seisova-Blanca Leena Pohjaranta PCTEAM 42,35 3,68 -1,65 5 5  
18 388 borcol Fliz Somollis Shannon Anne Ristiniemi TSAU 36,63 4,26 -7,37 10 10  
19 383 borcol Touko Promillen Diablo Laura Leppänen MÄNTS 37,22 4,19 -6,78 10 10  
20 432 isovil Cara Sir Ascot's Classy Cardamon Alli Arppe I-HAH 39,16 3,98 -4,84 10 10  
21 398 borcol Tepa Muttaburra Pretty Young Thing Milma Luukkonen JAT 44,06 3,54 0,06 10 10,06  
22 401 pitcol Wintus Carlos Siiri Virtanen SCY 45,22 3,45 1,22 10 11,22  
23 410 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT 36,20 4,31 -7,80 15 15  
  236 rhokoi Iiro Inyeti's Ibubesi Oili Stenroos 11004841         HYL  
  372 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT         HYL  
  374 borcol Ralli Rascal Sara Malinen HSKH         HYL  
  378 parcol Urho Topikan De Ville Marianna Vähä-Ettala RAUMA         HYL  
  382 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  385 borcol Kharon Oakmeadow Spellcaster Eve Taipale TSAU         HYL  
  389 belpam Kettu Kutinan Rapsutin Katja Kuusisto PIRKU         HYL  
  390 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg ATT         HYL  
  392 borcol Fine Eyewitness Walk On Solveig Wilén LAW         HYL  
  393 borcol Spessu Eyewitness Modern Stalking Outi Lehvä HAU         HYL  
  396 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT         HYL  
  400 borcol Huippu Pikkupaimenen Unforgettable News Minna Lahtinen NPKH         HYL  
  404 borcol Usva Xeniitin Desire Minna Kiviniemi MÄNTS         HYL  
  406 borcol Siisti Eyewitness Tru Luxury Esa Muotka HAU         HYL  
  409 snauts Stella Tacillan Yes The Day Sirpa Vittinki LAGU         HYL  
  411 espves Jazz Caraydan Jazz Mona Takkinen HSKH         HYL  
  415 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  417 kroati Böödi Lark Con Maige Tommi Raita-aho TAMSK         HYL  
  418 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HSKH         HYL  
  419 borcol Rytsölä Magical Joy Dream Lover Marjo Korander-Taavitsainen LÄGI         HYL  
  422 kerter Derri Geijes Dreamcatcher Reetta Lauttamus I-HAH         HYL  
  424 borcol Flamma Cedar Flame For Eyewitness Solveig Wilén LAW         HYL  
  425 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH         HYL  
  427 borcol Alli Woollandian Alli Salla Vuorenmaa KKK         HYL  
  429 borcol Olli Piggyland's Irsay Oliver Marika Käki HAU         HYL  
  380 sakpai Armi Mira Vom Schopperweg Suvi Reini ATT         POIS  
  386 mudi Pärrä Irhaberki Jurtám Öre Anne Huittinen PIRKU         POIS  
  387 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen ATT         POIS  
  397 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA         POIS  
  402 borcol Dimma Promillen Drambuie Maria Qvickström BAT         POIS  
  423 borcol Lucky Promillen Dom Perignon Tiia Mäenpää ACTIV         POIS