Kilpailu 19.6.2015 A agilityrata, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 1] [Medi 1] [Maksi 1] [Mini 2] [Medi 2] [Maksi 2] [Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 1, kello 10:55, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 22, ihanneaika 62 s, enimmäisaika 124 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 111 käävil Aida Joiner's Quality Dogwood Daida Elina Laakso ATT 46,44 4,03 -15,56 0 -15,56 SERT
2 118 schipp Peppi Mökötuvan Walo Soile Kalliomäki NODO 53,48 3,50 -8,52 0 -8,52 LUVA
3 120 gribel Manteli Savenkoff Dark Almond Nina Aalto TSAU 65,11 2,87 3,11 0 3,11  
4 122 papill Donna Mariposas Don't Be Cruel Miia Luukkainen NODO 55,68 3,36 -6,32 5 5  
5 112 käävil Cecilia Froggies Nighty-Night Leena Syväoja SIUNT 67,55 2,77 5,55 5 10,55  
6 108 shelam Toffee Huisin Summernight Sun Tarja Rostén ATT 68,56 2,73 6,56 10 16,56  
7 101 kääsna Santtu Backout's Iceberg Eerika Kotijoki LÄGI 74,12 2,52 12,12 5 17,12  
8 105 x-rotu Kida Kida Jenni Lehtikangas WECA 82,28 2,27 20,28 5 25,28  
  100 schipp Helmi Mökötuvan Helmi Soile Kalliomäki NODO         HYL  
  102 käävil Urmas Silver Victori Right By Your Side Kirsi Lindström ÅBSK         HYL  
  103 kääsna Kerttu Heathkeeper`s Next Top Model Anne Heinonen SKSK         HYL  
  104 chihup Urho Chinellyn Brave Soldier Elina Huttunen ERTTI         HYL  
  106 kääsna Lego Ugly Duckling's Shadows Run Black Kirsti Kauppi PAWS         HYL  
  109 shelam Usva Qtamon Meadow Pipit Sari Mikkilä LAGU         HYL  
  110 engkte Maddy Stonemeadow´s Going Slightly Mad Kaisa Karanko TSAU         HYL  
  113 kääsna Kaxen Trixer Gary Glitter Moa Thors TAMMI         HYL  
  114 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU         HYL  
  115 borter Felix Verticaltail`s Itelix Maren Konttinen PAWS         HYL  
  116 jackru Wili Maiaran Dragon Spirit Tiina Glumov NODO         HYL  
  117 phalen Niilo Tempramentia Nocturne Lotte Sinivaara FPUKO         HYL  
  119 x-rotu Dino Dino Tiija Levander FPUKO         HYL  
  121 kääsna Minttu Perfect Touch Proof Of Life Anne Heinonen SKSK         HYL  

Medi 1, kello 11:25, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 12, ihanneaika 62 s, enimmäisaika 124 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 134 espves Haba Concurrido Habladuria Sanna Laine RÄ-KÄ 47,43 3,94 -14,57 5 5  
2 133 tiiter Urho Bantam Shepherd's Po Go Pa Mo Heli Keski-Äijö TSAU 82,44 2,27 20,44 5 25,44  
  124 cocspa Börje Northworth Yegerman Pirkko Laine ATT         HYL  
  125 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU         HYL  
  130 shelam Nooti Birasin Dream Catcher Eeva Ylinen P-HAU         HYL  
  131 brater Hippi Monsterosa Super Mario Elina Rantanen ATT         HYL  
  132 tarupi Nilla Xuper Joyful Suvi Laaksonen TSAU         HYL  
  135 parson Poppi Kesäyön Päivänsäde Johanna Anttila I-HAH         HYL  
  136 shelam Loru Päättymätön Taika Sanna Hovila ATT         HYL  
  137 shelam Ruuti Looney Toonie's Indiana Jones Mari Heinonen TUUKK         HYL  
  138 pyrpap Didi Drole D'oiseau Mousquet Rouge Feu Anne-Mari Sinisalo RÄ-KÄ         HYL  
  139 mudi Kiri Take One Blue Starlight Sini Tikkaniemi ACE         HYL  

Maksi 1, kello 10:05, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 32, ihanneaika 62 s, enimmäisaika 124 s, eteneminopeus 3,0 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 162 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT 46,18 4,05 -15,82 0 -15,82 SERT
2 160 borcol Whoopy Little Step's Whoopy Anu Rajaheimo KKK 43,84 4,27 -18,16 5 5  
3 168 auspai Minka Landzett Exoticebony Dis Mira Markkanen FPUKO 52,29 3,58 -9,71 5 5  
4 166 irvspa Saga Catanka Sticky And Sweet Sanna Porola TAMSK 50,20 3,72 -11,80 10 10  
5 141 borcol Pilke Maccabee Rising Sun Pia Heikkilä TSAU 56,06 3,34 -5,94 10 10  
6 157 belpag Buntta Bilgebump's Acer Henrik Ragnell ATT 60,70 3,08 -1,30 15 15  
7 147 espves Lizzy Aquatic Lissette Tiina Ranne HAU 68,58 2,73 6,58 10 16,58  
8 142 belpat Demi Black Master`s Depend On Me Pasi Pohjanpalo WUH 63,96 2,92 1,96 15 16,96  
  140 beauce Fenda Punasukan Fenda Suvi Laaksonen TSAU         HYL  
  143 pumi Vili Elohopean Alati Äänessä Marja-Leena Helenius KSKK         HYL  
  144 borcol Des Johan On Svingi Tiiu Toijala HAU         HYL  
  145 auspai Piitu Zharmant's Angelina Jolie Jari Johansson K-PKK         HYL  
  146 borcol Darwin Oakmeadow Storm Warning Emma-Lina Eriksson TSAU         HYL  
  148 pitcol Ava Maple Yard Jealous Sky Nina Karhunen HI-HA         HYL  
  149 auskel Rukka Kiipelin Hehkee Heila Reetta Keski-Lahti HI-HA         HYL  
  152 espves Bolero Canes Marinos Bolero Hans Seppelin POSE         HYL  
  153 labnou Pommac Pommac Katja Taskinen SWAT         HYL  
  154 sakpai Coco Symppis Cokis Susanna Kuisma ATT         HYL  
  155 borcol Grappa Promillen Elysée Timo Liuhto LAW         HYL  
  156 borcol Tuh Sabbesborg´s Bill Jenni Uotila TSAU         HYL  
  159 mudi Torsti Take One Blue Devil Emmi Vesterinen TAMSK         HYL  
  161 isovil Namu Nerian Bona Dea Tiina Jussila SVK         HYL  
  163 belpam Oikku Dubion Oikku Jutta Salmi MYNSK         HYL  
  164 x-rotu Bella Bella Martina Mäkelä TSAU         HYL  
  165 espves Musti April Design Action Addiction Jarno Hacklin WECA         HYL  
  169 borcol Ouzo Promillen Efes Tuulia Liuhto LAW         HYL  
  170 novnou Bono Trindy's Star Material Marika Saarinen KSKY         HYL  
  171 borcol Raider Never Never Land X'magnum Laura Mustanoja ÄETSÄ         HYL  
  172 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT         HYL  
  173 sakpai Fifi Nexocan Galdr Helena Heino RAUMA         HYL  
  174 borcol Raisa Pterodactylus Ida Tallqvist SWAT         HYL  
  175 lagrom Gio Tulan Vengo Con Gioia Ida Vuorinen ATT         HYL  
  158 isovil Sokru Höyanta Brown Sweet As Sugar Kristiina Lindberg IMPHA         POIS  

Mini 2, kello 12:35, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 14, ihanneaika 58 s, enimmäisaika 116 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 201 lägpys Likka Tulikäpälän Pistoliekki Paula Luomala KOIVU 48,39 3,82 -9,61 0 -9,61 LUVA
2 203 käävil Alicia Froggies Just Call Her Ally Leena Syväoja SIUNT 59,56 3,11 1,56 0 1,56  
3 210 cavspa Ruttu Giggling Flaming Joy Birgitta Virsiheimo TSAU 62,52 2,96 4,52 0 4,52  
4 213 tarupi Lilli Yacatis Lady Lilyann Markus Ahtinen ATT 57,80 3,20 -0,20 10 10  
5 200 cavspa Milda Magnumin Ambrose Emmiina Varjonen MYNSK 64,07 2,89 6,07 10 16,07  
6 207 jackru Pyry Terrmite's Zubrowka Johanna Mäkynen ATT 49,34 3,75 -8,66 20 20  
7 209 jackru Arttu Saunajaakon Villi Viikinki Tiina Kuusisto ATT 52,55 3,52 -5,45 20 20  
8 212 borter Tamara Little Duck's Yoko Virpi Ullakonoja ATT 67,71 2,73 9,71 15 24,71  
  202 borter Yoda Little Duck´s Yoda Kirsi Ullakonoja ATT         HYL  
  204 shelam Kippari Eveetun Lumi Mies Anna Heinonen BAT         HYL  
  205 lägpys Viki Jaxonville Toivoa Täynnä Mervi Laaksonen ATT         HYL  
  206 borter Röja Klettermusens Disney Queen Elisabeth Nilsson (SWE)         HYL  
  208 boster Otto Apeton Alku Emmi Vuola RÄ-KÄ         HYL  
  211 käävil Kiero Yellowmellow Not Just A Doll Vesa Kunttu ACE         HYL  

Medi 2, kello 13:40, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 13, ihanneaika 58 s, enimmäisaika 116 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 215 parson Messi Rakkahukan Arvon Amiraali Taina Karimaa TSAU 39,64 4,67 -18,36 0 -18,36 LUVA
2 222 espves Daami Caraydan Kumba Salla Kantola POKS RY 42,97 4,30 -15,03 0 -15,03 LUVA
3 218 parson Fairy Speedpump Gammawarning Taina Helin YLÖKK 64,64 2,86 6,64 0 6,64  
4 220 pumi Taivas Elohopean Etenee Ääneti Pirita Kurka E-HKK 52,96 3,49 -5,04 10 10  
  199 kkette Aapo Qway's Friend Quinoa Veera Niemi SWAT         HYL  
  214 schape Elma Vahtivaaran Amanda Linda Virtanen RAUMA         HYL  
  216 parson Lissu Bravefellow Larissa Annamaria Ristimäki WECA         HYL  
  217 koohon Maggie Oorbellen Maggie Suvi Reini ATT         HYL  
  219 koohon Eka Lentävän Luppakorvan Eka Vekara Henna Lappi NODO         HYL  
  221 espves Maya Zorrazo Shakira Marko Huikuri SATA         HYL  
  223 isllam Inga Vongoivan Inga Paula Ruotsalainen JAU         HYL  
  224 koohon Rex Tuulikaislan Gilderoy Zapphire Anitta Kerminen WECA         HYL  
  225 kääsna Giga Pro Auctore Giga Nigra Kirsti Kauppi PAWS         HYL  

Maksi 2, kello 12:35, tuomari Eeva-Liisa Pohjanen, koirakoita 17, ihanneaika 58 s, enimmäisaika 116 s, eteneminopeus 3,2 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 238 labnou Maisa Maisa Ida Tallqvist SWAT 40,73 4,54 -17,27 0 -17,27 SERT
2 237 lyhcol Marsa Dane Amor Victory Of Love Paula Koskinen TSAU 48,04 3,85 -9,96 0 -9,96 LUVA
3 239 rhokoi Iiro Inyeti's Ibubesi Oili Stenroos 11004841 55,35 3,34 -2,65 0 -2,65 SERT
4 233 belpat Kauko Flammeus U Should Know Me Suvi Reini ATT 43,24 4,28 -14,76 10 10  
5 228 shelam Vipo Mei Dan Han Salla Heikkilä TSAU 46,24 4,00 -11,76 10 10  
6 226 borcol M.U. Strikerprotecta Sessa Salmenoja LAW 48,72 3,80 -9,28 10 10  
7 241 pon Takku Marquee Mumbo-Jumbo Juha Mäki ATT 53,91 3,43 -4,09 10 10  
8 227 auskel Pinko Ringarooma Hime Susanna Korhonen LÄGI 55,18 3,35 -2,82 15 15  
  229 borcol BJ Something Like Black Jack Heidi Jaakkola TSAU         HYL  
  230 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄ-KÄ         HYL  
  232 espves Jetta Unna's Una Jera Ulla Tuomi SATA         HYL  
  234 meksii Milo Adentro Tlacaelel Kristiina Jokimies I-HAH         HYL  
  235 auspai Xena Black Zone's Legal Defender Tuuli Sistonen KOIVU         HYL  
  236 pitcol Dusty Snowpaw Be Pepperdust Jenni Sipilä TASSU         HYL  
  240 borcol Draama Myytin Maailma On Sun Karoliina Myllyoja VEIKK         HYL  
  242 lagrom Edi Rozebottel's Teddy Boy Tuula Kotiranta HARJA         HYL  
  252 borcol Jim Armati's Jolly Jim Kari Mankinen BAT         HYL  
  231 borcol Saarni Magical Joy I'm Your Dream Miira Hellsten LÄGI         POIS  

Mini 3, kello 15:45, tuomari Marjo Heino, koirakoita 35, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 66 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 320 shelam Hippi Nappulavaaran Ensi-Ilta Nadja Böckerman KKK 37,29 4,21 -6,71 0 -6,71  
2 313 kesvil Jade Anyway My Mercedes Elina Laakso ATT 40,50 3,88 -3,50 0 -3,50 SERT-A
3 315 kääpin Mini Bonzer's Sex Bomb Kirsi Kiljander-Aronen TSAU 41,36 3,80 -2,64 0 -2,64  
4 317 borter Carla Verticaltail`s Carla Harri Konttinen PAWS 45,24 3,47 1,24 0 1,24  
5 301 borter Messi Foo Fighters Pedal To The Medal Laura Sutinen ACE 35,51 4,42 -8,49 5 5  
6 329 shelam Kriisi Minimonsin Shocking Crisis Ilari Heikkinen VEIKK 37,14 4,23 -6,86 5 5  
7 305 shelam Luna Karvakedon Luna Hanne Vallinkoski LÄGI 38,52 4,08 -5,48 5 5  
8 326 kääpin Yoda Midnight Mover's Minas Ithil Minna Lepistö JAU 41,13 3,82 -2,87 5 5  
9 324 cavspa Remu Yours Maxwell Smart Petri Tamminen TAMSK 45,05 3,48 1,05 5 6,05  
10 300 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Hanna Sori TSAU 45,67 3,44 1,67 5 6,67  
11 335 cocspa Minni Heart Rock Crying In The Rain Jan Egeland-Jensen TAMSK 50,76 3,09 6,76 0 6,76  
12 303 kääpin Ruu Ganz Klein Miss Mustang Minna Lepistö JAU 48,72 3,22 4,72 5 9,72  
13 321 parson Flora Gwragged Annwn Thunderbolt Jari Helin YLÖKK 41,66 3,77 -2,34 10 10  
  308 vlyter Tara Ileach Athdara Mika Murtojärvi ATT 70,38 2,23 26,38 0 HYL  
  302 käävil Totte Canmoy's Give Me A Hug Kirsi Lindström ÅBSK         HYL  
  304 kleins Nape Thomdy Dom's Santino Henna Dufva ATT         HYL  
  306 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Maria Sori TSAU         HYL  
  307 shelam Sumu Sleepless Amazing Race Sari Mikkilä LAGU         HYL  
  309 kääpin Ässä Didaktic's Supernova Katja Nieminen ATT         HYL  
  310 kääsna Nera Enyos Black Beauty Julia Vornanen RÄ-KÄ         HYL  
  314 mittel Pihka Hulahulan Baila-Baila Juulia Savolainen ATT         HYL  
  316 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI         HYL  
  318 jackru Riita Pepperinos Crispy Crunch Marita Karlund WALAT         HYL  
  319 käävil Rosso Kartanon Kruunu Luwa Lexis Jarmo Kumpulainen TSAU         HYL  
  322 borter Storma Stormvind Timo Tyyskä (SWE)         HYL  
  323 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU         HYL  
  325 kääsna Trombi Peacemaker`s Black Beach Boy Taija Niemi ATT         HYL  
  327 shelam Rela Kiljuiita Jenna Kantola ATT         HYL  
  328 borter Diego Torag's Dazzling Diego Woodmyrr Sini Kaukinen PIRKU         HYL  
  330 schipp Överi Mökötuvan Överi Maria Salonen ATT         HYL  
  331 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT         HYL  
  332 shelam Nelli Karvakedon Rinsessa Eija Soiniola ATT         HYL  
  333 borter Lämä Foo Fighters Where Are We Running Noora Haapanen KOVA         HYL  
  334 schipp Allu Cazorro Antonio Heidi Jaakkola TSAU         HYL  
  336 manter Lilo Hilmanter's Madeline Kirsi Kiljander-Aronen TSAU         HYL  
  311 manter Jinx Rockstyle's Next Level Julia Åivo TSAU         POIS  

Medi 3, kello 16:40, tuomari Marjo Heino, koirakoita 22, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 66 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 346 espves Gimma Marikharon Naramig Taru Ruohonen ATT 34,64 4,53 -9,36 0 -9,36  
2 341 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU 37,56 4,18 -6,44 0 -6,44 SERT-A
3 340 koohon Bitti Wishdecoy Phantom Nicole Petteri Kerminen WECA 45,69 3,44 1,69 0 1,69  
4 354 borter Alfred Franz Melodia Szczurolapa Maren Konttinen PAWS 46,10 3,41 2,10 0 2,10  
5 353 shelam Luca Snowpaw Acorn Jari Lampinen TSAU 39,20 4,01 -4,80 5 5  
6 337 espves Marta Laronja's Disco Boogie Heli Kuronen I-HAH 42,99 3,65 -1,01 5 5  
7 347 isllam Minttu Vongoivan Druna Paula Ruotsalainen JAU 50,01 3,14 6,01 0 6,01  
8 350 kääsna Ecco Pro Auctore Ecco Nigra Kirsti Kauppi PAWS 61,90 2,54 17,90 5 22,90  
9 342 cocspa Arla Heart Rock Heart Of Glass Katri Alavalkama COC 65,85 2,38 21,85 10 31,85  
  338 koohon Vili Nordkooik's Lord Willy V. D. Bas Anitta Kerminen WECA         HYL  
  339 shelam Jope Raivoroope Elsi Pulkkinen ATT         HYL  
  343 manter Chili Hannula Renholms Tango Rosa Juha Aronen TSAU         HYL  
  344 auskel Maus Kelmi Kipenäinen Taina Westerholm ATT         HYL  
  345 pyrpap Kaffe Calins Nounours Cafe Noire Petteri Nurmi ATT         HYL  
  348 käävil Welmu Bakito´s Dark Angel Saana Koivunen TSAU         HYL  
  349 parson Kapu Pardonna's Athos Jari Valtonen TSAU         HYL  
  351 auskel zalama Roayl Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen ATT         HYL  
  352 parson Rasmus Gwragged Annwn Rambutan Taina Aitio ATT         HYL  
  356 kääsna Svante Svart Fan Eros Elina Honko WECA         HYL  
  357 mittel Dani Cefeus Dudley Of Gimli Suvi Ravi JAU         HYL  
  358 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU         HYL  
  408 isllam Natta Nuppusen Nattanemona Kaisa Saarinen ATT         HYL  

Maksi 3, kello 14:45, tuomari Marjo Heino, koirakoita 44, ihanneaika 44 s, enimmäisaika 66 s, eteneminopeus 3,6 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika Nopeus AV RV Tulos Muuta
1 383 borcol Chi Beck's Hill Goldeneye Jaakko Suoknuuti LAW 33,55 4,68 -10,45 0 -10,45  
2 372 borcol Pirtu Promillen Pirtu Tuulia Liuhto LAW 34,31 4,58 -9,69 0 -9,69  
3 392 borcol Punssi Promillen Cinzano Timo Liuhto LAW 35,42 4,43 -8,58 0 -8,58  
4 406 borcol Zen Decathlete's Sirius Black Jaakko Suoknuuti LAW 36,22 4,34 -7,78 0 -7,78  
5 360 borcol Kiri Saunajaakon Taxman Tiina Koistinen RIMA 36,97 4,25 -7,03 0 -7,03  
6 366 sakpai Armi Mira Vom Schopperweg Suvi Reini ATT 41,03 3,83 -2,97 0 -2,97  
7 407 belpat Roosa Kuunsirpin Under The Stars Maria Keskitalo HARJA 42,79 3,67 -1,21 0 -1,21  
8 363 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW 31,99 4,91 -12,01 5 5  
9 391 borcol Jay Myytin Oikee Asenne Marko Kivihalme HSKH 34,51 4,55 -9,49 5 5  
10 395 kroati Satiainen Mawlch Satir Tommi Raita-aho TAMSK 35,80 4,39 -8,20 5 5  
11 371 espves Jekku Zorrazo Pepita Hilkka Leino-Forsman KKK 40,61 3,87 -3,39 5 5  
12 389 borcol Pyry Little Step's Vroom Sari Sailas HI-HA 42,11 3,73 -1,89 5 5  
13 384 snauts Stella Tacillan Yes The Day Sirpa Vittinki LAGU 43,28 3,63 -0,72 5 5  
14 399 auskel Ansa Nallikallion Auringonkukka Mia Tikkanen ATT 37,72 4,16 -6,28 10 10  
15 361 auskel Yty Kelmi Meni Jo Eeva Ylinen P-HAU 47,44 3,31 3,44 10 13,44  
16 396 borcol Into Saunajaakon Breakthru Tiina Koistinen RIMA 35,65 4,40 -8,35 15 15  
17 401 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT 41,04 3,83 -2,96 15 15  
18 370 borcol Sisu Kvarkin Ardbeg Veijo Koistinen RIMA 41,20 3,81 -2,80 15 15  
19 380 parcol Urho Topikan De Ville Marianna Vähä-Ettala RAUMA 55,16 2,85 11,16 10 21,16  
20 381 siphus Polar Arctic Soul Sibir Shostakovich Taru Mäkelä ATT 63,77 2,46 19,77 5 24,77  
  359 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT         HYL  
  362 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW         HYL  
  364 borcol Brandy Promillen Brandy Timo Liuhto LAW         HYL  
  365 kroati Böödi Lark Con Maige Tommi Raita-aho TAMSK         HYL  
  368 borcol Spessu Eyewitness Modern Stalking Outi Lehvä HAU         HYL  
  369 auspai Rasa Ozahula Xara Katariina Koskinen RSKK         HYL  
  373 shelam Kio Benjamin Elina Jalonen ATT         HYL  
  374 borcol Jaime Decathlete's Gallardo Tiina Kuusisto ATT         HYL  
  375 borcol Fleet Tammikallion Zaguero Petri Mannonen TSAU         HYL  
  376 borcol Diego Trust Your Heart Glen Timo Sutinen ACE         HYL  
  377 borcol Ralli Rascal Sara Malinen HSKH         HYL  
  378 lyhcol Flora Lubin's Garden Flower Taija Salo TAMSK         HYL  
  379 borcol Tuuri Never Never Land U' Dare Devil Iris Kieme PAGIS         HYL  
  382 borcol Iisi Piggyland´s Icewein Taija Salokannel TSAU         HYL  
  385 borcol Särmä Jolly Agile Finntastic Fizz Sakari Linnavuori HSKH         HYL  
  386 borcol Urho Päkäpaimenen Luojan Lykky Jussi Hintikka TAMSK         HYL  
  387 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen ATT         HYL  
  388 borcol Kharon Oakmeadow Spellcaster Eve Taipale TSAU         HYL  
  390 borcol Siisti Eyewitness Tru Luxury Esa Muotka HAU         HYL  
  394 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU         HYL  
  398 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg ATT         HYL  
  400 auspai Raita Pyrzillac's Windmillie Hilkka Kallinen KKK         HYL  
  404 auskel Lyyti Musnat Cardemum Tuija Rahkama ATT         HYL  
  408 borcol Lotto Tronic Junex Johanna Mankinen BAT         HYL  
  393 sakpai Pink Nexocan Fuxia Helena Heino RAUMA         POIS