Kilpailu 21.4.2016 Avoin, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Sanna Kunnasvirta, koirakoita 14, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 18 mittel Flow Johanna Tanskanen TSAU 32,23 -12,77 0 -12,77  
2 13 shelam Witzi Asko Jokinen TSAU 34,17 -10,83 0 -10,83  
3 6 borter Elli Päivi Vihe MYNSK 32,27 -12,73 5 5  
4 4 x-rotu Vinha Annina Ekman ATT 51,43 6,43 0 6,43  
5 15 x-rotu Risto Vera Hakala ATT 47,73 2,73 15 17,73  
  11 tarupi Lilli Markus Ahtinen ATT 36,22 -8,78 0 -8,78 ULKOP
  3 mittel Hurri Heli Ollila TSAU       HYL  
  5 tarupi Lilli Markus Ahtinen ATT       HYL  
  8 kesvil Jade Mirva Komulainen ATT       HYL  
  10 schipp Niki Emma Ojala ATT       HYL  
  12 borter Elli Päivi Vihe MYNSK       HYL ULKOP
  14 parson Paavo Henna Nikkanen ATT       HYL  
  16 shelam Kirppu Lotta Jokinen TSAU       HYL  
  19 shelam Witzi Asko Jokinen TSAU       HYL ULKOP
  1 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU       POIS  
  2 popopl Luna Maaret Ridanpää ATT       POIS  
  7 shelam Rudi Jessica Tiljander TSAU       POIS  
  9 popopl Luna Maaret Ridanpää ATT       POIS ULKOP
  17 popopl Luna Maaret Ridanpää ATT       POIS ULKOP

Medi, tuomari Sanna Kunnasvirta, koirakoita 14, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 11 espves Reima Hanna Häkkinen ATT 26,42 -18,58 0 -18,58  
2 4 shelam Hilma Asko Jokinen TSAU 29,88 -15,12 0 -15,12  
3 5 shelam Noona Fanny Lindfors ATT 30,15 -14,85 0 -14,85  
4 6 espves Rommi Saila Sovela TSAU 35,33 -9,67 0 -9,67  
5 10 espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK 34,91 -10,09 5 5  
  12 espves Rommi Saila Sovela TSAU 40,87 -4,13 5 5 ULKOP
  1 shelam Luca Eva Kajander TSAU       HYL  
  3 espves Nemi Anniina Luostarinen MYNSK       HYL  
  7 espves Gimma Taru Ruohonen TSAU       HYL  
  8 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU       HYL  
  9 shelam Niitti Katja Taskinen SWAT       HYL  
  13 espves Pipsa Taru Ruohonen TSAU       HYL  
  14 shelam Niitti Katja Taskinen SWAT       HYL ULKOP
  15 auskel Eka Tiina Selenius TSAU       HYL  
  2 dalmat Pippa Tarja Helsi ATT       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Sanna Kunnasvirta, koirakoita 20, ihanneaika 45 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 shelam Kio Elina Jalonen ATT 35,16 -9,84 0 -9,84  
2 18 parcol Tyyne Olivia Helin TSAU 47,97 2,97 5 7,97  
3 9 pitcol Ami Pasi Pohjanpalo WUH 49,63 4,63 5 9,63  
  14 auskel Binka Jan Dahl HANKO 27,29 -17,71 0 -17,71 ULKOP
  13 shelam Kio Erja Sirpiö ATT 39,38 -5,62 0 -5,62 ULKOP
  6 lyhcol Marsa Paula Koskinen TSAU 45,28 0,28 0 0,28 ULKOP
  20 labnou Pommac Katja Taskinen SWAT 49,76 4,76 5 9,76 ULKOP
  12 lyhcol Marsa Paula Koskinen TSAU 56,74 11,74 5 16,74 ULKOP
  1 lyhcol Marsa Paula Koskinen TSAU       HYL  
  2 auspai Nala Anna Laakso ATT       HYL  
  4 borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       HYL  
  5 borcol Rai Rai Santtu Stenberg TSAU       HYL  
  7 auskel Binka Jan Dahl HANKO       HYL  
  8 belpat Leika Anni Törhönen TSAU       HYL  
  10 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL  
  11 labnou Pommac Katja Taskinen SWAT       HYL  
  15 borcol Vii Anne Ristiniemi TSAU       HYL ULKOP
  16 siphus Polar Taru Mäkelä ATT       HYL  
  19 auspai Gitta Kirsi Kemppainen ATT       HYL  
  21 belpat Leika Anni Törhönen TSAU       HYL ULKOP
  17 borcol Rai Rai Santtu Stenberg TSAU       POIS ULKOP