Kilpailu 19.8.2017 B agilityrata, C hyppyrata yhteistulos, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini 3] [Medi 3] [Maksi 3]

Mini 3 yhteistulos, koirakoita 30
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 25 ceskyt Voltti Sötnosar's Fantom Jarno Järvinen MYNSK 82,49 -5,51 0 -5,51 PiirinM
5 B agilityrata 42,99 -2,01 0 -2,01  
4 C hyppyrata 39,50 -3,50 0 -3,50  
2 17 lägpys Pippa Mystarz Flyer To Jaxonville Siiri Toivonen TASSU 92,53 4,53 0 4,53 PiirinM
7 B agilityrata 48,79 3,79 0 3,79  
8 C hyppyrata 43,74 0,74 0 0,74  
3 26 parson Vesper Scream Cracker's Daily-Dose-Of-Joy Mikael Mildh LAW 71,30 -16,70 5 5 PiirinM
8 B agilityrata 37,67 -7,33 5 5  
1 C hyppyrata 33,63 -9,37 0 -9,37  
4 14 shelam Stella Shetwood Dazzling Lady Sonia Delatte ATT 72,89 -15,11 5 5 PiirinM
9 B agilityrata 38,21 -6,79 5 5  
3 C hyppyrata 34,68 -8,32 0 -8,32  
5 18 shelam Wii Käpäläkoplan Wii Heidi Kohonen ATT 73,58 -14,42 5 5 PiirinM
4 B agilityrata 41,08 -3,92 0 -3,92  
9 C hyppyrata 32,50 -10,50 5 5  
6 1 parson Lupe Scream Cracker's Gt-To-Go Mikael Mildh LAW 80,78 -7,22 5 5 PiirinM
3 B agilityrata 40,83 -4,17 0 -4,17  
11 C hyppyrata 39,95 -3,05 5 5  
7 16 shelam Maya Amarantes Y.S.L Parisienne Hanna Sori TSAU 81,27 -6,73 5 5 PiirinM
2 B agilityrata 39,97 -5,03 0 -5,03  
12 C hyppyrata 41,30 -1,70 5 5  
8 32 lanhee Poca Coppercoat's Pocahontas Heel Rita Larjava ATT 84,14 -3,86 5 5 PiirinM
11 B agilityrata 44,42 -0,58 5 5  
5 C hyppyrata 39,72 -3,28 0 -3,28  
9 21 mittel Iisa Jemeritan Multicolor Geisha Inkeri Vapalahti TASSU 94,57 7,78 5 12,78 PiirinM
13 B agilityrata 52,78 7,78 5 12,78  
7 C hyppyrata 41,79 -1,21 0 -1,21  
  2 shelam Leya Kuukivi Imekaunike Maria Sori TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
10 C hyppyrata 33,71 -9,29 5 5  
  3 parson Tuure Double Barrel's Dynamic Diesel Asko Nissinen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
13 C hyppyrata 44,84 1,84 15 16,84  
  4 shelam Tiuhti Mei Dan Mörk Björk Maria Savonen TASSU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
6 C hyppyrata 41,26 -1,74 0 -1,74  
  5 kääpin Manu Magnum Petra Malin ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  6 ceskyt Loiste Findafriend Adorable Abbe Jarno Järvinen MYNSK       HYL PiirinM
6 B agilityrata 44,21 -0,79 0 -0,79  
  C hyppyrata       HYL  
  7 parson Fanny Scotstyles Cha Cha Cha Jenni Hoviseppä TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  8 schipp Bami Pikkuhäjyn Biparminttu Pilvi Ekman ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  9 käävil Pulla Trucker's Obsession Sanna Kunnasvirta TSAU       HYL PiirinM
1 B agilityrata 39,04 -5,96 0 -5,96  
  C hyppyrata       HYL  
  11 parson Paavo Speedpump Betacrisis Henna Nikkanen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  13 jackru Messi Tikkatassun Oiva Onnenpoika Arja Heinonen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  19 kesvil Iina Goldfire's Laika Erika Ventelä TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  23 borter Tico Mel Arctic In Flames Riitta Laitinen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  24 kääpin Sakari Cherryfellow's I'm Midnight Mover Satu Sirpiö TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  27 shelam Rudi Looney Toonie's Gold Rush Jessica Tiljander TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  28 shelam Ella Snowglow's Enigmatic Mariella Merja Hakala TASSU       HYL PiirinM
10 B agilityrata 38,56 -6,44 5 5  
  C hyppyrata       HYL  
  30 kääpin Koru Aurra Sing Black Jewel Maarit Merilä TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
2 C hyppyrata 34,42 -8,58 0 -8,58  
  31 schipp Niki Bilgepump's Geisha Emma Ojala ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  33 shelam Witzi Käpäläkoplan Lumitassu Asko Jokinen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  34 käävil Ruuti Zebec She Smiles Susanna Korhonen LÄGI       HYL  
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  35 parson Enni Scotstyles Super Chili Marja Karjalainen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  36 schipp Mey Pikkuhäjyn Lumene Pilvi Ekman ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  10 parson Bruce Batman Ida Tallqvist SWAT       POIS PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       POIS  
  15 shelam Rela Kiljuiita Jenna Kantola LAW       POIS PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       POIS  

Medi 3 yhteistulos, koirakoita 29
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 49 parson Nipa Ratkiller Funky Mikael Mildh LAW 78,59 -9,41 5 5 PiirinM
4 B agilityrata 42,20 -2,80 5 5  
2 C hyppyrata 36,39 -6,61 0 -6,61  
2 54 shelam Kirppu Snowpaw Fairy Mary Lotta Jokinen TSAU 85,65 0,22 5 5,22 PiirinM
6 B agilityrata 45,22 0,22 5 5,22  
5 C hyppyrata 40,43 -2,57 0 -2,57  
3 70 kromfo Lei Krumme Furche Hawaian Lei Jaana Mero ATT 80,91 -7,09 10 10 PiirinM
3 B agilityrata 41,44 -3,56 5 5  
9 C hyppyrata 39,47 -3,53 5 5  
4 40 isllam Natta Nuppusen Nattanemona Kaisa Saarinen ATT 98,26 10,72 5 15,72 PiirinM
10 B agilityrata 55,72 10,72 5 15,72  
6 C hyppyrata 42,54 -0,46 0 -0,46  
5 48 lagrom Dita Angelines Goccia Di Rugiada Anniina Karpomäki TSAU 97,45 9,87 10 19,87 PiirinM
12 B agilityrata 54,87 9,87 10 19,87  
7 C hyppyrata 42,58 -0,42 0 -0,42  
  37 schape Hilda Puuparran Viola Kati Mäkelä TSAU       HYL PiirinM
2 B agilityrata 47,19 2,19 0 2,19  
  C hyppyrata       HYL  
  38 espves Reima Caraydan Gustnado Johanna Suuronen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
8 C hyppyrata 35,18 -7,82 5 5  
  39 shelam Yodi Käpäläkoplan Yodi Marjo Korander-Taavitsainen SISU       HYL  
8 B agilityrata 42,22 -2,78 15 15  
  C hyppyrata       HYL  
  41 auskel Maus Kelmi Kipenäinen Taina Westerholm LAW       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  42 manter Speedy Hannula Renholms Roslagens Ros Kirsi Kiljander-Aronen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  43 kesvil Echo Woolly Bohemia's Jar Jar Binks Sofia Knuts TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  44 auskel Toka Royal Coctail Arctic Frozen Sand Tiina Selenius TSAU       HYL PiirinM
11 B agilityrata 51,31 6,31 10 16,31  
  C hyppyrata       HYL  
  45 shelam Luca Snowpaw Acorn Eva Kajander TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
1 C hyppyrata 34,42 -8,58 0 -8,58  
  46 shelam Hilma Villanillan Eternal Elaisa Minna Koskinen TSAU       HYL PiirinM
5 B agilityrata 43,22 -1,78 5 5  
  C hyppyrata       HYL  
  50 shelam Loru Päättymätön Taika Sanna Hovila ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  51 shelam Riski Amazing Avici Of Endless Bina's Love Jenna Kantola LAW       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  52 koohon Nemo Of Aura Mar-lee Emiel Charisma Harry Ekman TSAU       HYL PiirinM
7 B agilityrata 47,04 2,04 5 7,04  
  C hyppyrata       HYL  
  53 auskel zalama Royal Coctail Zalmiacci Marika Ruohonen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
3 C hyppyrata 37,17 -5,83 0 -5,83  
  55 parson Cosmo Scream Cracker's Cosmos Is Rockin' Matti Kautiainen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
4 C hyppyrata 37,60 -5,40 0 -5,40  
  56 schape Koppalainen Puuparran Saara Anna-Mari Nurmi TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  57 schape Heta Puuparran Vuokko Janne Marjanen MYNSK       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  58 borcol MiG Aisknekht Vanquish Janita Leinonen LAW       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  59 espves Rommi Nadador Earwen Saila Sovela TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  60 pyrpap Cromi Drole D'oiseau T'amie Adroite Julianne Kemppainen RÄHMIS       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  62 parson Urho Juurusjärven Urho Minna Määttä TASSU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  65 auskel Eka Kisentel's Arrawa Ariel Tiina Selenius TSAU       HYL PiirinM
1 B agilityrata 42,13 -2,87 0 -2,87  
  C hyppyrata       HYL  
  66 shelam Lilli Kaunissaaren Lilla Madde Essi Joronen TASSU       HYL PiirinM
9 B agilityrata 50,32 5,32 10 15,32  
  C hyppyrata       HYL  
  67 kesvil Imma Woolly Bohemia's Midnight Queen Sofia Knuts TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  69 shelam Noona Agarwaen Anyer Fanny Lindfors LAW       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  

Maksi 3 yhteistulos, koirakoita 39
Sija Nro Rotu Nimi Virallinen nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 76 borcol Fu Against All Odds Czech Fan Janita Leinonen LAW 65,37 -22,63 0 -22,63 PiirinM
1 B agilityrata 34,33 -10,67 0 -10,67  
2 C hyppyrata 31,04 -11,96 0 -11,96  
2 91 borcol Rai Rai Tending Qui Vive Santtu Stenberg TSAU 65,28 -22,72 5 5 PiirinM
3 B agilityrata 34,51 -10,49 5 5  
1 C hyppyrata 30,77 -12,23 0 -12,23  
3 92 lyhcol Zorya Allegory Rowena Niina Manninen TSAU 88,82 3,88 5 8,88 PiirinM
2 B agilityrata 48,88 3,88 0 3,88  
11 C hyppyrata 39,94 -3,06 5 5  
4 101 borcol Vuokko Myytin Asfaltti Polttaa Jari Leino ATT 76,52 -11,48 35 35 PiirinM
6 B agilityrata 41,62 -3,38 15 15  
17 C hyppyrata 34,90 -8,10 20 20  
  72 borcol Teema Tending Quantum Maria Savonen TASSU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  74 borcol Siro Shadoway's Forever Magic Suvi Väliharju ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  77 auskel Kasku Kauhee Smok Mia Tikkanen ATT       HYL PiirinM
7 B agilityrata 45,10 0,10 20 20,10  
  C hyppyrata       HYL  
  78 borcol Iisi Piggyland's Icewein Taija Salokannel TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  79 parcol Kiki Ovenslope Beauty And The Beast Martta Riihimäki ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  80 novnou Ippu Redadict Bluffing Into Blind Helena Virtanen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  81 borcol Freya All Zet By All Means Freya Marianne Asikainen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  82 auskel Hupi Nallikallion Kaitse O Viksu Tiina Jaakkola SWAT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  83 borcol Pinja Peatdigger Bracken Tiina Järvinen LAW       HYL PiirinM
4 B agilityrata 38,39 -6,61 5 5  
  C hyppyrata       HYL  
  84 borcol Liina Garth Fire Terhi Leonsaari TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
8 C hyppyrata 34,32 -8,68 5 5  
  85 borcol Chhaina Päkäpaimenen Korkojen Kera Bea Snellman ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  86 borcol Ritva Strömsfors Ritva Merja Hakala TASSU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
16 C hyppyrata 41,22 -1,78 10 10  
  87 auspai Dex Black Zone's Crown Imperial Bror Svarfvar ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  88 belpam Gia Flammeus Magic Magia Maria Sori TSAU       HYL PiirinM
5 B agilityrata 41,15 -3,85 10 10  
  C hyppyrata       HYL  
  89 auspai Chili Cryptonite Kittyhawk Kaisa Kivi ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
9 C hyppyrata 35,18 -7,82 5 5  
  90 borcol Olavi Sauropod Anette Lindell TASSU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
5 C hyppyrata 33 -10,00 0 -10,00  
  93 auspai Nala Ounou Metka Mustamaija Anna Laakso ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  95 borcol Becks Johan On Boogie Esa Lehdistö ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
3 C hyppyrata 32,04 -10,96 0 -10,96  
  96 borcol Rapp Jenzan Rapp Petri Mannonen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  97 auskel Neo Nallikallion Mä Olen Niin Pop Tapio Mäntysalo ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
12 C hyppyrata 40,83 -2,17 5 5  
  98 auskel Armas Redqliff's Guru Undercover Eeva Välilä ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  99 pitcol Rambo Say Wuf No Can Do Jenni Keskimäki ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
6 C hyppyrata 40 -3,00 0 -3,00  
  100 sakpai Wicca Nexocan Goi Julianne Kemppainen RÄHMIS       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  102 borcol Dao Glenda Jaakko Suoknuuti LAW       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  103 pyrpal Iitu Eglogue De L\'oree Des Sapins Petteri Nurmi ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  104 borcol Pixie Tronic Pandora Marianne Asikainen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  105 borcol Ilo Easypower's Ariel Taija Salokannel TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
4 C hyppyrata 32,51 -10,49 0 -10,49  
  106 auskel Lahja Spinifex Lahja Tapio Mäntysalo ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
10 C hyppyrata 38,17 -4,83 5 5  
  107 borcol Grace Downforce Grace Heidi Karanko WECA       HYL  
  B agilityrata       HYL  
7 C hyppyrata 31,14 -11,86 5 5  
  108 borcol Kharon Oakmeadow Spellcaster Eve Taipale TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  109 pirset Nilsson Original Quiet Nights Marika Tiittanen TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
14 C hyppyrata 41,16 -1,84 5 5  
  110 auskel Noah Maiskis Milou Sonja Paavola TSAU       HYL PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       HYL  
  111 borcol Live Valmis Live Jasmina Mero ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
15 C hyppyrata 39,18 -3,82 10 10  
  112 lagrom Roki Nuxo Troy Minna Hietanen ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
  C hyppyrata       HYL  
  113 auspai Who Blue-Beacon Beyla Of Misty Dawn Laura Lehtismäki ATT       HYL PiirinM
  B agilityrata       HYL  
13 C hyppyrata 41,15 -1,85 5 5  
  75 labnou Maisa Maisa Ida Tallqvist SWAT       POIS PiirinM
  B agilityrata       POIS  
  C hyppyrata       POIS  

*) huomioitu yhteistuloksessa