Marika tukiepikset 6.8.2016 6.8.16, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi] [Mini] [Medi] [Maksi] [Mini] [Medi] [Maksi]

Startti, mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 11, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 lanhee Max Fredriika Santanen   13,00 -37,00 0 -37,00  
2 2 ceskyt Winstern Riikka Järvinen TSAU 15,47 -34,53 0 -34,53  
3 1 gribru Tryffeli Nina Aalto TSAU 17,37 -32,63 0 -32,63  
4 5 kääpin Ion Miia Anttila ATT 12,49 -37,51 5 5  
5 9 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 18,59 -31,41 5 5  
6 4 gribru Latte Nina Aalto TSAU 19,78 -30,22 5 5  
7 8 mittel Onerva Pamela Vahalahti TSAU 19,22 -30,78 10 10  
8 6 gribel Mocca Nina Aalto TSAU 26,97 -23,03 15 15  
9 11 schipp Juju Maija Ojala ATT 29,85 -20,15 30 30  
  10 parson Beastie Katja Nyman ATT 11,56 -38,44 30 30 ULKOP
  3 parson Beastie Katja Nyman ATT       KESK  

Startti, medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 7, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 espves Unna Heidi Heikonen   9,03 -40,97 0 -40,97  
2 7 espves Sulo Tiina Väli-Mattila   9,68 -40,32 0 -40,32  
3 4 shelam Renly Riikka Laaksonen   11,16 -38,84 0 -38,84  
4 1 pumi Faina Susanne Backman-Mendelin   14,09 -35,91 5 5  
  2 espves Sulo Tiina Väli-Mattila   10,95 -39,05 0 -39,05 ULKOP
  3 espves Unna Heidi Heikonen   10,44 -39,56 10 10 ULKOP
  6 pumi Faina Susanne Backman-Mendelin   19,06 -30,94 20 20 ULKOP

Startti, maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 5, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 borcol Venko Tiina Muros   9,68 -40,32 0 -40,32  
2 3 mudi Hipsu Eeva-Stiina Hatakka ATT 11,07 -38,93 0 -38,93  
3 4 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 11,62 -38,38 0 -38,38  
  1 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 15,28 -34,72 5 5 ULKOP
  5 borcol Venko Tiina Muros   13,56 -36,44 10 10 ULKOP

Möllit, mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 14, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 12 x-rotu Sabrina Annika Ekman   27,00 -23,00 0 -23,00  
2 14 gribru Tofu Nina Aalto   27,22 -22,78 0 -22,78  
3 3 pomera Missy Pamela Vahalahti   31,12 -18,88 0 -18,88  
4 5 petbra CousCous Nina Aalto   36,00 -14,00 0 -14,00  
5 4 lanhee Max Fredriika Santanen   24,31 -25,69 5 5  
6 6 lanhee Kerttu Heli Roström   33,66 -16,34 15 15  
7 13 parson Stella Oona Mäntysaari   31,97 -18,03 25 25  
8 10 mittel Onerva Pamela Vahalahti   53,86 3,86 30 33,86  
  9 parson Stella Oona Mäntysaari   18,00 -32,00 0 -32,00 ULKOP
  2 gribel Manteli Nina Aalto   26,38 -23,62 0 -23,62 ULKOP
  11 gribru Pähkinä Nina Aalto   28,75 -21,25 0 -21,25 ULKOP
  1 x-rotu Sabrina Annika Ekman   28,97 -21,03 0 -21,03 ULKOP
  8 x-rotu Vinha Annika Ekman   30,25 -19,75 0 -19,75 ULKOP
  7 shelam Kirppu Lotta Jokinen   32,28 -17,72 20 20 ULKOP

Möllit, medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 3, ihanneaika 50 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 espves Sulo Tiina Väli-Mattila   22,91 -27,09 10 10  
  2 auskel Zalama Marika Ruohonen   19,95 -30,05 5 5 ULKOP
  1 espves Sulo Tiina Väli-Mattila   36,81 -13,19 25 25 ULKOP

Möllit, maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 5
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 6 novnou Della Laura Jortama   21,16 21,16 0 21,16  
2 3 lyhcol Pekko Mari Välikangas   27,00 27,00 10 37,00  
  5 auskel Frida Tiina Kontto   17,94 17,94 0 17,94 ULKOP
  4 auskel Tykki Marika Ruohonen   46,34 46,34 30 76,34 ULKOP
  1 novnou Della Laura Jortama   40,19 40,19 45 85,19 ULKOP

Avoin, mini, tuomari Meri Johansson, koirakoita 7, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 6 gribel Manteli Nina Aalto   45,44 -14,56 0 -14,56  
2 5 schipp Maisa Anne Lankiniemi   45,87 -14,13 0 -14,13  
3 1 gribru Pähkinä Nina Aalto   49,41 -10,59 0 -10,59  
4 3 shelam Kirppu Lotta Jokinen   35,38 -24,62 5 5  
  2 schipp Maisa Anne Lankiniemi   46,12 -13,88 0 -13,88 ULKOP
  4 kleins Hulda Pamela Vahalahti         HYL  
  7 shelam Della Lena Karlsson         HYL  

Avoin, medi, tuomari Meri Johansson, koirakoita 5, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 schape Hilda Kati Mäkelä   40,28 -19,72 0 -19,72  
2 4 kromfo Ida Elina Kukkonen   40,72 -19,28 0 -19,28  
3 2 shelam Luca Eva Kajander   35,12 -24,88 15 15  
  1 kromfo Ida Elina Kukkonen   44,75 -15,25 5 5 ULKOP
  3 auskel Zalama Marika Ruohonen         HYL  

Avoin, maksi, tuomari Meri Johansson, koirakoita 9, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 holpal Wimma Taina Korhonen   35,00 -25,00 0 -25,00  
2 7 mudi Jekku Eeva-Stiina Hatakka   44,22 -15,78 5 5  
3 1 borcol Riesa Nina Saarentaa   35,47 -24,53 10 10  
4 4 auskel Tykki Marika Ruohonen   49,75 -10,25 10 10  
  2 borcol Oiva Maija Rannikko         HYL  
  3 mudi Jekku Eeva-Stiina Hatakka         HYL ULKOP
  6 borcol Riesa Nina Saarentaa         HYL ULKOP
  8 borcol Oiva Maija Rannikko         HYL ULKOP
  9 holpal Wimma Taina Korhonen         HYL ULKOP