Kilpailu 8.2.2017 Startti, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 14, ihanneaika 48 s, enimmäisaika 96 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 18,37 -29,63 0 -29,63  
2 5 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 21,13 -26,87 0 -26,87  
3 13 shelam Scilla Janita Lehikoinen   24,78 -23,22 0 -23,22  
4 8 pomera Missy Pamela Vahalahti ATT 25,60 -22,40 0 -22,40  
5 6 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 24,47 -23,53 5 5  
6 2 auster Nano Saara Lamminen   31,54 -16,46 5 5  
7 11 koohon Lemon Anne Trygg ATT 26,60 -21,40 10 10  
8 3 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 50,22 2,22 15 17,22  
9 12 mittel Lucy Paula Markkula ATT 35,28 -12,72 25 25  
10 1 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU 38,68 -9,32 40 40  
  14 shelam Kessu Eetu Rajala TSAU 15,31 -32,69 0 -32,69 ULKOP
  4 shelam Kessu Eetu Rajala TSAU 15,81 -32,19 0 -32,19 ULKOP
  9 dalmat Pörri Tarja Helsi-Ojaranta ATT 49,31 1,31 45 46,31 ULKOP
  10 schipp Juju Maija Ojala ATT       KESK  

Medi, koirakoita 11, ihanneaika 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 17 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 16,57 -31,43 0 -31,43  
2 15 schipp Remu Riikka Korkalainen TSAU 18,44 -29,56 0 -29,56  
3 23 shiba Nero Janette Piirto TSAU 20,81 -27,19 0 -27,19  
4 20 kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU 18,15 -29,85 5 5  
5 22 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 24,31 -23,69 5 5  
6 24 auskel Toka Aino Stenberg TSAU 31,84 -16,16 20 20  
7 16 shelam Sunny Lilly Østrup   28,94 -19,06 25 25  
  19 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 15,43 -32,57 0 -32,57 ULKOP
  18 kromfo Ida Elina Kukkonen TSAU 19,47 -28,53 0 -28,53 ULKOP
  14 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 30,57 -17,43 0 -17,43 ULKOP
  21 parson Sky Mervi Juntunen TSAU 20,13 -27,87 5 5 ULKOP

Maksi, koirakoita 21, ihanneaika 48 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 44 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 16,75 -31,25 0 -31,25  
2 43 lyhcol Hupi Vilja Korpisaari   21,19 -26,81 0 -26,81  
3 24 fiespa Hertta Nora Torkkeli HARJA 25,34 -22,66 0 -22,66  
4 35 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 18,38 -29,62 5 5  
5 31 auskel Neo Tapio Mäntysalo ATT 20,19 -27,81 5 5  
6 29 isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 37,59 -10,41 5 5  
7 39 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 16,07 -31,93 15 15  
8 38 labnou Muusi Ida Tallqvist SWAT 22,50 -25,50 15 15  
9 40 labnou Siru Birgitta Karhunen MYNSK 29,69 -18,31 15 15  
10 28 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 30,40 -17,60 25 25  
11 33 x-rotu Nefer Susanna Jokinen TSKK 31,94 -16,06 30 30  
12 36 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 23,94 -24,06 35 35  
13 37 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 61,03 13,03 25 38,03  
14 42 borcol Ixi Tiia Mäenpää TSAU 50,00 2,00 45 47,00  
15 27 belpat Jero Janette Piirto TSAU 42,50 -5,50 50 50  
  32 fiespa Hertta Nora Torkkeli HARJA 25,35 -22,65 5 5 ULKOP
  30 borcol Sokka Aina Stenberg ATT 26,63 -21,37 10 10 ULKOP
  25 labnou Muusi Ida Tallqvist SWAT 28,19 -19,81 20 20 ULKOP
  26 borcol Sokka Aina Stenberg ATT 38,03 -9,97 20 20 ULKOP
  41 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 38,38 -9,62 20 20 ULKOP
  34 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 24,46 -23,54 45 45 ULKOP