Kilpailu 6.9.2017 Epäviralliset/STARTTI, paikka RC-Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, kello 18:00, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 8, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 mopsi Muru Wilma Syrjänen TSAU 26,05 -33,95 5 5  
2 2 käävil Noora Jarmo Kumpulainen TSAU 42,21 -17,79 5 5  
3 10 phalen Naela Maiju Valtonen RAUMA 19,98 -40,02 15 15  
  3 phalen Naela Maiju Valtonen RAUMA 18,88 -41,12 0 -41,12 ULKOP
  11 mopsi Muru Wilma Syrjänen TSAU 22,59 -37,41 0 -37,41 ULKOP
  9 käävil Noora Jarmo Kumpulainen TSAU 23,96 -36,04 0 -36,04 ULKOP
  1 jackru Pina Krista Laukkanen RAUMA 24,25 -35,75 0 -35,75 ULKOP
  7 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 22,58 -37,42 25 25 ULKOP

Medi, kello 18:00, koirakoita 2, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 10 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 21,76 -38,24 0 -38,24  
2 11 brater Retu Veera Sipilä SCKCS 46,26 -13,74 30 30  
  9 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT       POIS  
  12 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 13, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,5 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 23 dalmat Pörri Tarja Helsi ATT 17,11 -42,89 0 -42,89  
2 15 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 19,71 -40,29 0 -40,29  
3 17 novnou Nova Taija Laitala RAUMA 24,06 -35,94 5 5  
4 19 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 26,39 -33,61 5 5  
5 18 espves Pedro Miamari Lehtonen RAUMA 22,03 -37,97 15 15  
6 24 espves Bono Eva Kajander TSAU 26,57 -33,43 25 25  
7 14 auskel YKS Tiina Selenius TSAU 38,23 -21,77 40 40  
  13 novnou Nova Taija Laitala RAUMA 19,21 -40,79 0 -40,79 ULKOP
  21 espves Pedro Miamari Lehtonen RAUMA 22,80 -37,20 5 5 ULKOP
  22 auskel YKS Tiina Selenius TSAU 33,79 -26,21 40 40 ULKOP
  20 sakpai Karda Teija Paijola SWAT       HYL ULKOP
  27 sakpai Karda Teija Paijola SWAT       HYL ULKOP
  16 schape Kuje Sanni Ahanen         HYL  
  25 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH       POIS  
  26 borcol Oro Marika Ruohonen TSAU       POIS