Kilpailu 4.12.2017 Startti, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari PetriMannonen, koirakoita 7, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 2,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 schipp Juju Maija Ojala ATT 19,56 -20,44 0 -20,44  
2 1 x-rotu Riemu Birgitta Virsiheimo TSAU 33,10 -6,90 0 -6,90  
3 7 petbra Tyyris Leena Pohjaranta WECA 38,65 -1,35 5 5  
4 2 parson Iisa Milja Silvasti TSAU 29,19 -10,81 15 15  
  4 gribru Igor Pauliina Tapola LSKK 24,25 -15,75 0 -15,75 ULKOP
  9 parson Iisa Milja Silvasti TSAU 58,72 18,72 30 48,72 ULKOP
  6 x-rotu Riemu Birgitta Virsiheimo TSAU       KESK ULKOP
  3 koohon Lemon Anne Trygg ATT       POIS  
  5 jackru Edi Tiina Salonen TSAU       POIS ULKOP

Medi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 8, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 2,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 cocspa Hilppa Susanna Korhonen LÄGI 16,96 -23,04 0 -23,04  
2 5 walter Rhok Tiina Muros TSAU 17,09 -22,91 0 -22,91  
3 4 kesvil Nape Heidi Kursi   20,73 -19,27 0 -19,27  
4 6 shelam Tico Eerika Henttunen   25,63 -14,37 0 -14,37  
5 2 espves Hani Pirjo Rautiainen TSAU 24,29 -15,71 5 5  
6 1 snauts Sara Katja Koskinen TSAU 30,37 -9,63 15 15  
  8 cocspa Hilppa Susanna Korhonen LÄGI 19,70 -20,30 15 15 ULKOP
  7 snauts Sara Katja Koskinen TSAU 31,06 -8,94 15 15 ULKOP

Maksi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 13, ihanneaika 40 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 2,3 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 13 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 14,47 -25,53 0 -25,53  
2 7 pinser Rosi Eerika Kiiski TSAU 18,41 -21,59 0 -21,59  
3 15 pirset Siri Linnea Löfroth TSAU 20,26 -19,74 0 -19,74  
4 2 borcol Oro Marika Ruohonen TSAU 19,04 -20,96 5 5  
5 6 snauts Osku Teija Virtaranta ATT 23,98 -16,02 5 5  
6 5 espves Bono Eva Kajander TSAU 20,71 -19,29 15 15  
7 10 borcol Letty Hannah Eskow   22,17 -17,83 15 15  
8 3 porves Tiuhti Petra Pippingsköld ATT 20,56 -19,44 20 20  
9 14 borcol Inxu Anne Ristiniemi TSAU 47,25 7,25 40 47,25  
  11 x-rotu Repe Titta Vikman TASSU 26,61 -13,39 10 10 ULKOP
  9 borcol Oro Marika Ruohonen TSAU 34,81 -5,19 15 15 ULKOP
  12 porves Tiuhti Petra Pippingsköld ATT 27,65 -12,35 20 20 ULKOP
  4 x-rotu Repe Titta Vikman TASSU 138,50 98,50 35 HYL  
  1 porves Greta Hannele Virtanen MYNSK       POIS  
  8 porves Maia Hannele Virtanen MYNSK       POIS