MarrasEpikset 3.11.2017 Startti, paikka RC-Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, kello 60, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 8
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 9 parson Iisa Milja Silvasti TSAU 21,04 21,04 0 21,04  
2 1 vlyter Retu Helena Helander LSKK 22,75 22,75 0 22,75  
3 5 lanhee Nestori Miia Suomi ATT 24,56 24,56 5 29,56  
4 7 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 31,30 31,30 10 41,30  
5 8 parson Bianca Jenni Hoviseppä TSAU 35,56 35,56 20 55,56  
6 3 kleins Onni Emilia Mertamo   60,20 60,20 20 80,20  
  10 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 16,10 16,10 0 16,10 ULKOP
  2 shelam Kiki Jessica Tiljander TSAU 16,27 16,27 0 16,27 ULKOP
  4 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU       POIS  
  6 jackru Edi Tiina Salonen TSAU       POIS ULKOP

Medi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 7, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 5 walter Rhok Tiina Muros TSAU 18,50 -41,50 0 -41,50  
2 4 koohon Winston Erica Karlsson TSAU 18,69 -41,31 0 -41,31  
3 6 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 19,50 -40,50 0 -40,50  
4 7 shelam Jeti Niina Kaanela ATT 28,36 -31,64 5 5  
5 2 shelam Koda Niina Kaanela ATT 53,42 -6,58 20 20  
6 3 kesvil Andy Emma Valtonen ATT 47,40 -12,60 50 50  
  1 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 31,49 -28,51 0 -28,51 ULKOP

Maksi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 16, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 auskel Chic Rita Larjava ATT 16,55 -43,45 0 -43,45  
2 5 snauts Osku Teija Virtaranta ATT 19,49 -40,51 0 -40,51  
3 4 dalmat Pörri Tarja Helsi ATT 20,64 -39,36 0 -39,36  
4 16 espves Molly Kaisa Halme TSAU 22,04 -37,96 5 5  
5 6 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 22,52 -37,48 5 5  
6 3 espves Bono Eva Kajander TSAU 23,18 -36,82 5 5  
7 13 porves Matilda Anni Lempiäinen   28,93 -31,07 5 5  
8 8 borcol Kaapo Tania Mahkonen TSAU 24,46 -35,54 20 20  
9 9 auskel Minttu Elina Pietilä TSAU 24,65 -35,35 20 20  
10 7 belpag Dippi Annu Lintervo ATT 24,71 -35,29 20 20  
11 12 auskel Yks Tiina Selenius TSAU 38,62 -21,38 20 20  
12 11 auskel More Hilma Larkela MYNSK 40,70 -19,30 25 25  
13 2 borcol Oro Marika Ruohonen TSAU 35,65 -24,35 35 35  
  15 belpag Dippi Annu Lintervo ATT 16,65 -43,35 0 -43,35 ULKOP
  14 auskel Chic Rita Larjava ATT 17,60 -42,40 5 5 ULKOP
  10 borcol Oro Marika Ruohonen TSAU 45,34 -14,66 20 20 ULKOP