Kilpailu 2.3.2017 Epäviralliset, startti, paikka Royal Canin Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 9, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 gribel PaiPai Nina Aalto TSAU 23,00 -37,00 5 5  
2 1 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 24,19 -35,81 5 5  
3 9 käävil Fina-Lina Anna Tiusanen TSAU 28,62 -31,38 5 5  
4 8 gribru Tofu Nina Aalto TSAU 28,66 -31,34 5 5  
5 6 auster Nano Saara Lamminen   30,41 -29,59 10 10  
6 3 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 30,56 -29,44 10 10  
7 5 papill Justus Jenna Sunnari   53,44 -6,56 30 30  
8 4 kkkämä Simo Eeva Savola TSAU 36,25 -23,75 50 50  
  7 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 36,53 -23,47 25 25 ULKOP

Medi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 7, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 1 snauts Sara Katja Koskinen TSAU 19,56 -40,44 0 -40,44  
2 3 shelam Taika Eeva Väntsi TSAU 22,28 -37,72 10 10  
3   shelam Sunny Lilly Ostrup   25,66 -34,34 10 10  
4 4 kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU 19,81 -40,19 15 15  
5 2 brater Retu Veera Sipilä SCKCS 26,22 -33,78 15 15  
6 5 lägpys Nuka Jenni Nurmi TSAU 31,88 -28,12 25 25  
  6 snauts Sara Katja Koskinen TSAU 17,77 -42,23 5 5 ULKOP

Maksi, tuomari Kirsi Kiljander-Aronen, koirakoita 13, ihanneaika 60 s, enimmäisaika 120 s, eteneminopeus 1,4 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 8 beauce Pösö Janne Helenius MYNSK 14,43 -45,57 0 -45,57  
2 4 lyhcol Hupi Vilja Korpisaari   18,56 -41,44 0 -41,44  
3 10 belpag Ilo Katja Hynninen ATT 18,94 -41,06 0 -41,06  
4 3 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 17,88 -42,12 5 5  
5 7 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 20,31 -39,69 5 5  
6 2 kulnou Hertta Noora Rautionmaa TSAU 23,12 -36,88 5 5  
7 9 labnou Siru Birgitta Karhunen MYNSK 23,94 -36,06 5 5  
8 5 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 18,60 -41,40 15 15  
9 1 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 26,53 -33,47 20 20  
10 12 holpal Alma Sanna Kaski KISA 26,56 -33,44 20 20  
  13 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 21,69 -38,31 15 15 ULKOP
  6 porves Myy Petra Pippingsköld ATT 21,25 -38,75 25 25 ULKOP
  11 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 26,53 -33,47 30 30 ULKOP