Kilpailu 2.12.2016 startti, paikka Royal Canin Arena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 8, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 17,22 -42,78 0 -42,78  
2 6 lanhee Max Fredriika Santanen ATT 18,93 -41,07 0 -41,07  
3 9 pomera Missy Pamela Vahalahti ATT 21,31 -38,69 0 -38,69  
4 10 käävil Fina-Lina Anna Tiusanen TSAU 30,21 -29,79 0 -29,79  
5 2 koohon Lemon Anne Trygg ATT 39,59 -20,41 15 15  
  8 koohon Lemon Anne Trygg ATT 21,50 -38,50 5 5 ULKOP
  7 karmäy Simo Eeva Savola   33,50 -26,50 45 45 ULKOP
  1 karmäy Simo Eeva Savola       40   ULKOP
  3 mittel Regina Ani Oksanen         POIS  
  5 shelam Tara Eija Soiniola ATT       POIS  

Medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 7, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 11 parson Sky Mervi Juntunen TSAU 14,72 -45,28 0 -45,28  
1 13 shelam Renly Riikka Laaksonen ATT 14,72 -45,28 0 -45,28  
3 14 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 15,18 -44,82 0 -44,82  
4 15 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 18,88 -41,12 0 -41,12  
5 12 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT 31,25 -28,75 0 -28,75  
6 16 espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU 21,09 -38,91 20 20  
  17 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 13,91 -46,09 0 -46,09 ULKOP
  18 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT       POIS ULKOP

Maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 12, ihanneaika 60 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 22 borcol Ixi Tiia Mäenpää TSAU 15,75 -44,25 0 -44,25  
1 27 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 15,75 -44,25 0 -44,25  
3 19 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 16,34 -43,66 0 -43,66  
4 23 borcol Vito Mari Andersson Par-Hau 18,53 -41,47 0 -41,47  
5 24 silnou Gösse Jonna Ruohonen   18,82 -41,18 0 -41,18  
6 25 porves Greta Hannele Virtanen MYNSK 19,93 -40,07 0 -40,07  
7 21 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 22,41 -37,59 0 -37,59  
8 26 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 20,31 -39,69 5 5  
9 20 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 20,50 -39,50 5 5  
  28 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 18,19 -41,81 5 5 ULKOP
  29 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 20,15 -39,85 5 5 ULKOP
  30 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 26,93 -33,07 5 5 ULKOP