Kilpailu 12.10.2016 STARTTI, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 13, ihanneaika 58 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 isllam Nukka Kaisa Saarinen ATT 21,12 -36,88 0 -36,88  
2 10 käävil Nasu Wilhelmina Koivunen TSAU 21,41 -36,59 0 -36,59  
3 5 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 23,78 -34,22 0 -34,22  
4 3 lkmäyr Kille Virpi Solla TSMK 31,85 -26,15 0 -26,15  
5 12 lkmäyr Kaisla Virpi Solla TSMK 35,94 -22,06 0 -22,06  
6 1 parson Beastie Katja Nyman ATT 20,66 -37,34 5 5  
7 8 pitmäy Svante Tia Lenkkeri ATT 37,41 -20,59 10 10  
8 6 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 41,12 -16,88 15 15  
9 11 schipp Juju Maija Ojala ATT 56,97 -1,03 25 25  
  9 parson Beastie Katja Nyman ATT 17,09 -40,91 0 -40,91 ULKOP
  13 borter Nippe Kaisa Saarinen ATT 21,28 -36,72 0 -36,72 ULKOP
  4 shelam Tiuhti Milla Järvinen   26,60 -31,40 0 -31,40 ULKOP
  7 isllam Nukka Kaisa Saarinen ATT 21,06 -36,94 10 10 ULKOP

Medi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 11, ihanneaika 58 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 3 borcol Jura Tuulia Liuhto LAW 16,25 -41,75 0 -41,75  
2 4 parson Sky Mervi Juntunen TSAU 17,35 -40,65 0 -40,65  
3 1 shelam Näppärä Jenni Ahtola ATT 19,13 -38,87 0 -38,87  
4 2 kesvil Lenni Emmi Suomela RATA 20,78 -37,22 0 -37,22  
5 8 shiba Nero Janette Piirto TSAU 24,72 -33,28 0 -33,28  
6 10 espves Lilli Saila Sovela TSAU 30,53 -27,47 0 -27,47  
7 9 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 40,63 -17,37 15 15  
8 7 parson Marski Riikka Laamanen ATT 33,37 -24,63 25 25  
9 6 isllam Fjuula Salla Väisänen   47,50 -10,50 45 45  
  11 espves Wilma Tiina Nordlund HANKO 15,35 -42,65 0 -42,65 ULKOP
  12 kesvil Lenni Emmi Suomela RATA 19,22 -38,78 0 -38,78 ULKOP
  5 koohon Rolle Satu Sirpiö TSAU       POIS  

Maksi, tuomari Petri Mannonen, koirakoita 28, ihanneaika 58 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 2 holpal Karu Anri Saarinen TSAU 16,50 -41,50 0 -41,50  
2 6 borcol Noki Hanna Kaisa Haapanen TSAU 18,47 -39,53 0 -39,53  
3 8 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 18,59 -39,41 0 -39,41  
4 5 lappor Kaapo Kristiina Töykkälä ATT 18,97 -39,03 0 -39,03  
5 24 x-rotu Zemi Mira Mäkinen LSKK 19,32 -38,68 0 -38,68  
6 16 siphus Reino Taru Mäkelä ATT 20,60 -37,40 0 -37,40  
7 9 porves Maia Hannele Virtanen MYNSK 23,69 -34,31 0 -34,31  
8 20 porves Greta Hannele Virtanen MYNSK 24,53 -33,47 0 -33,47  
9 18 parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 38,69 -19,31 0 -19,31  
10 1 dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 23,47 -34,53 5 5  
11 7 pirset Bastian Marika Tiittanen   23,94 -34,06 5 5  
12 10 isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 35,75 -22,25 5 5  
13 21 x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK 47,38 -10,62 15 15  
14 15 pinser Rosi Eerika Kiiski TSAU 25,64 -32,36 20 20  
15 22 dalmat Emma Heidi Kohonen ATT 47,84 -10,16 20 20  
16 3 holpap Kirppu Jessica Rosnell LSKK 37,25 -20,75 25 25  
17 26 borcol Sokka Aina Stenberg TSAU 38,22 -19,78 25 25  
18 17 afgaan Saga Salla Kuikka POPDOG 35,43 -22,57 30 30  
19 12 barbet Dante Sinianna Kailajärvi TSAU 49,91 -8,09 30 30  
20 13 rhokoi Ross Ypi Kokkonen   73,78 15,78 25 40,78  
  25 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 16,56 -41,44 0 -41,44 ULKOP
  14 espves Pihka Tyyni Kosonen ATT 17,06 -40,94 0 -40,94 ULKOP
  19 sakpai Bella Martina Mäkelä TSAU 17,50 -40,50 0 -40,50 ULKOP
  23 mudi Stara Jessica Rosnell LSKK 17,84 -40,16 0 -40,16 ULKOP
  27 pirset Bastian Marika Tiittanen   19,54 -38,46 5 5 ULKOP
  4 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 20,10 -37,90 15 15 ULKOP
  11 holpal Taika Jessica Rosnell LSKK 22,44 -35,56 20 20 ULKOP
  28 holpap Kirppu Jessica Rosnell LSKK 54,35 -3,65 30 30 ULKOP