Kilpailu 10.1.2017 Startti, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 5, ihanneaika 70 s, enimmäisaika 140 s, eteneminopeus 1,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   shelam Scilla Janita Lehikoinen   44,34 -25,66 10 10  
2   auster Nano Saara Lamminen   58,60 -11,40 20 20  
    jackru Edi Tiina Kontto TSAU 15,02 -54,98 0 -54,98 ULKOP
    schipp Nixi Maria Salonen ATT 16,26 -53,74 0 -53,74 ULKOP
    schipp Juju Maija Ojala ATT       KESK  
    jackru Motti Anna Tiusanen TSAU       POIS  
    käävil Fiina Liina Anna Tiusanen TSAU       POIS  

Medi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 4, ihanneaika 70 s, enimmäisaika 140 s, eteneminopeus 1,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   shelam Näppärä Jenni Ahtola ATT 16,62 -53,38 0 -53,38  
2   shiba Nero Janette Piirto TSAU 19,04 -50,96 0 -50,96  
    borcol Chin Chin Santtu Stenberg TSAU 12,31 -57,69 0 -57,69 ULKOP
    shelam Prinssi Kerttu Nummela         KESK  

Maksi, tuomari Taina Korhonen, koirakoita 12, ihanneaika 70 s, enimmäisaika 140 s, eteneminopeus 1,1 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   auskel Neo Tapio Mäntysalo ATT 14,88 -55,12 0 -55,12  
2   x-rotu Tirso Ella Paez SSKH 16,16 -53,84 0 -53,84  
3   parcol Salsa Merja Lemmetti MYNSK 27,25 -42,75 0 -42,75  
4   x-rotu Nefer Emma Ojala ATT 22,22 -47,78 5 5  
5   porves Maia Hannele Virtanen MYNSK 22,56 -47,44 5 5  
6   porves Greta Hannele Virtanen MYNSK 25,10 -44,90 5 5  
7   borcol Chin Chin Santtu Stenberg TSAU 23,04 -46,96 10 10  
8   pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 25,02 -44,98 10 10  
9   isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 52,98 -17,02 10 10  
    isllam Dina Riikka Väyrynen LSKK 21,94 -48,06 0 -48,06 ULKOP
    borcol Sokka Aina Stenberg TSAU 23,02 -46,98 5 5 ULKOP
    borcol Flap Taru Ruohonen TSAU 23,60 -46,40 5 5 ULKOP
    x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK       POIS  
    x-rotu Fani Kreetta Kulonen MYNSK       POIS ULKOP