Seuramestaruuskisat 3.9.2016 Seuramestaruus, avoin, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tiina Jaakkola, koirakoita 14, ihanneaika 70 s, enimmäisaika 140 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 14 shelam Maya Maria Sori   37,39 -32,61 0 -32,61 seuramestari
2 1 shelam Leya Maria Sori   38,49 -31,51 0 -31,51  
3 10 brater Nova Mervi Juntunen   50,74 -19,26 0 -19,26  
4 9 käävil Pulla Sanna Kunnasvirta   37,16 -32,84 5 5  
5 3 schipp Allu Heidi Jaakkola   50,24 -19,76 5 5  
  2 shelam Rudi Jessica Tiljander         HYL  
  4 kääpin Koru Maarit Merilä         HYL  
  5 schipp Jekku Elina Mäkinen         HYL  
  7 kääpin Severi Tania Mahkonen         HYL  
  8 kääpin Sakari Satu Sirpiö         HYL  
  11 cavspa Ruttu Birgitta Virsiheimo         HYL  
  12 käävil Rosso Jarmo Kumpulainen         HYL  
  13 engkte Maddy Kaisa Karanko         HYL  
  15 shelam Kiki Jessica Tiljander         HYL  
  6 mittel Flow Johanna Tanskanen         POIS  

Medi, tuomari Tiina Jaakkola, koirakoita 13, ihanneaika 70 s, enimmäisaika 140 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 28 espves Gimma Taru Ruohonen   32,35 -37,65 0 -37,65 seuramestari
2 18 parson Messi Tuomas Oksanen   36,15 -33,85 0 -33,85  
3 21 lagrom Dita Anniina Karpomäki   43,18 -26,82 5 5  
4 25 kromfo Skrållan Åsa Rancken   47,40 -22,60 10 10  
  16 espves Pippsa Taru Ruohonen         HYL  
  17 kromfo Tofsan Åsa Rancken         HYL  
  19 espves Rommi Saila Sovela         HYL  
  20 engkte Vertti Kaisa Karanko         HYL  
  22 kromfo Ida Elina Kukkonen         HYL  
  23 borcol Luv Tem Jenni Uotila         HYL  
  24 parson Kapu Jari Valtonen         HYL  
  26 shelam Luca Eva Kajander         HYL  
  29 auskel Zalama Marika Ruohonen         HYL  
  27 auskel Eka Tiina Selenius         POIS  

Maksi, tuomari Tiina Jaakkola, koirakoita 19, ihanneaika 70 s, enimmäisaika 140 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 47 borcol Iisi Taija Salokannel   34,96 -35,04 0 -35,04 seuramestari
2 37 belpag Pauli Tania Mahkonen   36,30 -33,70 0 -33,70  
3 41 x-rotu Peppi Katri Salminen   59,40 -10,60 0 -10,60  
4 35 irvspa Mette Saana Lehtinen   56,10 -13,90 5 5  
5 30 borcol Fliz Anne Ristiniemi   54,70 -15,30 10 10  
6 45 borcol Hopsu Nina Saarenta   59,00 -11,00 15 15  
  31 borcol Riesa Nina Saarentaa         HYL  
  32 borcol Ilo Taija Salokannel         HYL  
  33 irlter Sisca Åsa Rancken         HYL  
  36 borcol Pilke Pia Heikkilä         HYL  
  38 borcol BJ Heidi Jaakkola         HYL  
  39 belpam Gia Maria Sori         HYL  
  40 borcol Wiksu Maria Lepänhaara         HYL  
  43 shelam Vipo Salla Heikkilä         HYL  
  44 auspai Stella Sanni Murto         HYL  
  46 borcol Vip Vii Anne Ristiniemi         HYL  
  48 borcol Sokka Taru Ruohonen         HYL  
  49 borcol Rapp Petri Mannonen         HYL  
  50 auskel Tykki Marika Ruohonen         HYL  
  34 borcol Ralla Noora Haukijärvi         POIS  
  42 unkviz Lili Reea Viljanen         POIS