Kilpailu 3.11.2016 Putkiralli, paikka Lieto, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 16, ihanneaika 50 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   jackru Edi Tiina Kontto ATT 29,97 -20,03 0 -20,03  
2   parson Lumo Anniina Aho RAUMA 31,09 -18,91 0 -18,91  
3     Ani Petra Malin   31,26 -18,74 0 -18,74  
4   kleins Hulda Pamela Vahalahti ATT 34,89 -15,11 0 -15,11  
5   norfte Klaus Kirsi Rastas TSAU 37,22 -12,78 0 -12,78  
6   shelam Hiro Elina Jalonen ATT 38,05 -11,95 0 -11,95  
7   karmäy Repe Eeva Savola TSMK 38,05 -11,95 5 5  
7   mittel Onerva Pamela Vahalahti ATT 38,05 -11,95 5 5  
9   karmäy Repe Eeva Savola TSMK 39,16 -10,84 5 5  
10   x-rotu Ulpu Tiina Järvinen ATT 39,16 -10,84 10 10  
    shelam Tiuhti Milla Järvinen         HYL Junnu
    lägpys Viima Elisa Haatainen RAUMA       HYL  
    kääpin Poju Essi Sainio ATT       HYL  
    mittel Pihka Juulia Savolainen ATT       HYL Veteraani
    kääpin Hissu Satu Sainio ATT       HYL  
    jackru Pina Anniina Aho RAUMA       HYL  
    käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU       POIS  

Medi, koirakoita 21, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   espves Ali Anja Alanen RAUMA 26,44 -23,56 0 -23,56  
2   espves Ali Anja Alanen RAUMA 26,64 -23,36 0 -23,36  
3   auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 27,34 -22,66 0 -22,66  
4   espves Papu Sanna Kunnasvirta TSAU 28,03 -21,97 0 -21,97  
5   parson Masteri Anniina Aho RAUMA 29,16 -20,84 0 -20,84  
6   lagrom Dita Anniina Karpomäki TSAU 32,20 -17,80 0 -17,80  
7   lagrom Dita Anniina Karpomäki TSAU 32,57 -17,43 0 -17,43  
8   shelam Kio Elina Jalonen ATT 33,44 -16,56 0 -16,56 Veteraani
9   shiba Chibi Taru Mäkelä ATT 40,72 -9,28 0 -9,28  
10   lagrom Nola Anniina Karpomäki TSAU 46,35 -3,65 10 10  
11   x-rotu Luca Aada Tiermas TSAU 58,14 8,14 10 18,14  
    lagrom Nola Anniina Karpomäki TSAU       HYL  
    shiba Nero Janette Piirto TSAU       HYL  
    parson Sky Mervi Juntunen TSAU       HYL  
    kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU       HYL  
    shiba Nero Janette Piirto TSAU       HYL  
    stbter Elma Aada Tiermas TSAU       HYL Veteraani
    snauts Sara Katja Koskinen TSAU       HYL  
    x-rotu Kapu Henna Iire         HYL  
    stbter Elma Aada Tiermas TSAU       HYL  
    borcol Mig Janita Leinonen LAW       HYL  

Maksi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 36, ihanneaika 50 s, enimmäisaika 100 s, eteneminopeus 2,8 m/s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Dao Tuulia Liuhto LAW 23,66 -26,34 0 -26,34  
2   borcol Roc Janita Leinonen LAW 24,40 -25,60 0 -25,60  
3   borcol Chi Tuulia Liuhto LAW 24,71 -25,29 0 -25,29  
4   belpam Gia Maria Sori TSAU 25,00 -25,00 0 -25,00  
5   borcol Riesa Nina Saarentaa TSAU 25,73 -24,27 0 -24,27  
6   borcol Zen Tuulia Liuhto LAW 27,09 -22,91 0 -22,91  
7   belpag Vmos Heidi Jaakkola TSAU 27,60 -22,40 0 -22,40  
8   borcol Hitti Janita Leinonen LAW 27,92 -22,08 0 -22,08  
9   auskel Teuvo Petra Malin TSAU 28,18 -21,82 0 -21,82  
10   holpal Wimma Taina Korhonen TSAU 28,63 -21,37 0 -21,37  
11   auskel Neo Tapio Mäntysalo ATT 28,85 -21,15 0 -21,15  
12   auspai Nemi Milja Lappalainen TSAU 29,43 -20,57 0 -20,57  
13   porves Myy Peppi Pippingsköld ATT 34,58 -15,42 0 -15,42  
14   parcol Saimi Mirva Pekkalainen ATT 35,25 -14,75 0 -14,75 Veteraani
15   auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 28,13 -21,87 5 5  
16   auspai Pipsa Emilia Loula TSAU 33,34 -16,66 5 5  
17   parcol Saimi Mirka Pekkalainen ATT 40,11 -9,89 5 5 Veteraani
18   kksaks Teksi Merja Valta ATT 41,43 -8,57 5 5  
19   parcol Rölli Martta Riihimäki ATT 41,59 -8,41 5 5 Veteraani
20   pinser Sara Erika Kiiski TSAU 47,88 -2,12 5 5  
21   pinser Rosi Erika Kiiski TSAU 49,09 -0,91 5 5  
22   pinser Sara Erika Kiiski TSAU 50,22 0,22 5 5,22  
23   auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 32,04 -17,96 10 10  
24   pinser Rosi Erika Kiiski TSAU 45,16 -4,84 10 10  
    holpal Karu Anri Saarinen TSAU       HYL  
    x-rotu Riiviö Marika Ruohonen TSAU       HYL  
    borcol Ixi Tiia Mäenpää TSAU       HYL  
    auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU       HYL  
    auspai Nemi Milja Lappalainen TSAU       HYL  
    rhokoi Ross Ypi Kokkonen TSAU       HYL  
    borcol Veeti Jouni Suutari ATT       HYL  
    borcol Fu Janita Leinonen LAW       HYL  
    auspai Pipsa Emilia Loula TSAU       HYL  
    auspai Nala Anna Laakso ATT       HYL  
    borcol Manu Erkka Kuusisto         HYL  
    borcol Oiva Maija Rannikko TSAU       HYL  
    borcol Manu Erkka Kuusisto TKK       POIS