Kilpailu 26.12.2015 Putkiralli, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Hanna Sori, koirakoita 45
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   shelam Wii Heidi Kohonen ATT 36,62 36,62 0 36,62  
2   walter Bertha Nanna Mikalahti TSAU 37,56 37,56 0 37,56  
3   shelam Maya Maria Sori TSAU 38,80 38,80 0 38,80  
4   shelam Leya Maria Sori TSAU 39,79 39,79 0 39,79  
5   schipp Tara Nina Rämö TSKK 39,94 39,94 0 39,94  
6   koohon Kiia Viivi Lehtinen RAUMA 39,96 39,96 0 39,96  
7   mittel Iisa Inkeri Vapalahti TASSU 40,62 40,62 0 40,62  
8   koohon Kiia Viivi Lehtinen RAUMA 41,27 41,27 0 41,27  
9   shelam Yoko Heidi Kohonen ATT 42,89 42,89 0 42,89  
10   shelam Nelli Eija Soiniola ATT 40,71 40,71 0 40,71  
10   shelam Hiro Elina Jalonen ATT 44,24 44,24 0 44,24  
11   schipp Aappa Maria Salonen TSKK 45,61 45,61 0 45,61  
12   parson Hyrrä Tiina Jaakkola ATT 40,75 40,75 5 45,75  
13   lanhee Usko Tommi Kauko TSAU 46,28 46,28 0 46,28  
14   shelam Pika Essi Saarela HU-PU 41,74 41,74 5 46,74  
15   mittel Bona Heli Ollila TSAU 46,63 46,63 5 51,63  
16   lägpys Tuisku Siiri Toivonen TASSU 46,76 46,76 5 51,76  
17   vlyter Roxy Anniina Luostarinen MYNSK 52,48 52,48 0 52,48  
18   cavspa Alma Noora Keto KISA 43,65 43,65 10 53,65  
19   vlyter Rontti Tiina Jaakkola ATT 53,96 53,96 0 53,96  
20   schipp Flash Nina Rämö TSKK 48,02 48,02 10 58,02  
21   boster Kerttu Niina Hjerp   49,07 49,07 10 59,07  
22   kleins Ina Eija Kumpula TSAU 55,78 55,78 5 60,78  
23   lägpys Hermanni Katja Salonen KSKY 47,87 47,87 15 62,87  
24   cavspa Otto Katja Taskinen SWAT 50,33 50,33 15 65,33  
25   pebagv Nappi Minna Tuominen TSAU 60,84 60,84 5 65,84  
26   kääpin Sakari Satu Sirpiö TSAU 51,78 51,78 15 66,78  
27   gribru Igor Merja Tapola LAMMI 63,13 63,13 5 68,13  
28   parson Stella Oona Mäntysaari ATT 44,33 44,33 25 69,33  
29   schipp Dixi Pia Rämö TSKK 46,03 46,03 25 71,03  
30   mittel Merri Miia Anttila ATT 41,74 41,74 30 71,74  
31   mittel Regina Inkeri Vapalahti TASSU 67,92 67,92 5 72,92  
32   parson Erin Marja Karjalainen ATT 53,08 53,08 20 73,08  
33   schipp Mila Pia Rämö TSKK 48,94 48,94 25 73,94  
34   vlyter Mimmi Tiina Jaakkola ATT 55,73 55,73 20 75,73  
35   lanhee Kerttu Heli Roström ATT 62,10 62,10 15 77,10  
36   x-rotu Pinja Anni Salminen RAUMA 69,48 69,48 10 79,48  
37   x-rotu Pinja Anni Salminen RAUMA 75,54 75,54 5 80,54  
38   isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 58,18 58,18 25 83,18  
39   schipp Luna Nina Rämö TSKK 67,29 67,29 25 92,29  
40   schipp Nixi Maria Salonen ATT 53,28 53,28 40 93,28  
41   shelam Dima Riina Saaristo ATT 65,81 65,81 30 95,81  
42     Hector Merja Tapola LAMMI 80,67 80,67 30 110,67  
43   mittel Hurri Heli Ollila TSAU 81,08 81,08 35 116,08  
44   kääsna Wilson Marika Ruohonen ATT 94,95 94,95 35 129,95  

Medi, tuomari Hanna Sori, koirakoita 21
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   espves Wilma Tiina Nordlund HANKO 31,75 31,75 0 31,75  
2   espves Wilma Frida Nordlund HANKO 32,07 32,07 0 32,07  
3   auskel Eka Tiina Selenius TSAU 33,04 33,04 0 33,04  
4   shelam Taika Marja-Leena Järvenpää TSAU 35,66 35,66 0 35,66  
5   espves Maddy Jelena Jokinen HANKO 31,84 31,84 5 36,84  
6   auskel Zalama Marika Ruohonen ATT 37,27 37,27 0 37,27  
7   espves Mii Liisa Haapsaari MYNSK 38,09 38,09 0 38,09  
8   schape Hilda Kati Mäkelä TSAU 40,08 40,08 0 40,08  
9   espves Toto Liisa Haapsaari MYNSK 40,52 40,52 0 40,52  
11   shelam Luca Eva Kajander TSAU 42,16 42,16 5 47,16  
12   stbter Elma Aada Tiermas TSAU 47,84 47,84 0 47,84  
13   auskel Tykki Marika Ruohonen ATT 45,31 45,31 10 55,31  
14   shelam Pilke Marja-Leena Järvenpää TSAU 41,51 41,51 15 56,51  
15   auskel Toka Tiina Selenius TSAU 44,10 44,10 15 59,10  
16   holpal Taika Anni Petäjoki ATT 45,80 45,80 15 60,80  
17   espves Nemi Anniina Luostarinen MYNSK 48,94 48,94 15 63,94  
18   mudi Stara Anni Petäjäjoki ATT 35,10 35,10 30 65,10  
19   bedlin Blanca Anne Hyyppä ATT 61,03 61,03 5 66,03  
20   perunp Rimma Erja Lindstedt ATT 50,00 50,00 40 90,00  
21   shelam Hulda Jenni Jätinvuori ATT 61,80 61,80 40 101,80  
22   x-rotu Luca Aada Tiermas TSAU 60,20 60,20 55 115,20  

Maksi, tuomari Hanna Sori, koirakoita 31
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   belpam Gia Maria Sori TSAU 29,88 29,88 0 29,88  
2   auspai Nala Anna Laakso ATT 29,97 29,97 0 29,97  
3   whippe Mervi Tuomas Oksanen TSAU 30,32 30,32 0 30,32  
4   belpam Gia Maria Sori TSAU 31,03 31,03 0 31,03  
5   borcol Pirkko Tuomas Oksanen TSAU 31,38 31,38 0 31,38  
6   auskel Kasku Mia Tikkanen ATT 31,63 31,63 0 31,63  
7   borcol Kurumi Eve Taipale TSAU 33,82 33,82 0 33,82  
8   auskel Ansa Mia Tikkanen ATT 34,50 34,50 0 34,50  
9   borcol Domino Eve Taipale TSAU 42,94 42,94 0 42,94  
10   holpal Wimma Taina Korhonen TSAU 34,24 34,24 10 44,24  
11   labnou Qelmi Apina Katja Taskinen SWAT 39,57 39,57 5 44,57  
12   dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 40,46 40,46 5 45,46  
13   auskel Hupi Tiina Jaakkola ATT 32,61 32,61 15 47,61  
14   lyhcol Elmo Anne Linsuri TSAU 41,17 41,17 10 51,17  
15   lappor Kaapo Kristiina Töykkälä ATT 41,38 41,38 10 51,38  
16   borcol Luv Tem Jenni Uotila TSAU 36,89 36,89 15 51,89  
17   borcol Veeti Jouni Suutari ATT 37,94 37,94 15 52,94  
18   briard Jumpe Kati Mäkelä TSAU 47,76 47,76 10 57,76  
19   holpal Karu Anri Saarinen TSAU 38,32 38,32 20 58,32  
20   borcol Tuh Jenni Uotila TSAU 38,77 38,77 20 58,77  
21   shelam Kio Petri Jalonen   50,47 50,47 10 60,47  
22   whippe Ulla Erja Lindstedt ATT 48,65 48,65 15 63,65  
23   dalmat Vode Heidi Kohonen ATT 60,66 60,66 10 70,66  
24   borcol Veeti Jouni Suutari ATT 45,04 45,04 30 75,04  
25   holpal Wimma Taina Korhonen TSAU 50,62 50,62 25 75,62  
26   dalmat Pippa Tarja Helsi ATT 46,33 46,33 30 76,33  
27   auskel Ria Satu Sirpiö TSAU 53,91 53,91 35 88,91  
28   isovil Lady Nina Kinnunen HANKO 41,28 41,28 50 91,28  
29   lagrom Otso Kirsi Stenroos ATT 85,33 85,33 10 95,33  
30   x-rotu Riiviö Marika Ruohonen ATT 74,29 74,29 25 99,29  
31   slapko Jere Petra Kahila KISA 81,50 81,50 35 116,50