Kilpailu 13.5.2017 Putkiralli , järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 11, ihanneaika 49 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 4 käävil Nasu Wilhelmiina Koivunen TSAU 24,60 -24,40 0 -24,40  
2 8 käävil Töppönen Annika Kunnasvirta TSAU 24,75 -24,25 0 -24,25  
3 11 engkte Maddy Kaisa Karanko TSAU 25,29 -23,71 0 -23,71  
4 10 shelam Amsu Henna Dufva ATT 25,94 -23,06 0 -23,06  
5 3 shelam Amsu Henna Dufva ATT 26,72 -22,28 0 -22,28  
6 12 chihul Milo Laura Myllylä TSAU 30,66 -18,34 0 -18,34  
7 2 parson Motti Anna Tiusanen TSAU 47,97 -1,03 0 -1,03  
8 6 gribru Latte Nina Aalto TSAU 30,44 -18,56 10 10  
9 5 walter Sohvi Anna Huupponen   31,82 -17,18 15 15  
10 7 käävil Massimo Ulla Viholainen FPUKO 31,62 -17,38 20 20  
11 1 käävil Hippo Annika Kunnasvirta TSAU 31,28 -17,72 105 105  
  9 käävil Fina Lina Anna Tiusanen TSAU       POIS  

Medi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 8, ihanneaika 49 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 15 kesvil Bätmän Annika Kunnasvirta TSAU 21,63 -27,37 0 -27,37  
2 13 kesvil Lenni Emmi Suomela SVK 23,22 -25,78 0 -25,78  
3 18 engkte Vertti Kaisa Karanko TSAU 24,85 -24,15 0 -24,15  
4 17 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 25,31 -23,69 0 -23,69  
5 16 koohon Rolle Satu Sirpiö TSAU 26,63 -22,37 0 -22,37  
6 14 shelam Wexi Inkeri Vapalahti TASSU 25,00 -24,00 10 10  
    käävil Welmu Saana Koivunen TSAU 22,22 -26,78 0 -26,78 ULKOP
    kromfo Tofsan Åsa Rancken TSAU 22,34 -26,66 0 -26,66 ULKOP

Maksi, tuomari Tiina Selenius, koirakoita 11, ihanneaika 49 s
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 28 x-rotu Ossi Piia Virtanen ATT 21,72 -27,28 0 -27,28  
2 24 auskel More Hilma Larkela MYNSK 22,34 -26,66 0 -26,66  
3 22 mudi Zara Jarkko Palm TSAU 22,46 -26,54 0 -26,54  
4 19 borcol Tsin Tsin Aina Stenberg TSAU 27,09 -21,91 0 -21,91  
5 25 pitcol Dani Päivi Granö ATT 29,85 -19,15 0 -19,15  
6 23 x-rotu Zemi Mira Mäkinen LSKK 31,62 -17,38 0 -17,38  
7 27 borcol RaiRai Aina Stenberg TSAU 31,50 -17,50 10 10  
8 29 x-rotu Jupe Mira Mäkinen LSKK 28,03 -20,97 15 15  
9 26 barbet Dante Sinianna Kailajärvi TSAU 44,94 -4,06 15 15  
10 20 pitcol Aatu Jenni Keskimäki ATT 30,94 -18,06 20 20  
  30 borcol Wiksu Saana Koivunen TSAU 18,85 -30,15 0 -30,15 ULKOP
  21 dalmat Pörri Tarja Helsi ATT       POIS