Kilpailu 6.9.2017 Epäviralliset/Möllit, paikka RC-Areena, järjestäjä Turun Seudun Agilityurheilijat ry

[Mini] [Medi] [Maksi]

Mini, koirakoita 9
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 7 x-rotu Nekku Milla Antikainen TSAU 29,06 29,06 0 29,06  
2 2 schipp Juju Maija Ojala ATT 82,39 82,39 40 122,39  
  1 popopk Roca Maiju Valtonen RAUMA 29,32 29,32 0 29,32 ULKOP
  6 kleins Ina Eija Kumpula TSAU 30,46 30,46 0 30,46 ULKOP
  4 lanhee Max Fredriika Santanen ATT 36,75 36,75 0 36,75 ULKOP
  5 x-rotu Nekku Milla Antikainen TSAU 27,34 27,34 10 37,34 ULKOP
  9 popopk Roca Maiju Valtonen RAUMA 32,39 32,39 10 42,39 ULKOP
  3 shelam Mandy Jenna Itkonen TSAU 32,30 32,30 15 47,30 ULKOP
  8 käävil Noora Jarmo Kumpulainen TSAU       KESK  

Medi, koirakoita 7
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1 17 brater Aapo Elina Launiainen ATT 35,49 35,49 0 35,49  
2 16 shelam Sumi Elina Jalonen ATT 35,37 35,37 5 40,37  
3 14 brater Retu Veera Sipilä SCKCS 77,74 77,74 40 117,74  
  15 auskel Zalama Marika Ruohonen TSAU 28,15 28,15 0 28,15 ULKOP
  11 isllam Jomi Tanja Kääriäinen TSAU 28,98 28,98 0 28,98 ULKOP
  12 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU 44,44 44,44 15 59,44 ULKOP
  13 espves Roosa Enni Lakkisto TSAU       KESK  
  10 shiba Chibi Taru Mäkelä ATT       POIS  
  18 shiba Dazu Taru Mäkelä ATT       POIS ULKOP

Maksi, koirakoita 9
Sija Nro Rotu Nimi Ohjaaja Seura Aika AV RV Tulos Muuta
1   borcol Windy Anna-Maija Saharanta LAW 26,55 26,55 0 26,55  
2 25 novnou Hilde Antti Kiiski TSAU 26,98 26,98 0 26,98  
3 20 kulnou Hertta Noora Rautiainen TSAU 30,14 30,14 0 30,14  
4 19 dalmat Pörri Tarja Helsi ATT 33,64 33,64 25 58,64  
  24 sakpai Coco Susanna Kuisma ATT 29,67 29,67 0 29,67 ULKOP
    belpat Roosa Maria Keskitalo HARJA 28,15 28,15 20 48,15 ULKOP
    belpat Roosa Maria Keskitalo HARJA 28,61 28,61 20 48,61 ULKOP
  22 auskel Tykki Marika Ruohonen TSAU 37,64 37,64 15 52,64 ULKOP
  21 auspai Tyyne Jaana Leino HARJA 64,57 64,57 45 109,57 ULKOP
  23 x-rotu Tirso Ella Paez SSKH       POIS